طراحی سایت بازرگانی-چرا یک سایت بازرگانی داشته باشیم؟

طراحی سایت بازرگانی-چرا یک سایت بازرگانی داشته باشیم؟

طراحی سایت بازرگانی با چه اهدافی تولید میشود؟

yesساخت سایت های بازرگانی هم مانند دیگر سایت ها، احتیاج دارد که در دنیای مجازی فعالیت کند و همواره مشتریان مخصوص به خود را ترغیب کند و باعث افزایش بازدیدکننده ها شود.

yesدر واقع وجود یک سایت بازرگانی و صادرات و وارادات، برای افرادی که در این زمینه مشغول به فعالیت میباشند امری واجب و حیاتی است. چرا که مشتریان این گونه صنف ها افرادی در داخل و خارج از کشور هستند و داشتن یک وبسایت بازرگانی باعث تعامل بیشتر بین مشتریان و شرکت های بازرگانی خواهد شد. چون فعالیت های این نوع شرکت ها در خارج از کشور هم اتفاق می افتد، پس کسانی هم که در این زمینه فعالیت میکنند نیازمند این هستند که با تکنولوژی امروزی خود را معرفی کنند و به برندهای معتبر تبدیل شوند و اعتماد مشتریان را به دست بیاورند.

yesالبته تنها دلیل حضور شما در دنیای آنلاین فقط موارد بالا نیست بلکه شما با حضور در دنیای مجازی میتوانید خدمات و محصولات خود را به مشتریانتان ارائه بدهید. آنها را بشناسید و نسبت به سلیقه های مشتریانتان از طریق وبسایت ها خدمات بهینه تر و خلاق تری را به آنها ارائه بدهید.

yesمیتوانید با رقبایتان در دنیای آنلاین رقابت و رفاقت کنید و همپا با رقبایتان به جلو بروید. شما به این صورت هم مشتریان خود را به صورت فیزیکی و هم به صورت آنلاین خواهید داشت و داشتن وبسایت باعث افزایش فروش شما خواهد شد.


سوالاتی که در رابطه با سایت بازرگانی در این مقاله پاسخ خواهیم داد:

enlightenedطراحی سایت بازرگانی چه ویژگی هایی را باید به کاربران ارائه بدهد؟

enlightenedطراحی سایت شرکت بازرگانی چه اهدافی را به دنبال دارد؟

enlightenedسایت های بازرگانی چه ویژگی هایی دارند؟

enlightenedهزینه طراحی سایت صادرات و واردات چقدر است؟

enlightenedسایت های بازرگانی چه امکاناتی را دارند؟

enlightenedسایت شرکت بازرگانی چگونه پشتیبانی میشوند؟

enlightenedطراحی سایت شرکت بازرگانی چه زمانی به طول می انجامد؟

enlightenedسایت شرکت های بازرگانی صادرات و واردات تا چه اندازه برای گوگل اهمیت دارند؟

enlightenedسایت بازرگانی چه خدماتی را باید ارائه بدهد؟

enlightenedالزام طراحی سایت صادرات و واردات چیست؟


امکاناتی که در طراحی یک سایت بازرگانی باید وجود داشته باشد چیست؟

امکانات سایت صادرات-واردات:

yesصفحه ای را میتوان در سایت های بازرگانی قرار داد که بتوان محصولات موجود در سایت را نمایش داد تا کاربران این محصولات را ببینند و ثبت خرید کنند.

yesداشتن صفحاتی مبتنی بر خدمات سایت بازرگانی که میتوان خدماتی را که به مشتریان و کاربرانتان ارائه میدهید را در سایت قرار بدهید تا مشتریان شما از خدمات سایت شما مطلع شوند.

yesدر سایت های وارداتی و صادراتی میتوان گالری تصاویر را قرار داد و از تمامی فعالیت ها و خدمات  خود در محیط فیزیکی مستنداتی را آماده کنید و در سایت قرار دهید. اینکار باعث اعتبارسنجی میشود و کاربران بیش از پیش با شما آشنا خواهند شد.

