طراحی اپلیکیشن در شیراز با تیمی حرفه ای و کاربلد

طراحی اپلیکیشن در شیراز با تیمی حرفه ای و کاربلد
برای خرید یا مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید.

طراحی اپلیکیشن در شیراز با امکاناتی حرفه ای و قیمتی اسرارآمیز

طراحی اپلیکیشن در شیراز طرفداران زیادی دارد. از این رو این روزها کسب و کار شما برای شما ایجاب خواهد کرد که به سمت دنیای آنلاین حرکت کنید و کسب و کار خودتان را افزایش دهید. پس در ادامه با ما باشید تا دقیقا به شما بگوییم برای سفارش اپلیکیشن در شیراز یا دیگر شهرها چه دانشی را باید داشته باشید.
 
در این مقاله، به این سوالات شما در رابطه با طراحی و ساخت اپلیکیشن در شیراز پاسخ خواهیم داد:
 
1- برای ساخت اپلیکیشن در شیراز چه مواردی را باید بدانم؟
2- نکات طراحی اپلیکیشن در شیراز چیست؟
3- خصوصیات سفارش اپلیکیشن در شیراز چیست؟
4- ویژگی های طراحی یک اپلیکیشن خوب و حرفه ای در شیراز چیست؟
5- چگونه یک اپلیکیشن را سفارش دهیم؟
6- قیمت طراحی اپلیکیشن در شیراز چقدر است؟
7- مدت زمان طراحی و ساخت اپلیکیشن در شیراز چقدر است؟
8- مزایای طراحی اپلیکیشن در شیراز چیست؟
9- چگونه شرکت خوبی را برای اجرای اپلیکیشن در شیراز پیدا کنم؟
10-یک مشتری برای سفارش اپلیکیشن چه اطلاعاتی را باید داشته باشد؟

چرا شما باید یک اپلیکیشن در حوزه کاری خودتان داشته باشید؟

اگر شما، کسب و کاری دارید و میخواهید به دیگران آن را ارائه دهید پس داشتن اپلیکیشن برای شما ضرورت دارد. شما برای اینکه خودتان را در دنیای دیجیتال معرفی کنید باید اپلیکیشنی را در معرض دید مشتریان خود قرار بدهید و این مورد برای شما نباید مهم باشد بلکه الزامی است. در غیر اینصورت، از رقبای خود عقب خواهید افتاد.

مزایای داشتن طراحی اپلیکیشن:

1- مشارکت و تعامل با کاربرانتان
2- ارتباط با مشتریان خود در تمام ساعات روز
3- بهبود استراتژی و اهداف بازاریابی و مارکتینگ
4- ارزش دادن به مشتریان. وقتی مشتریان این درک را داشته باشند که شما برای آنها ارزش قائل هستید، بیشتر خواهان شما خواهند شد.
5- برند شدن کسب و کار شما
6- افزایش فروش
7- افزایش مشتری
8- افزایش رقابت
9- افزایش وفاداری مشتریان
 
 
 
 

من چگونه طراحی اپلیکیشن در شیراز را به شرکتی واگذار کنم؟

شما در ابتدا میتوانید به شرکت مربوطه تماس حاصل فرمایید و مشاوره بگیرید. برای انجام چنین کارهایی دیدار حضوری بسیار مهم است. به این دلیل که برای دانستن تمام نیازها و درخواست های شما، شرکت مربوطه باید تمامی نیازهای شما را تحلیل و بررسی کند. علاوه بر آن، شما هم میتوانید دانش بیشتری را نسبت به این کار به دست بیاورید و از نرخ قیمت ها و فازهای کاری باخبر شوید. چرا که با تماس تلفنی به تنهایی شما تمامی موارد را در راس کارهایتان قرار نخواهید داد. در جلسه های حضوری هدف شما مشخص تر خواهد شد به این دلیل که یک شرکت برنامه نویسی وظیفه دارد تمامی نیازهای مشتری را در حضور خودش، کاملا ارزیابی کند و مزایا و معایب را بازگو کند.
ایماهو، در ابتدا مشاوره رایگان را در اختیار مشتریان خود میدهد و در صورتی که در مشاوره تلفنی قانع نشدید و یا احتیاج به دیدار حضوری دارید این کار را با کمال میل برای شما دوستان عزیز انجام خواهیم داد. حتی اگر هدف شما تنها مشاوره باشد و قصد سفارش یا طراحی اپلیکیشن در شیراز را نداشته باشید.

