خدمات

مشاوره
مشاوره

مجموعه نرم افزاری ایماهو، در راستای تمامی خدمات و محصولاتی که ارائه میدهد، به صورت رایگان، مشاوره میدهد.

مشاوره در زمینه های:

سئو

برنامه نویسی

طراحی سایت

طراحی فروشگاه های اینترنتی

طراحی اپلیکیشن های موبایل 

مطب و کلینیک هوشمند

ادامه مطلب
پشتیبانی
پشتیبانی

بهترین تیم پشتیبانی تیمی است که بتواند در کمترین زمان، بیشترین بازدهی را برای کاربر خود داشته باشد و نیازهای وی را پاسخگو باشد. مجموعه نرم افزاری ایماهو با داشتن عمر کاری مفید و ارائه خدمات طراحی و سئو سایت از نیازهای کاربر پشتیبانی کرده و قدم به قدم با شما گام برمیدارد. مجموعه ایماهو از سالها پیش با مشتری هایش قدم برداشته است با توانایی و رضایت شما 

 

ادامه مطلب
بازاریابی شبکه های اجتماعی
بازاریابی شبکه های اجتماعی

سایت ایماهو در نظر دارد که با ارائه خدماتی نوین، این امکان ساده را برای دیگر وبسایت ها فراهم کند تا به راحتی بتوانند شبکه های اجتماعی خود را مدیریت کنند.

 

ما به شما خواهیم گفت که چگونه مخاطب را به سمت خود جذب کنید و از طریق شبکه های اجتماعی چگونه خود را معرفی کنید و از آن درآمد کسب کنید.

ادامه مطلب
محتواگذاری و تولید محتوا
محتواگذاری و تولید محتوا

شما برای اینکه بتوانید سایتتان را مطرح کنید باید به تولید محتوای آن ارزش ببخشید و بتوانید نظر مخاطب را به خود جلب کنید و همچنان در اولویت کاری خود قرار دهید.
تولید محتوا هم مانند دیگر مهارت ها نیاز به تخصص و دانش کافی و قانع کننده است. اینکه فکر میکنید مهارت راحتی است اشتباه نمیکنید اما هر مهارتی نیاز به دانش اولیه و سپس رشد آن دارد. 
مجموعه ایماهو به صورت یونیک و کاملا تخصصی در رابطه با هر موضوعی تولید محتوا (متنی، غیرمتنی) میکند.
 

ادامه مطلب
خدمات سئو
خدمات سئو

سئو معشوقه گوگل! گوگل خاطرخواه زیاده داره اما عاشق سئو هست. در واقع سیاست های گوگل با نیازهای بازدیدکنندگان همسو شده است.
 
اعتبار برای همه از اهمیت زیادی برخوردار است که گوگل هم از این پارامتر جدا نیست و برای اعتبار خودش هم که شده سئو را معرفی کرد تا از وجود هرگونه سایت غیرمفید جلوگیری کند تا به اعتبارش لطمه ای وارد نکند.

ادامه مطلب