yesمیتوان در طراحی سایت های بازرگانی، صفحات درباره ما یا معرفی ما را قرار داد و به توضیح شرکت بازرگانی خود بپردازید و هر آنچه را که لازم است کاربر و مشتری از شما بداند را در سایت قرار دهید.

yesقراردادن صفحات نظرسنجی در سایت برای شناختن و دانستن انتقادا و پیشنهادات کاربران در سایت. با انجام دادن این کار شما میتوانید نیازهای کاربران خود را بشناسید و خدمات بهینه تری را به آنها ارائه دهید.

yesمعرفی شرکای تجاری شرکت در سایت برای اطلاعات بیشتر (البته اگر از نظر مدیر وبسایت بازرگانی این مورد مهمباشد میتوانید در سایت قرار دهید و خب اگر بتوانید اطلاعات کاملی از خودتان را شرح دهید، کاربران بیشتری را به خود جذب خواهید کرد و معتبر شناخته خواهید شد.)


enlightenedاز دیگر امکانات طراحی سایت شرکت بازرگانی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

امکانات سایت های بازرگانی به شرح زیر میباشد:

yesچندزبانه بودن سایت های بازرگانی:

اگر شما سایت واردات و صادرات دارید و با کشورهای دیگر هم در ارتباط هستید و لینک میگیرید باید سایت بازرگانی خود را چندزبانه کنید تا فعالیت دیگر کشورها هم به سایت شما منتهی شود. چندزبانه بودن وبسایت ها بستگی به افرادی دارد که میخواهند با چند کشور کار کنند و بسته به نوع نیاز و خواسته ی مشتری این امکان به وبسایت بازرگانی یا هر نوع وبسایت دیگری اضافه خواهد شد.

با ایجاد منوی چندزبانه بودن به سایت بازرگانی خود، از ارتقا و کیفیت بالایی برخوردار خواهید بود و فقط به این شرط که سایت شما به این قابلیت احتیاج داشته باشد.

yesبهینه بودن در طراحی سایت های بازرگانی:

سایت های بازرگانی شما بدون وجود و استفاده از سئو بدون استفاده هستند.

یعنی چه؟

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا مقاله سئو چیست را بخوانید.

خب بگذارید کمی هم به موضوع بهینه سازی وبسایت ها یا همان سئو بپردازیم. شما فروشگاه بزرگی را در نظر بگیرید که برای آن میلیاردها تومان هزینه شده است ولی در بیابان افتتاح شده است.

آیا مشتری خواهد داشت؟ خیر

سایت هم بدون سئو همین است. اگر سایتی را افتتاح کردید باید مکانی برای نمایش آن به مشتریان خود داشته باشید درست است؟

این مکان موتورهای جست و جوهایی همانند گوگل، یاهو، بینگ و ... است که در ایران گوگل از محبوبیت بیشتری برخوردار میباشد.

شما با ارتقا و قرارگرفتن در نتایج اولیه گوگل به مشتریان خود معرفی خواهید شد و منجر به افزایش بازدیدکننده و فروش سایت شما خواهد شد.


yesپشتیبانی از وبسایت های بازرگانی:

در طراحی سایت های بازرگانی باید بتوان پشتیبانی دائمی را همراه آن داشت. چون سایتی که پشتیبانی نداشته باشد ممکن است که به مشکلاتی برخورد کند.

در اصل هر شرکت نرم افزاری باید بتواند پشتبانی هر نوع سایتی را که اجرا و راه اندازی میکند را برعهده بگیرد. بعد از اینکه شما وبسایت بازرگانی خود را تحویل گرفتید ممکن است که به مواردی نیاز داشته باشید که بتوانید سایت خود را ارتقا دهید.