مزایای یک طراحی اپلیکیشن خوب در شیراز چیست؟

یک اپلیکیشن حرفه ای و باکیفیت به مشتریان شما کمک بیشتری می کند.
برای بازاریابی محصولات خود، یک استراتژی می چینید.
برای مشتریان خود ارزش قائل میشوید.
برند شما معروف خواهد شد و شما معرفی میشوید.
مشارکت میان مشتریان و شما بیشتر خواهد شد.
ایجاد یک یا چند مزیت رقابتی
وفاداری مشتریان به شما

چند مرحله برای ساخت یک اپلیکیشن حرفه ای در شیراز موردنیاز است؟

استراتژی طراحی برنامه موبایل در یک اپلیکشین کاربردی در شیراز

در ساخت یک اپلیکیشن در شیراز باید فازهای اول تا آخر آن را اجرا کنید. یک شرکت نرم افزاری در شیراز باید این فازها را بداند و با آنها آشنایی داشته باشد. چرا که شما اگر یک استراتژی برای کسب و کار خود نداشته باشید نمیتوانید در عرصه ی رقابت قدم بردارید. اگر بدون هدف و برنامه ریزی کاری را پیش ببرید در فازهای بعدی متاسفانه با شکست روبرو خواهید شد. برای اجرای یک اپلیکیشن در شیراز باید بتوانید در مرحله اول آن را تحلیل کنید و یک استراتژی برای آن بچینید. برای رسیدن به موفقیت شما باید و باید با شرکتی قرارداد ببندید که هر نیاز شما را تحلیل کنند.
بله موفقیت یا عدم موفقیت شما در گرو مرحله ی اول خواهد بود. در صورت داشتن استراتژی در اجرای اپلیکیشن خودتان در شیراز به راحتی میتوانید در دنیای دیجیتال به رقابت بپردازید و به عنوان یک برند معروف شوید.
برای اطلاعات بیشتر و حتی مشاوره رایگان میتوانید همین حالا با مجموعه نرم افزاری ایماهو در راستای سفارش اپلیکیشن در شیراز تماس حاصل فرمایید. حتی اگر قصد طراحی اپلیکیشن را نداشته باشید ما شما را به صرف یک چای دعوت خواهیم کرد.

فرآیند ساخت اپلیکیشن اجرایی در شیراز

بعد از مرحله ی استراتژی چیدن برای تولید اپلیکیشن در شیراز به مرحله اجرایی خواهیم رسید. در واقع شرکت نرم افزاری ایماهو با داشتن سابقه طولانی در راستای اپلیکیشن در شیراز و دیگر شهرها، توانسته است در طراحی انواع اپلیکیشن های موبایل فعالیت کند و همچنان مشتریان راضی بسیاری را دارد.
در واقع طراحی اپلیکیشن هم همانند طراحی سایت باید مشخص شود که برای چه نوع کسب و کاری تولید خواهد شد.
 
 
 

انواع اپلیکیشن های موبایل در شیراز:

1- فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی در شیراز با قیمتی اسرار آمیز و تخفیفی خارق العاده

 

اپلیکیشن های فروشگاهی در شیراز باید از توابع خاصی پیروی کنند چرا که این نوع اپلیکیشن ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند و گوگل از این نوع سایت یا اپلیکیشن های فروشگاهی را مخصوصا از نظر امنیت و اعتماد از طرف کاربران بسیار مدنظر قرار میدهد. برای طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی در شیراز، باید بتوانید شرکتی را پیدا کنید که در این زمینه تبحر و تخصص کافی داشته باشد.

