مقالات

خانه هوشمند و هوشمند سازی منزل
خانه هوشمند و هوشمند سازی منزل

خانه‌ های هوشمند امروزه به عنوان یکی از بخش‌های مهم سیستم‌های مدیریت جامع ساختمان یا همان BMS مورد توجه واقع شده‌اند. خانه‌ های هوشمند با هدف ایجاد آسایش و امنیت برای کاربران به سرعت در حال توسعه می باشند.

امکانات خانه هوشمند
امکانات خانه هوشمند

امکانات خانه هوشمند نشان دهنده ی قدرت و توانایی این تکنولوژی است که مشتریان میتوانند با استفاده از این امکانات نیازهای خود را برطرف کنند.

دلایل هوشمندسازی خانه هوشمند
دلایل هوشمندسازی خانه هوشمند

دلایل هوشمندسازی خانه هوشمند را در راس کار خود قرار دهید. در واقع هدف اصلی خانه هوشمند یا Smart Home برطرف کردن نیازهای روزمره انسانها به روشی بسیار آسان و راحت میباشد که در مصرف انرژی و هزینه هم تاثیر بسزایی دارد.

وظایف خانه هوشمند
وظایف خانه هوشمند

وظایف خانه هوشمند بسیار پرکاربرد است. خانه هوشمند یا همان Smart Home قادر است که وظایف زیادی را در خانه انجام بدهد و بسیار راحت و کارآمد آن را کنترل کند. خانه هوشمند بسیار زیبا و قشنگ توانایی هایش را به رخ میکشد و همه را به سمت خود جذب میکند.

 کاربردهای خانه هوشمند
کاربردهای خانه هوشمند

کاربردهای خانه هوشمند نیز برای درک و نقاط قوت و کاربردی این خانه ها مورد استفاده قرار میگیرد که مشتری میتواند به وسیله این امکانات و کاربردها نیاز خود را برطرف نماید.

دستگاه اکسس کنترل چیست؟|فروش دستگاه اکسس کنترل
دستگاه اکسس کنترل چیست؟|فروش دستگاه اکسس کنترل

اکسس کنترل ها توانسته اند که خیال کاربران را بسیار راحت کند. چون مطمئن ترین محصولات دستگاه اکسس  کنترل را ارائه میدهد.

و همچنین با ارائه سنسورهای اکسس کنترل و  ... توانسته است امنیت را در این نوع از دستگاه های خانه هوشمند به بالاترین حد ممکن برساند.

دفتر مرکزی TIS و شرکت TIS
دفتر مرکزی TIS و شرکت TIS

هر خانه هوشمند دفاتر مرکزی دارد که در حال ارائه محصولات هوشمندش میباشد. به همین دلیل tis هم از این قائده مستثنی نیست و شما میتوانید به دفاتر مرکزی تی آی اس و شرکت tis در کل کشور مراجعه کنید و از نمایندگی های مجاز این برند معروف و هوشمند tis استفاد کنید.

خانه های هوشمند چگونه کار می کنند؟
خانه های هوشمند چگونه کار می کنند؟

وقتی خانه نیستید، شک و تردیدهای ناچیز می تواند ذهن شما را به خود جلب کند. آیا قهوه ساز را خاموش کردم؟ آیا زنگ امنیتی را تنظیم کردم؟ آیا بچه ها کارهای خانه را انجام می دهند یا تلویزیون را تماشا می کنند؟

با داشتن یک خانه هوشمند می توانید با نگاهی گذرا به گوشی هوشمند یا رایانه خود، همه این نگرانی ها را آرام کنید. شما می توانید وسایل را در خانه خود متصل کنید تا بتوانند با یکدیگر و با شما ارتباط برقرار کنند.