طراحی سایت طلا و جواهرات-سایت طلا فروشی

طراحی سایت طلا و جواهرات-سایت طلا فروشی

طراحی سایت گالری طلا و جواهرات

 

طراحی سایت طلا و جواهرات برای کسب کار شما باعث می شود تا خود را به صورت آنلاین نیز برندسازی کنید و مشتریان بیشتری کسب کنید. امروزه که تمامی کسب و کار ها به سمت اینترنتی شدن است گالری های طلا و جواهرات نیز از این امر مستثنا نیستند. با طراحی سایت طلا و جواهرات خود می توانید اعتماد مشتریان را به خود جلب کنید و با قرار دادن طلا و جواهرات خود در سایت یک گالری 24 ساعته داشته باشید و آن ها را به فروش برسانید.

امروز تمامی افراد چه فروشندگان و چه خریداران ترجیح می دهند تا اجناس خود را به صورت سایتی و خرید آنلاین تهیه کنند مخصوصا طلا که از آن دسته از کالاهاست که طرفدار زیادی دارد.

enlightenedامکانات طراحی سایت طلا و جواهرات

 • وجود دسته بندی طلاها مانند حلقه ازدواج، گردن بند یا ...
 • طراحی صفحه اول سایت به سلیقه شما و با طراحی گرافیکی خاص و زیبا
 • استفاده از عکس های با کیفیت برای جلب توجه مشتری
 • امکان سفارش دادن ساخت یک طلا با محاسبه اجرت ساخت آن
 • معرفی طلاها با مشخص کردن جزئیات آن ها
 • امکان ثبت نظر مشتریان در سایت
 • امکان خرید آنلاین و پرداخت
 • وجود صفحات معرفی کسب و کار شما و درج آدرس برای مراجعان حضوری
 • ریسپانسیو بودن و داشتن اپلیکیشن موبایل
 • گالری تصویر و مقالات

طراحی سایت طلا و جواهرات

enlightenedوجود امکاناتی مانند پشتیبانی سایت پس از طراحی سایت طلا و جواهرات

پس از طراحی سایت همه چی تمام نمی شود بلکه بهینه کردن سایت برای اینکه مشتریانتان بتوانند به راحتی شما را با یک جستجو پیدا کنند و همچنین پشتیبانی سایت شما تازه آغاز می شود. سایت شما مانند گیاهی است که باید به آن برسید، باید کسی باشد تا پس از وقوع هر مشکل فنی، امنیتی و محتوایی یک نفر برای بررسی و حل آن ها وجود داشته باشد.

enlightenedمزایای طراحی سایت گالری طلا و جواهرات

 • خرید آنلاین و وجود مشتری ها و ورودی های بیشتر
 • خدمت رسانی به تمام ایران و محدود نبودن به شهر خودتان
 • انتخاب با آرامش توسط مشتریان و امکان مقایسه
 • خرید با اطمینان مستریان با وجود نماد های الکترونیکی

با  طراحی سایت طلا و جواهرات، راه اندازی وسئو کردن سایت به راحتی می توانید دریچه جدیدی به کسب و کار خود باز کنید و خود را در دنیای بزرگ اینترنت نیز معرفی کنید.

enlightenedریسپانسیو بودن طراحی سایت طلا و جواهرات

یکی از مهم ترین نکات در طراحی سایت این است که شما سایتتان را هم برای کامپیوتر و هم برای برای موبایل و تبلت بهینه کنید. امروزه افراد اکثر کارهای خود را با دستگاه های همراه خود انجام می دهند پس ریسپانسیو کردن سایت شما برای اینکه بر روی گوشی های همراه نیز به خوبی نمایش دهد، یک مزیت و الزام است.

enlightenedظاهر سایت طلا و جواهرات

یکی از نکاتی که در طراحی سایت طلا و جواهرات مهم است این است که ظاهر زیبایی داشته باشد. همانگونه که در گالری طلا و جواهر سازی ظاهر گالری بسیار زیباست، سایت نیز باید اینگونه باشد. ظاهر یک سوپر مارکت زیاد برای مشتری مهم نیست اما طلا جزو کالاهای زینتی است و مردم به تمامی جانب بسیار توجه می کنند.

enlightenedقیمت سایت طلا و جواهرات

یکی دیگر از مسائلی که بسیار مهم است، قیمت طلا و جواهرات است زیرا در بازار قیمت طلا بسیار نوسان دارد و قیمت ها باید دقیق و به روز رسانی شوند. و پاسخگوی نیاز مشتریان باشد.

enlightenedسئو سایت پس از طراحی سایت طلا و جواهرات

شما پس از طراحی سایت طلا و جواهرات خود نیاز به یک متخصص سئو دارید تا سایت نوپا شما را به نتلیج اولیه گوگل برساند و به طوری شما را در دنیای بزرگ اینترنت به همگان بشناساند و برند سازی کند. بدون سئو کردن سایت مانند این است که فروشگاه خود را در بیابان بنا کرده باشید، پس برای ارتقا سایت و افزایش فروش و ورودی به سایتتان باید سایت خود را به یک متخصص سئو بسپارید. در گروه ایماهو متخصصان سئو برای بهینه کردن سایت شما آماده اند!

enlightenedهزینه طراحی سایت طلا و جواهرات

هزینه طراحی سایت طلا و جواهرات بستگی به امکانات سایت و سلیقه شما برای انتخاب نوع سایتی که طراحی می شود دارد، اما نگران هزینه طراحی سایت خود نباشید. طراحی سایت طلا و جواهرات خود را بدون هیچ نگرانی به گروه ایماهو بسپارید. اولویت ما خشنودی شما، صداقت و تخصص است.

 

برای مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت طلا و جواهرات همین حالا تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند شوید.

09359840831

09907104568

نظرات

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