طراحی اپلیکیشن اندروید در شیراز با قیمتی دوست داشتنی و امکاناتی حرفه ای

طراحی اپلیکیشن اندروید در شیراز با قیمتی دوست داشتنی و امکاناتی حرفه ای
برای خرید یا مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید.

طراحی اپلیکیشن اندروید در شیراز با قیمتی خارق العاده

طراحی اپلیکیشن اندروید در شیراز برای خیلی ها یک نیاز شده است به این دلیل که این روزها استفاده از گوشی های موبایل به شدت زیاد شده است و همه به سمت این نوع جست و جو کردن پیش رفته اند.
پس شما باید به دنبال شرکتی باشید که در ساخت اپلیکیشن اندروید در شیراز تجربه داشته باشد و در این زمینه کار کرده باشند.
 
سوالاتی را که در این مقاله در رابطه با سفارش اپلیکیشن اندروید در شیراز پاسخ خواهیم داد:
 
1- ساخت اپلیکیشن اندروید در شیراز چقدر زمانبر است؟
2- قیمت طراحی اپلیکیشن اندورید در شیراز چقدر است؟
3- به چه نکاتی برای انتخاب شرکت نرم افزاری، برای گرفتن اپلیکیشن اندروید در شیراز توجه کنیم؟
4- خصوصیات اپلیکیشن اندروید در شیراز چیست؟
5- دلایل اینکه باید یک اپلیکیشن داشته باشیم چیست؟
 
 

ضرورت داشتن یک اپلیکیشن اندروید در شیراز چیست؟

این روزها، به دلیل اینکه استفاده از گوشی موبایل زیاد شده است باید به سمت و سوی اپلیکیشن داشتن برای کسب و کارهایمان برویم. کاربران برای راحتی کارشان درصدد نصب اپلیکیشن ها خواهند بود. اما لازمه ی نصب اپلیکیشن ها هم مهم است. یعنی چه؟
 
 
 
 

چرا کاربران باید application اندروید شما را نصب کنند؟

شما باید این موارد را در نظر بگیرید. آیا این موارد را در اپلیکیشن خود رعایت کرده اید که کاربر راغب به نصب اپلیکیشن در گوشی همراه خود باشد؟
1- اپلیکیشن شما چه مزایایی دارد؟
2- چه خدمات رایگانی را به آنها ارائه میدهید؟
3- آیا مزایایی بیشتر از وبسایتتان در اپلیکیشن گنجانده اید؟
4- آیا استفاده از اپلیکیشن راحت است برای کاربران؟
5- کاربران میتوانند نظرات خود را در application مطرح کنند؟
6- آیا مقاله رایگان در اختیار آنها میگذارید؟
7- آیا فایل های الکترونیکی همانند کتاب و ... را برای کاربرانتان در نظر گرفته اید؟
8- و...
برای داشتن یک application خوب در شیراز، باید بتوانید تمامی موارد را بسنجید. سخت بود؟ شما به این موضوعات و مسئله ها فکر نکرده بودید؟ تازه بزنگاه ذهنتان شروع شد؟
اشکالی ندارد. یک شرکت نرم افزاری برای این موارد برنامه دارد و حتما حتما به شما در ابتدا مشاوره خواهد داد و به شما میگوید چه چیزهایی را لازم ندارید و چه چیزهایی مهم است. شاید بپرسید بر چه اساس؟
خب خود شما هم که همین الان در حال خواندن این مقاله هستید در کاری خبره هستید و فعالیت میکنید درست است؟ 
تجارب کاری خود را در اختیار مشتریانتان خواهید گذاشت. مجموعه نرم افزاری ایماهو هم بر اساس سابقه کاری طولانی و مفید در زمینه ساخت و اجرا کردن اپلیکیشن در شیراز و دیگر شهرها و استان ها توانسته است به صورت موفق ادامه بدهد و همچنان در حال جلب رضایت مشتریان است.
 

آیا طراحی application اندروید در شیراز زمان بر خواهد بود؟

این سوال بستگی به نوع نیاز کاربران و مشتریان خواهد داشت. به این صورت که در ابتدا نیازهای مشتریان عزیز بررسی خواهد شد و بر اساس آن قیمت و زمان اعلام میشود. بهرحال ما برایمان مهم است که همچنان مشتریان راضی باشند و اگر به صورت فوری بخواهند تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا بتوانیم در اسرع وقت اپلیکیشن شما را در شیراز و یا هر شهر دیگری که هستید، تحویل دهیم.
 