2- شرکتی

 
برای طراحی اپلیکیشن شرکتی در شیراز، باید تمامی امکانات و تجهیزاتی را که در شرکت خود دارید و برای کاربرانتان ضروری است را در اپلیکیشن قرار دهید و کاربر بتواند با کمترین کلیک ها به نیاز خود برسد.

3- خبری

طراحی اپلیکیشن خبری در شیراز، به این دلیل که بهترین و باکیفیت ترین خبرها را در اختیار کاربر قرار میدهند، از دید گوگل بسیار مهم تلقی خواهند شد و گوگل به آنها بیشتر سر میزند. پس در بهینه سازی کدهای این نوع اپلیکیشن ها بیشتر دقت کنید و با شرکتی قرارداد ببندید که این پارامترها برایشان مهم باشد و رعایت کنند.

4- بازی

طراحی اپلیکیشن های بازی در شیراز هم یکی از اپلیکیشن های سخت میباشد که باید مرحله به مرحله درست و صحیح اجرا و تولید شود.

5- پزشکی

طراحی سایت پزشکی در شیراز با جدیدترین متدها

طراحی اپلیکیشن پزشکی در شیراز، مزایایی دارد که میتواند به دسترسی سریع تر کاربر از طریق گوشی همراه کمک کند. در واقع بهینه ترین راه برای دسترسی بیماران به شما سایت و اپلیکیشن میباشد.

6- دانلودی 

اپلیکیشن های دانلودی در شیراز یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن ها میباشد که طرفداران زیادی دارد. پس شما میتوانید این نوع اپلیکیشن ها به شرکت نرم افزاری ایماهو در راستای طراحی و سفارش اپلیکیشن در شیراز بسپارید و سوابق ما را چک کنید.
 
7- و...

هزینه سفارش یک اپلیکیشن خوب و حرفه ای در شیراز چقدر است؟

به این دلیل که نوع اپلیکیشن ها و نیازهای مشتریان با یکدیگر متفاوت است، بیان قیمت هم سخت است. در واقع ما بر اساس نیازهای مشتریان قیمت یک اپلیکیشن را میگوییم. یک اپلیکیشن در شیراز باید در فازهای مختلفی بررسی شود و سپس براساس دانسته ها و برآوردها هزینه ای را اعلام کنیم و به مشتری میگوییم.
یک اپلیکیشن از بعدهای مختلف همانند ux و ui و ... بررسی خواهند شد.
 

چه نوع اپلیکیشن هایی در شیراز توسط شرکت نرم افزاری ایماهو اجرا میشود؟

طراحی اپلیکیشن اندروید در شیراز

طراحی اپلیکیشن اندروید در شیراز با قیمتی دوست داشتنی و امکاناتی حرفه ای

 
در واقع طراحی اپلیکیشن android در شیراز، بسیار گسترش پیدا کرده است و کاربران زیادی به سمت این سیستم عامل هستند. مدیران کسب و کارها هم در این راستا قدم میگذارند و برای سایت هایشان یک اپلیکیشن طزاحی میکنند. ایماهو با بهترین و جدیدترین متدهای روز، طراحی اپلیکیشن در شیراز را پذیرا میباشد و همواره درصدد ارائه بهترین ها به مشتریان است. 

1- طراحی اپلیکیشن ios در شیراز

طراحی اپلیکیشن ios در شیراز

 
گوشی های ios در ایران روز به روز افزایش پیدا میکند و کاربران بیشتری به سمت آنها گرایش پیدا میکنند. به همین دلیل شما باید در کار یک اپلیکیشن اندروید، یک اپلیکیشن ios را هم طراحی کنید و به بازار روانه کنید.

