رزومه با ارزش و پرمحتوای مجموعه نرم افزاری ایماهو که با تلاش عده ی زیادی از افراد گردآوری شده است را در این بخش قرار میدهیم تا بتوانیم خدماتی ارزنده و با ارزش را، در اختیار شما سروران گرامی قرار بدهیم.
 
مجموعه فعالیت های مجموعه نرم افزاری ایماهو:
 
yesسئو
yesطراحی اپلیکیشن های موبایل
yesتحلیل داده و نرم افزار
yesطراحی کارت ویزیت
 
 
 
 
heartاز صبوری شما برای لود و بارگذاری فایل pdf بسیار متشکر هستیمheart
 
برای دیدن و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با افراد تیم ایماهو میتوانید روی هر کدام از تصاویر زیر کلیک کنید و با ما بیشتر آشنا شوید.
 
رزومه رضا باستانی-برنامه نویس حرفه ای در شیراز
 
رضا باستانی
کارشناس IT و برنامه نویس
 
ساناز بمانی
متخصص سئو و برنامه نویس
 
سولماز بمانی
متخصص سئو و وردپرس
 
 

enlightenedچگونه یک رزومه خوب برای معرفی کارهایمان بنویسیم؟

enlightenedبهترین قالب برای یک رزومه کاری چیست؟

ابتدا چند قاعده اصلی قالب رزومه:

yesمختصر و کوتاه صحبت کنید.

اگر کمتر از 5 سال تجربه داشته باشید، رزومه های یک صفحه بهتر است، در غیر این صورت احتمالاً به دو صفحه نیاز خواهید داشت. اما نه بیشتر! استخدام كنندگان به سادگی به رزومه های طولانی یا كلمه ای توجه نمی كنند. مهم است که خود را نظم دهید. جملات را کوتاه نگه دارید. اطمینان حاصل کنید که فضای سفید زیادی در هر صفحه وجود دارد تا رزومه آسان برای خواندن باشد و از قالب بندی برای جلب توجه به نکات کلیدی استفاده کنید.

yesقالب را محافظه کار نگه دارید. با مفیدترین کلمات در رزومه، از سرعت خواندن آن بکاهید.

استخدام کنندگان می خواهند از رزومه کاری شما به سرعت کاسته شده و اطلاعات برجسته را مشاهده کنند. اگر می خواهند این نکات مهم را بشناسند، نمی توانند این کار را انجام دهند. به همین دلیل، لطفا از نوشتن یک رزومه کاربردی خودداری کنید.

yesبا بهترین مطالب خود رهبری کنید تا بتوانید یک رزومه قوی و قدرتمند را ارائه بدهید.

با ایجاد یک معرفی رزومه قانع کننده از سمت راست در نقاط ارتباط برقرار شوید و با عنوانی شروع کنید که دقیقاً می گوید چه کسی هستید و در چه موقعیتی قرار دارید. ممکن است تصمیم بگیرید در این بخش یک لیست مهارت را در معرفی خود قرار دهید.

yesتوجه و تأثیر را را بر روی نکات کلیدی ببرید. نکات کلیدی را در عنوان شغلی رعایت کنید.

کارفرمایان نمی خواهند چیزهای زیادی راجع به اینکه شما چقدر با مردم عالی هستید و چه ارتباط خوبی دارید را مطالعه کنند. آنها هنگام ملاقات با شما تصمیم می گیرند! در این مرحله، آنها فقط می خواهند بدانند که آیا شما کار خوبی را برای سایر کارفرمایان انجام داده اید یا نه.  بهترین راه برای نشان دادن این کار نوشتن امتیازات برجسته عمل است.

حداقل لینک های وب را درج کنید ، باید نمایه شبکه های اجتماعی شما کاملاً تکمیل شده داشته باشید و پیوند این موضوع به طور برجسته در رزومه شما نمایش داده می شود. اگر رزومه شما این را از دست بدهد، استخدام کنندگان فرض خواهند کرد که شما در این مواقع عقب هستید و این به شانس مصاحبه شما صدمه می زند. اگر در توییتر، اینستاگرام یا هر سایت دیگر رسانه های اجتماعی حضور حرفه ای دارید و اگر در یک حرفه ای خلاق هستید، کاملاً باید پیوند پرتفوی وب را به طور برجسته در رزومه خود داشته باشید.

yesاز کلیشه ها در رزومه شغلی خودداری کنید.

از صفت ها و اطلاعات مفصلی استفاده کنید که مخصوص شما باشد، نه برای همه متقاضیان کار. یک سرخط رزومه عمومی در توصیف شما با کلمات رزومه بیش از حد مانند "ماهر"، "با انگیزه" یا "سخت کوش" ​​کار زیادی نمی کند تا شما را متمایز کند.

yesیک دستاورد یا داده های کمی را در رزومه کاری خود درج کنید.

جزئیات خاص خودتان را در عنوان سرخط قرار دهید. دستاورد یا نمونه ای که از داده های قابل اندازه گیری پشتیبان گرفته شده است، باعث می شود عنوان شما کمتر عمومی و چشمگیرتر شوید. دستاوردهای حرفه ای شامل درجه ها، مجوزها، گواهینامه ها و تجربیات خاص است.

yesچه چیزی را در بخش مهارتهای رزومه کاری خود قرار دهید

مدیران استخدام همیشه به دنبال کاندیداها با مهارت های متنوعی هستند.

به همین دلیل است که یک بخش مهارت رزومه کاملاً دقیق تا یک نقطه کاملاً مناسب برای بخش تجربه شماست و حتی می تواند شما را از سایر کاندیداها جدا کند.

yesمهارتهای خوب برای قرار دادن رزومه چیست؟

مطمئن نیستید که چه مهارتهایی برای قرار دادن یک رزومه کاری دارید؟ مشکلی نیست

ابتدا به موقعیت شغلی مورد نظر خود در فهرست کار نگاهی بیندازید. به طور معمول، یک آگهی شغلی به مهارتهای مورد نیاز برای موقعیت و همچنین مهارتهایی که کارفرما می خواهد شما داشته باشد، اشاره می کند.

سپس لیستی از مهارت های خود را که این شرایط را برآورده می کند و همچنین مهارت های فنی خاصی که ممکن است باعث تقویت برنامه شما شود، کامپایل کنید.

yesاگر هنوز مشخص نیست چه مهارتهایی را باید در رزومه خود ذکر کنید، این مهارت های عمومی سخت و نرم تقریباً برای هر شغل کاربرد دارد:

  • مهارت های مردمی
  • مهارتهای رهبری
  • مهارت های ارتباطی
  • مهارتهای بین فردی
  • مهارت های سازمانی
  • مهارت های مشتری
  • مهارت های کامپیوتری
  • مهارت های مدیریت زمان

 

امیدوارم از خواندن این مطالب لذت برده باشید.

با مجموعه نرم افزاری ایماهو همراه باشید.

برای مشاوره رایگان و سفارش و طراحی سایت همین حالا با ما تماس بگیرید.

09907104568

09359840831