 
 

هزینه طراحی اپلیکیشن اندروید در شیراز چقدر است؟

شاید الان زود باشد که قیمت یک اپلیکیشن اندروید در شیراز را گفت به این خاطر که اگر شرکتی بدون درنظر گرفتن نیازهای شما، قیمت دهد یعنی معیارها و نیازهای مشتری را رعایت نکرده و ندانسته قیمت میدهد. البته بعضی از شرکت ها هم اگر در حیطه ی کاری مثلا اپلیکیشن فروشگاهی زیاد کار کرده باشند و نیازها را در کنار هم چیده باشند و دقیقا نیازها را میدانند ممکن است به شما قیمت لحظه ای بدهد. اما شما برای پیشرفت کاری خودتان هم که شده یک قرار ملاقات بگذارید و تمامی نیازها و معیارهای خود را بازگو کنید تا همه آنها تحلیل شوند و براساس آنها به شما قیمت بدهند.
 

کاربران از اپلیکیشن اندروید  در گوشی های همراه خود، استقبال خواهند کرد؟

بله اما در این صورت که:
1- اگر خدمات عالی به آنها ارائه بدهید.
2- قسمت پرسش و پاسخ داشته باشید تا کاربرانتان به راحتی با شما در تعامل باشند.
3- اگر محصولاتتان با کیفیت و اطلاعات کافی در اپلیکیشن قرار بگیرد.
4- اگر ثبت سفارش و فرآیند خرید راحت باشد.
5- اگر خدمات رایگان در اختیار آنها قرار بدهید.
6- اگر تخفیف اعمال کنید.
7- اگر آموزش های رایگان در اختیار آنها قرار دهید.
8- اگر روش های پرداخت متنوعی را در اختیار آنها قرار بدهید.
9- اگر از تصاویر با کیفیت استفاده کنید
10- اگر ظاهری زیبا و کاربرپسند داشته باشد.
11- اگر تجربه کاربری خوبی را انتقال دهد.
12- اگر فعال باشید
13- و...
همه اینها بستگی به شما دارد. پس باید خلاقیتتان را بالا ببرید و براساس نیاز کاربرانتان استراتژی و برنامه بچینید.

امنیت یک اپلیکیشن اندروید برای کاربران تا چه اندازه مهم است؟

یک سوال از شما میپرسم:
آیا شما میخواهید کاربران اپلیکیشن شما را روی گوشی های خود نصب کنند؟ اگر جواب شما مثبت است، پس به فکر امنیت اپلیکیشن باشید. در واقع کاربران باید مطمئن شوند که اپلیکیشن اندرویدی را که در گوشی خود نصب میکنند، ایمن خواهد بود و دچار اختلال در گوشی همراه آنها نخواهد شد. چراکه همه عاشق گوشی موبایلشان هستند. پس در امنیت اپلیکیشن خود ارزش قائل شوید و آن را در اولویت خود قرار دهید.

آیا اپلیکیشن های اندروید یا ios و دیگر نوع های اپلیکیشن ها توسط گوگل بررسی میشوند؟

بله صددرصد.

طراحی اپلیکیشن اندورید به تنهایی باعث افزایش بازدید کاربران از اپلیکیشن شما نخواهد بود. باید بتوانید بهینه سازی کنید تا باعث افزایش فروش و نصب از طرف کاربران بشود.

اپلیکیشن شما باید بسیار پربار و غنی باشد تا کاربران از آن احساس رضایت کنند و به آن رتبه بدهند و نظرات خودشان را برای آن اعمال کنند. گوگل هم از طریق نظرات و رتبه بندی ها به اپلیکیشن شما اعتبار میبخشد.

شما باید با طراحی اپلیکیشن اندروید در شیراز بتوانید در مرحله اول شرکتی را پیدا کنید که بتواند کدهای زیبا و بهینه شده ای را برای شما اجرا کند. بهینه سازی سورس یا همان کدها، باعث میشود که گوگل بهتر آن اپلیکیشن را بررسی کند.

 

 

ظاهر یک اپلیکیشن زیبای اندورید در شیراز چگونه باید باشد و چه نکاتی باید رعایت شود؟

در واقع برای اینکه بتوانید کاربران را متقاعد به نصب اپلیکیشن کنید باید بتوانید همه جوانب را در نظر بگیرید. یک اپلیکیشن جذاب با ظاهری زیبا میتواند کاربران را متقاعد و راغب به نصب اپلیکیشن کند. پس شما باید بتوانید ظاهری زیبا و کاربرپسند را برای مشتریان و مخاطب هدف خود انتخاب کنید.
 

داشتن تجربه کاربری در طراحی اپلیکیشن اندروید در شیراز و دیگر شهرها به چه اندازه مهم است؟

داشتن ux یا تجربه کاربری مورد بسیار مهم و حیاتی برای پیشرفت و زنده نگه داشتن یک اپلیکیشن یا سایت خواهد بود. شما از اینکه کاربرانتان راضی باشند باید خوشحال باشید و در کنار آن از فروش محصولاتتان.

چراکه داشتن مشتری راضی در ادامه شما را با فروش بیشتری روبه رو خواهد کرد و درآمد شما افزایش خواهد یافت. از اینکه مشتری راضی دارید خوشحال باشید اما شما باید مشتریان راضی خود را به مشتریان وفادار تبدیل کنید تا مشتریان ثابت و همیشگی شما شوند.
 

