خدمات

خدمات سئو

 

ارائه خدمات سئو و مشاوره رایگان سئو 

خدمات سئو چیست و چه کاربردی دارد؟

فرآیند انجام یک پروژه معمولا با بهینه سازی ساختار کدنویسی و رعایت استانداردهای سئو در سایت آغاز میشود. پس از آن استراتژی محتوایی و تولید محتوای ارزشمند آغاز شده و فرآیند ایندکس و کسب جایگاه در نتایج شروع میشود. با گذشت چند ماه از فعالیت یک سایت، میتوان با به کارگیری تکنیک های لینک سازی جایگاه آن را در نتایج جستجو بهبود بخشید.

پس از کسب جایگاه در نتایج گوگل و حضور در صفحه اول فرآیند حفظ جایگاه و بهبود آن تا حد ممکن آغاز میشود. در این مرحله به صورت مداوم در حال آنالیز کلمات هدف و شناسایی فرصت های جدید هستیم و تلاش میکنیم تا محتوای خود را متناسب با جستجوی کاربران بهینه کنیم.

خدمات سئو یکی از خدماتی است که بیشتر شرکت های نرم افزاری و برنامه نویسی آن را ارائه میدهند و به آن اهمیت ویژه ای میدهند.

سئو هم یکی از خدماتی است که این نوع از شرکت ها از آن کسب درآمد میکنند و همچنان باعث افزایش بازدیدکنندگان سایت مشتری میشود.

 شما اگر سایتی را راه اندازی کنید، خب با اجرای سایتتان شما یک وبسایت دارید و قدم اول را برداشته اید و میتوانید سایتتان را به دیگران معرفی کنید ولی در مرحله بعدی باید بتوانید که سایتتان را در موتور جست و جوها که گوکل در ایران بسیار معروف و کاربردی تر است را بالا بیاورید.

در این صورت اگر شما بتوانید در حرفه ی خود به لینک های اول تا سوم بیایید و به خصوص در لینک اول قرار بگیرید بازدیدکننده های زیادی را به سایت خود اضافه میکنید و همچنین باعث افزایش فروش خواهد شد و شما از طریق سایتتان میتوانید به کسب درآمد بپردازید.


خدمات ارائه شده توسط سئو چه چیزهایی هستند؟

برطرف نمودن مشکلات فنی سایت

قبل از هرگونه فعالیت بهینه سازی برای وب سایت ابتدا می بایست زیر ساخت فنی سایت مناسب باشد و به عبارتی دیگر می بایست مشکلات فنی وب سایت برطرف شود. شرکت سئوکار ابتدا طی یک چک لیست کلیه مشکلات فنی وب سایت را بررسی نموده و سپس به برطرف کردن این مشکلات فنی می پردازد. تا زمانی که مشکلات فنی وب سایت بصورت کامل برطرف نشده باشد نمی توان در مراحل بعدی به نتیجه مطلوبی رسید.

تولید و مدیریت محتوا:

در بحث سئو تولید محتوا یکی از مهمترین معیارها می باشد. می بایست برای وب سایت روی کلمات کلیدی مورد نظر محتوای مناسب آماده نمود. مدیریت محتوا  از جمله وظایف اصلی صاحبان کسب و کار می باشد.

فعالیت در شبکه های اجتماعی:

فعالیت در شبکه های اجتماعی یکی از معیارهای موتورهای جستجو برای قراردادن کلمات کلیدی در جایگاه های بالا می باشد. شبکه های اجتماعی با دادن سیگنال های قوی به سمت وب سایت باعث می شود بسرعت ترافیک مطلوبی به سمت وب سایت هدایت شود.

ایجاد بک لینک های طبیعی:

اگر چه بک لینک ها کم کم از اعتبارشان کاسته می شود ولی هنوز دارای اعتبار می باشند و باعث دادن قدرت به وب سایت و یا بعبارتی دیگر باعث بهبود جایگاه کلمات کلیدی در موتورهای جستجو می شوند. ولی اینکه از چه وب سایت هایی بک لینک گرفته شود و از چه وب سایت هایی گرفته نشود از جمله موارد تخصصی است که شرکت سئوکار به آن می پردازد. ایجاد بک لینک های می بایست بصورت طبیعی صورت پذیرد در غیر اینصورت می تواند صدمات زیادی به وب سایت وارد نماید.