مثلا ممکن است که شما بخواهید مواردی را از وبسایت بازرگانی خود کم کنید یا مواردی را به آن اضافه کنید. به همین دلیل مهم است که در سفارش سایت بازرگانی خود، به این موارد توجه کنید و آن را سرلوحه کار خود قرار دهید و با دانستن این نکته به طراحی سایت بازرگانی خود بپردازید.


enlightenedامکاناتی که سایت های بازرگانی دارند و باید اجرا شوند چه نوع امکاناتی هستند؟

enlightenedامکانات سایتهای واردات و صادرات را با هم میخوانیم:

yesسایت بازرگانی و نمایش محصولات:

میتوانید در سفارش سایت بازرگانی یا واردات و صادرات، فروشگاهی را تنظیم کنید و تمامی محصولات و خدماتی را که دارید در معرض دید و نمایش قرار دهید.

با اینکار میتوانید فروشگاهی را راه اندازی کنید و محصولات خود را به فروش برسانید و درآمد خود را افزایش دهید.

yesسایت بازرگانی و ارائه خدمات شرکت:

در سایت های بازرگانی خود میتوانید خدمات شرکت خود را قرار دهید تا مشتریان و کاربرانی که به سایت شما سر میزنند، خدمات شما را ببینند و از آنها استفاده کنند.

اگر خدمات خود را به درستی و خلاق در سایت قرار داده باشید، کاربر سایت شما به مشتری سایت شما تبدیل میشود و از این طریق میتوانید به کسب درآمد بپردازید.

yesسایت بازرگانی و داشتن خبرنامه در سایت:

شما میتوانید با طراحی خبرنامه در سایت بازرگانی خود، اطلاعات کاربران را همانند شماره موبایل یا ایمیل آنها را داشته باشید و از این طریق با مشتریان خود به تعامل بپردازید.

yesسایت واردات و صادرات و داشتن نقشه در سایت:

اگر بتوانید در سایت خود نقشه شرکت و محل کار خود را قرار دهید، مشتریان به شما بیشتر اعتماد خواهند کرد و شما را به عنوان برندی که میتوانند به آن اعتماد کنند، به دیگران هم معرفی خواهند کرد.

yesسایت واردات و صادرات و مدیریت بخش نظرسنجی سایت:

قراردادن بخش نظرسنجی در سایت های واردات و صادرات یکی از روش هایی میباشد که میتوانید پیشنهادات و انتقادات و هر نوع مشکلات را از طریق کاربرانتان به دست آورید و براساس آنها به بهینه سازی محصولات و خدمات خودتان بپردازید و در سایت قرار دهید.

با اینکار به مشتری این پیغام را منتقل خواهید کرد که برای آنها ارزش قائل هستید و به خواسته های آنان احترام میگذارید.

 


enlightenedچه اطلاعاتی برای راه اندازی و طراحی سایت های بازرگانی موردنیاز است؟

برای اینکه ایماهو بتواند سایتی خوب و حرفه ای را برای شما راه اندازی کند باید اطلاعات دقیقی را در اختیار کارشناسان ایماهو بگذارید.

شما باید هرآنچه را در طراحی سایت های بازرگانی نیاز دارید را به گروه برنامه نویس خود منتقل کنید و بتوانید منظور و مفهوم خود را در پیاده سازی سایت های بازرگانی به تیم برنامه نویس بسط بدهید.

اطلاعاتی که لازم است به ایماهو بدهید عبارتند از:

اطلاعاتی است که در رابطه با بخش محصولات سایت بازرگانی، بخش خدمات سایت بازرگانی، بخش درباره ما در سایت های بازرگانی، بخش تماس با ما در سایت های بازرگانی و ...


ادامه این مقاله در چند روز آینده با هم خواهیم خواند...

اما برای مشاوره رایگان طراحی سایت بازرگانی با متخصصین ما تماس بگیرید:

09907104568

09359840831

نظرات

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