چگونه اپلیکیشن اندروید خود را به مشتریان معرفی کنید؟

شما باید سئو بلد باشید. اگر هم بلد نیستید باید اپلیکیشن را به دست فردی که سئو بلد است بسپارید.چراکه با اجرای سئو بر روی سایت و اپلیکیشن خود میتوانید معرفی شوید و دیگران شما را پیدا کنند. با بهینه سازی اپلیکیشن خود در شیراز یا دیگر شهرها میتوانید حتی بدون تبلیغ کردن سایت یا اپلیکیشن خود هم، شناخته شوید و حتی فروش داشته باشید. پس به سئو و بهینه سازی اپلیکیشن خود باید و باید اهمیت بسیار زیادی دهیدتا گوگل شما را معرفی کند و در کنار آن بازدیدکننده های بیشتری داشته باشید.

سرعت یک اپلیکیشن اندروید در شیراز باید به چه صورت باشد؟

برای اینکه بتوانید از کاربرانتان بخواهید که اپلیکیشن اندروید را روی گوشی های خود نصب کنند، یکی از عواملی را که باید اجرایی کنید، سرعت اپلیکیشن خواهد بود. شما با داشتن سرعتی مناسب برای اپلیکیشن خود میتوانید بهتر از رقبا کار کنید و در این زمینه پیشی بگیرید. پس متوجه سرعت اپلیکیشن خود باشید تا ایرادی در آن نباشد و کاربران به راحتی بتوانند از اپلیکیشن اندروید روی گوشی های همراه خود استفاده کنند.

پشتیبانی در طراحی اپلیکیشن های اندروید در شیراز به چه صورت میباشد؟

اپلیکیشن های اندروید در شیراز به این دلیل متمایز و پراهمیت هستند که پشتیبانی و ساپورت داشته باشند. یک تیم برنامه نویسی باید بتوانند تمامی پروژه ها و اپلیکیشن ها و وبسایت هایشان پشتیبانی کنند تا مشتریان راضی باشند و اپلیکیشن و وبسایت به طور مداوم فعال باشند و فعالیت خودشان را در دنیای اینترنت حفظ کنند.
شما باید قبل از اینکه اپلیکیشن android خود را در شیراز یا دیگر شهرها طراحی کنید و سفارش دهید، ابتدا از این موضوع مطمئن باشید که آیا این اپلیکیشن پشتیبانی میشود یا نه. در صورت اینکه جواب منفی باشد، نباید قصد سفارش داشته باشید. چراکه یک اپلیکیشن اندروید بدون پشتیبانی نمیتوند به درستی و کامل کار کند. این احتمال وجود دارد که با خطایی رو به رو شوید و در اینجا به شرکتی که اپلیکیشن را برای شما طراحی کرده است نیاز دارید تا بتوانید application اندروید خود را راه اندازی کنید. پس یکی از دانش های شما برای سفارش و طراحی application های اندروید، دانستن این موضوع خواهد بود.
 

ویژگی های طراحی اپلیکیشن اندروید در شیراز به چه صورت میباشد؟

  • دقت بالا

با دقت بالا در کدنویسی و طراحی اپلیکیشن، طراحی اپلیکیشن شما بدون هیچ خطا و باگ در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

  • طراحی بی نظیر

با طراحی زیبای اپلیکیشن، مشتریان بیشتری را به اپلیکیشن اندروید خود جذب خواهید کرد و مشتریان راغب بیشتری به طرف کسب و کار شما خواهند آمد.

  • پاسخگوی کامل

پاسخگویی کامل مجموعه نرم افزاری ایماهو در رابطه با هر نوع از سوالات مشتریان و کاربران در هر زمانی که نیاز به جواب سوالهایتان داشته باشید.

  • کد تمیز

با داشتن کدهای تمیز و مرتب شانس شما در بالا آمدن در نتایج اولیه گوگل بالاتر خواهد بود.

  • امنیت بالا

با داشتن امنیت بالا برای هر یک از اپلیکیشن یا سایت خود، اعتماد کاربران را به خود جلب خواهید کرد و هر گونه کلاهبرداری و سوءاستفاده از سایت یا اپلیکیشن شما، غیرمجاز تلقی خواهد شد.

  • ویژگی های نامحدود

با توجه به نیازهای مشتریان ویژگی های موردنیاز را قرار میدهیم و مجموعه نرم افزاری ایماهو در راستای رضایت کاربران و مشتریان، ویژگی های خاص ونامحدودی را هم در نظر خواهد گرفت.

 
 
این مقاله در حال بروزرسانی است. با تشکر از همکاری شما
 
اما برای گرفتن مشاوره رایگان در رابطه با ساخت اپلیکیشن اندروید در شیراز میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید.
09907104568
09359840831
 

نظرات

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