ایجاد سرعت بالا برای لود صفحات وبسایت شما:

آمارها نشان داده است که بیشترین کاربران اینترنت، به دلیل پایین بودن سرعت وبسایت ها، آنها را ترک میکنند و در آن نمی‌مانند. در واقع هر کاربر نهایتا 3 ثانیه حوصله میکند تا صفحه ای لود بشود. بنابراین یک سئوکار حرفه ای باید با به کارگیری ابزار مناسب برای تحلیل سرعت، لود صفحات سایت شما را به حداقل خودش برساند.

تحلیل کلمات کلیدی برای بدست آوردن نتایج اولیه گوگل:

هر سئوکار حرفه ای این متد را باید در نظر بگیرد که از مهم ترین و کاربری ترین مواردی است که باید در سئو رعایت شود. در واقع تحقیق در رابطه با کلمات کلیدی و همچنین تحلیل این کلمات کلیدی از نظر: حجم جست و جو، میزان رقابت، سختی کلمات و ... در اولویت هر سئو کار و متخصص سئو میباشد.
پس باید این نکات را برای یک پروژه سئو در نظر گرفت.

بهینه سازی صفحات وبسایت شما:

برای بهینه سازی سایتتان، کار را به دست سئوکاری بسپارید که خلاق و باتجربه باشد.
یکی از روشهایی که به سئو سایت شما کمک خواهد کرد تحلیل تمامی مسائل موجود در سایت است. به این صورت که:
در سایت شما باید صفحه ی درباره ما بهینه سازی شود: مخاطبی که وارد سایت شما میشود، قیقا شما را بشناسد.
صفحه اعتبارسنجی بوجود آورید و از افراد راضی و ناراضی فیلم بگیرید و منتشر کنید. آمارها نشان داده است که مخاطبان بازخوردهای منفی را بیشتر در نظر میگیرند و اتفاقا بوسیله همین مورد، فروش هم افزایش پیدا میکند.
برای بهینه سازی و انجام دادن سئو سایت باید یک صفحه تماس با ما وجود داشه باشد تا مخاطبان مطمئن شوند که یک شماره واقعی با آدرس در سایت وجود دارد. یک اطمینان خاطر برای مخاطب شما در نظر گرفته میشود.
همچنین یک سئو کار برای اینکه بتواند خدمات سئو را ارائه دهد، باید متوجه دسته بندی تمامی محصولات و خدمات در سایت باشد تا نیاز کاربر را کاملا برطرف نماید.
و...
 
 

آشنا بودن با تمامی ابزارهای گوگل برای تحلیل سئو هر سایت:

آشنایی و کار با گوگل سرچ کنسول 
آشنایی و کار با گوگل آنالاتیکس
آشنایی با گوگل ادورز
آشنایی با ابزار تحلیل سرعت
آشنایی با ابزار تحلیل کلمات کلیدی
آشنایی با الگوریتم های گوگل و راه حل برای برطرف کردن جریمه های گوگل
و ...
 
و

خدمات سئو در زمینه سئو تکنیکال

خدمات بازاریابی محتوا در پروژه های سئو

خدمات سئو در زمینه لینک سازی

خدمات سئو در زمینه سئو محلی

 

مهمترین ملاک های ما برای موفقیت در سئو یک سایت فاکتورهایی مانند موارد زیر خواهد بود:

افزایش سرعت لود صفحات سایت

افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت از طریق موتورهای جستجو

افزایش زمان حضور کاربر در سایت و ارتباط بیشتر کاربران با آن از طریق ارسال دیدگاه یا اشتراک گذاری

افزایش نرخ CTR براساس اطلاعات درج شده در گوگل وبمستر

افزایش فروش سایت یا شرکت شما

 

خدمات سئو