ویژگی های طراحی اپلیکیشن در شیراز چه چیزهایی هستند؟

1- دقت بالا

یک اپلیکیشن باید در ثبت هر چیزی که در آن اتفاق می افتد، دقت کافی را داشته باشد. تمام پرداخت ها ثبت شوند و ایرادی در ثبت سفارش وجود نداشته باشد. یا مثلا نظرات کاربران بتواند نظرات را ارسال کند و به پنل مدیریتی ارسال کند تا مدیر اپلیکیشن بتواند پاسخگو باشد.

2- سرعت بالا

اپلیکیشن ها طوری طراحی شوند که با سرعت بالایی لود شوند. چراکه سرعت پایین یکی از دلایل اصلی از دست دادن مشتریان خواهد بود.

3- طراحی زیبا

با یک طراحی زیبا میتوانید مشتریان را ترغیب کنید که اپلیکیشن شما را نصب کنند. اگر ظاهری زیبا نداشته باشد کاربران رفته رفته از آن زده میشوند و آن را از نصب در میاورند.

4- پاسخگویی کامل و همیشگی

به کاربران خود ارزش بدهید تا بدانند که برای شما مهم هستند و شما در برطرف کردن نیازشان دخیل هستسد. به همین دلیل وقت کافی برای پشتیبانی و پاسخگویی بگذارید.

5- نوشتن کدهای خوب و تمیز

کدهای اضافی در اپلیکیشن شما نباشد و همه کدها به صورت فشرده نوشته شوند. چون کدی که خوب نوشته شود در سرعت سایت بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

6- داشتن امنیت بالا

امنیت هم که مقوله بسیار مهمی است که هر شرکت نرم افزاری باید آن را اجرا کند و به مشتری خود اطمینان خاطر بدهد تا کابرانشان با اعتماد و اطمینان کامل از آنها خریداری کنند.

7-بهینه سازی برای موتورهای جست و جو:

اگر شما بخواهید به عنوان بهترین ها مطرح شوید و در نتایج اولیه گوگل به چشم بخورید باید بتوانید اپلیکیشن خود را برای کاربران و گوگل بهینه کنید تا کاربران به سمت شما بیایند و از این طریق فروش شما چندبرابر شود.
شما باید به شرکتی کارتان را بسپارید که بتواند کدهای تمیز و بهینه را به شما ارائه دهند. چرا که کدهای هر سایت یا اپلیکیشن بر روی سرعت و کیفیت آن تاثیر بسزایی دارد. یکی از دلایلی که افراد به سایتی سر نمیزنند و یا مشتری ثابت آن سایت نمیشوند، لود سرعت صفحات است که بسیار کند بارگذاری میشوند. پس باید به سئو و بهینه سازی اپلیکیشن خود در شیراز و یا هر شهر دیگری که هستید توجه بسیار زیادی داشته باشید.

8-داشتن ظاهری خوب و آسان:

کاربران وقتی وارد اپلیکیشن شما میشوند باید سریعا به پاسخ خود برسند و بتوانند امکاناتی را که از یک application میخواهند را بدست بیاورند و در آن سردرگم نشود. در واقع اپلیکیشن شما در اوج زیبایی باید ساده و راحت برای کاربران تلقی شود. زیرا یکی از دلایلی که گوگل شما را در نتایج اولیه قرار میدهد، بر همین مبنا صورت گرفته است. که کاربر به راحتی با سایت یا اپلیکیشن شما کار کند و گیج نشود.
طراحی اپلیکیشن در شیراز باید با متدهای جدید هماهنگی داشته باشد تا بتواند تمام نیازهای کاربران و مشتریان را برطرف کند.
 
 
 
 
 
این مقاله همچنان در حال بروزرسانی است و ادامه دارد.
 
برای مشاوره رایگان در رابطه با طراحی اپلیکیشن و سایت در شیراز همین حالا با ما تماس بگیرید
09907104568
09359840831
 

نظرات

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