دستگاه حضور و غیاب|قیمت دستگاه حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب|قیمت دستگاه حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب - بررسی قیمت دستگاه حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب

🔹 دستگاه حضور و غیاب چیست؟

دستگاه حضور و غیاب امروزه وسیله ای برای شرکت ها و مدیران شرکت هاست که توسط آن می توانند عملکرد کارکنان خود را در نظر بگیرند به همین جهت مورد استقبال آن ها قرار گرفته است.

در شرکت هایی که فاقد دستگاه حضور و غیاب هستند، کارکنان روزهایی را ممکن است دارای کسالت باشند و سرکار نیایند را به صورت تلفنی اطلاع می دهند یا فردای آن روز به مدیر مربوطه اطلاع و دلیل غیبت را توضیح می دهند و در آخر ماه محاسبه حقوق بر حسب روز برای مدیران مشکل است. همچنین در شرکت های فاقد دستگاه حضور و غیاب کارمندان ممکن است از روزهای عادی دیرتر به سر کار بیایند و مدیر اصلا متوجه آن نشود.

با وجود دستگاه حضور و غیاب برای مدیران مشکلاتی از این دسته مسائل حل شد.

🔹 انواع دستگاه های حضور و غیاب

 • دستگاه حضور و غیاب کارتی
 • دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی
 • دستگاه حضور و غیاب با سیستم تشخصی چهره

🔹 بهترین دستگاه حضور و غیاب

بهترین دستگاه حضور و غیاب برای مدیران دستگاهی است که کنترل تردد کارکنان، مرخصی های کارکنان، ساعت های ورود و خروج را توسط کارت زدن کارمندان، اثر انگشت و تشخیص چهره کنترل کند. بهترین دستگاه حضور و غیاب تمامی اطلاعات را در کارت حافظه خود نگه می دارد و برای استخراج اطلاعات در بازه زمانی مشخص می توانید برای اطلاع از اضافه کاری کارمندان یا اختلاف ها بر سر ساعات کاری و حقوق کمک کند.

🔹 دستگاه حضور و غیاب کارتی

دستگاه حضور و غیاب کارتی یکی از قدیمی ترین دستگاه حضور و غیاب است ولی با اینکه قدیمی هستند خیلی پر طرفدار هستند. علت محبوبیت دستگاه حضور و غیاب کارتی قیمت پایین تر، عملکرد با سرعت بالا و مناسب برای سازمان های شلوغ است. یکی از معایب دستگاه حضور و غیاب کارتی این است که ممکن است افراد کارت خود را فراموش کنند

🔹 دستگاه حضور و غیاب انگشتی

امروزه دستگاه حضور و غیاب انگشتی جای دستگاه حضور و غیاب کارتی را گرفته اند و جزو پر طرفدار ترین دستگاه حضور و غیاب شده اند. قیمت این دستگاه به نسبت دستگاه حضور و غیاب عنبیه خیلی کمتر است و مهم ترین علتی که آن را محبوب کرده، این است که امکان تقلب در آن پایین است و نیازی به کارت دیگر ندارید. یکی از معایب دستگاه حضور و غیاب انگشتی این است که ممکن است در اثر تماس انگشت به دستگاه حامل انتقال بیماری شود و ممکن است اثر انگشت بعضی از افراد در برخی موارد ناخوانا شود.

 


enlightenedدر این محتوا به سوالات زیر پاسخ داده خواهد شد:

yesدستگاه حضور و غیاب چیست؟

yesبهترین دستگاه حضور و غیاب چیست؟

yesانواع دستگاه حضور و غیاب چیست؟

yesقیمت دستگاه حضور و غیاب چقدر است؟


قیمت دستگاه حضور و غیاب

🔹 امکانات موثر در قیمت دستگاه حضور و غیاب

 • برند معتبر دستگاه حضور و غیاب
 • محاسبه اتوماتیک میزان تاخیر، مذخصی و غیبت، اضافه کاری و ...
 • امکان محاسبه و صادر کردن فیش حقوقی
 • شناسایی دستگاه توسط اثر انگشت
 • شناسایی دشتگاه توسط تشخیص چهره
 • ظرفیت رکورد ثبت تردد
 • داشتن منوی فارسی دستگاه حضور و غیاب
 • سیستم عامل لینوکس
 • داشتن گارانتی
 • داشتن خدمات پس از فروش

🔹 بررسی قیمت دستگاه حضور و غیاب

در هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب باید به تمامی موارد و امکانات آن دقت کنید تا دستگاه حضور و غیابی را خریداری کنید که مطابق خواسته های شما است.

اگر به دنبال دستگاه حضور و غیاب ارزان قیمت هستنید، انتخاب مناسب شما می تواند دستگاه حضور و غیاب کارتی باشد که کار کردن با این گونه دستگاه کار دشواری نیست ولی امکان فراموش کردن کارت توسط کارمندان وجود دارد.

دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشتی کاربرد زیادتری در اداراتی که تعداد کارمندان بیشتری را دارند استفاده می شود اما سرعت پردازش شناسایی و ثبت تردد در این دستگاه جزو فاکتور های مهم است.

🔹 قیمت دستگاه حضور و غیاب

دستگاه های حضور و غیاب مدل های متنوعی دارد به همین جهت قیمت های آن نیز متفاوت است.

 

این محتوا در حال اپدیت است. در ادامه درباره قیمت دستگاه های هوشمند به صورت کامل توضیحاتی داده خواهد شد.از شما بابت همراهیتان متشکریم.


برای خرید دستگاه های حضور و غیاب میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان داشته باشید.

09359840831

09907104568

نظرات

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