طراحی سایت شرکتی در شیراز بصورت حرفه ای

طراحی سایت شرکتی در شیراز بصورت حرفه ای
برای خرید یا مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید.

طراحی سایت شرکتی در شیراز

طراحی سایت شرکتی در شیراز، از جمله سایت هایی به شمار میرود که نیاز صاحبان شرکت ها را حل خواهد کرد. امروزه داشتن وبسایت، به یک نیاز تبدیل شده است و همه برای اینکه در دنیای اینترنتی و آنلاین قدم بگذارند به یک وبسایت احتیاج دارند. پس از رقبایتان عقب نمانید و از امروز شروع کنید. چون اگر تا چندسال آینده در دنیای آنلاین فعالیت نکنید، قطعا کسب  و کار شما شکست خواهد خورد.
 
در این مقاله به این سوالات شما پاسخ میدهیم:
 
1- طراحی سایت شرکتی در شیراز چه مزایایی دارد؟
2- قیمت سایت های شرکتی در شیراز چقدر است؟
3- آیا طراحی سایت شرکتی به ما در کسب و کارهایمان کمک خواهد کرد؟
4- امکانات یک سایت شرکتی در شیراز چیست؟
5- خصوصیات سفارش سایت شرکتی در شیراز چیست؟
6-چرا یک سایت شرکتی داشته باشیم؟
7-ویژگی های طراحی سایت شرکتی در شیراز و دیگر شهرها چیست؟
 
 
از آنجایی که امروزه اکثر کاربران و مشتریان، نیاز خود را از طریق اینترنت جست و جو میکنند، شما نیاز دارید در عرصه ی کسب و کار آنلاین قدم بردارید. پس صاحبان شرکت علاوه بر یک محل فیزیکی، به محلی برای کسب و کار آنلاین هم دارند که آن هم طراحی سایت شرکتی در شیراز و یا دیگر شهرهای موردنیازشان است.
 
 
 
heartما شما را دعوت میکنیم تا با هم فنجانی چای بخوریم و در کنار هم به مذاکره بپردازیمheart
 
در طراحی سایت شرکتی در شیراز باید به مواردی اشاره کنیم که هر مدیر شرکت برای سفارش وبسایت به آن نیاز دارد:

یک وبسایت شرکتی چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

طراحی سایت شرکتی به صورت حرفه ای و با امکانات کامل

هر آنچه که در یک محیط فیزیکی کارآمد است و نیازمند کارمندان، مشتریان، مدیران وبسایت ها و ... است، در یک وبسایت شرکتی گنجانده خواهد شد.
شرکت نرم افزاری ایماهو، در سایت های شرکتی که در شیراز طراحی کرده است، توانسته است که تمامی امکاناتی که هر مدیر شرکت به آن نیاز دارد را طراحی کند و در اختیار آنها قرار دهد.
هر امکاناتی را که شما بخواهید صددرصد ما برای شما انجام خواهیم داد. نگران قیمت هم نباشید. فقط کافیست همین حالا تماس بگیرید.

طراحی سایت شرکتی در شیراز با سرعت بالا

آیا شما سایتی با سرعت کند را دوست دارید یا سرعت بالا؟
خودتان را جای کاربران قرار دهید. آیا دوست دارید در سایتی بروید که برای لودشدن یک صفحه چند دقیقه وقت شما هدر برود؟ مسلما خیر.
کسانی که به سایت ها سر میزنند یعنی دلشان میخواهد که در وقتشان صرفه جویی شود و یا خب بعضی ها هم واقعا حوصله اینکه به بازار بروند را ندارند و آنلاین خریدهای خود را سفارش خواهند داد.
ایراد بعدی آن این است که در صورت پایین بودن سرعت سایت های شرکتی و یا هر نوع سایت دیگر، کاربر سریعا سایت را میبندد و سراغ رقیب شما خواهد رفت.
اصلا نگران نباشید. شما طراحی سایت شرکتی خود را به مجموعه ای میدهید که نمونه کارهایش را نشان دهد و شما میتوانید آنها را از لحاظ سرعت لودشدن بسنجید.
 
 

طراحی سایت شرکتی در شیراز با بهینه سازی و سئو 

شما برای اینکه بتوانید در لیست رقبای حرفه ای قرار بگیرید باید سایتتان را از نظر سئو بهینه کنید. سئو سایت شما را در لینک های اولیه گوگل قرار میدهد. بهترین مکان سایت شما لینک اول گوگل میشود و بعد از آن لینک دوم و سوم.
پس شرکتی که قرار است سایت شرکتی شما را در شیراز طراحی کند باید موارد اولیه و ابتدایی بهینه کردن سایت ها را به صورت حرفه ای بلد باشند.

طراحی سایت شرکتی در شیراز با داشتن UI زیبا و کاربرپسند

UI در واقع به ظاهر سایت گفته میشود. سایتی باید برای شما طراحی شود که کاربر را راضی کند و رضایت او را بگیرد. چرا که کاربران باید باز هم برگردند نه اینکه با یکبار سرزدن خرید کنند و دیگر نیایند. البته این مورد به موارد دیگری هم بستگی دارد که UI یکی از اصلی ترین موارد آن است.

طراحی سایت شرکتی در شیراز با داشتن UX بسیار کاربردی و کارآمد

UX در واقع دل هر وبسایت است. مثلا کاربر در سایت شما دنبال یک مقاله مخصوص است. باید جای مقالات مشخص باشد. کاربر با یک نگاه در سایت شما، بتواند هر آنچه را که میخواهد ببیند. پس باید چیدمان سایتتان کاربرپسند باشد.

طراحی سایت شرکتی در شیراز با داشتن قابلیت واکنش گرا و ریسپانسیو

خب منظر از ریسپانسیو چیست؟ این روزها بیشتر جست و جوها از طریق گوشی موبایل صورت میگیرد. اکثر انسان ها با گوشی که در دست دارند خرید میکنند. پس سایت را باید طوری طراحی کنند که قابلیت اجرا بر روی گوشی همراه را هم داشته باشند.
مجموعه نرم افزاری ایماهو از این قابلیت، به صورت حرفه ای پشتیبانی میکند و آن را به اجرا در می آورد.
 
 

طراحی سایت شرکتی در شیراز به صورت پویا

هر سایتی که میخواهد دچار تغییرات شود و خب مطالب و محصولات به آن اضافه شود، باید بصورت پویا باشد. یعنی اجازه دهد که مدیر وبسایت بتواند تغییرات را در آن بوجود آورد. پس شما برای طراحی سک سایت شرکتی در شیراز باید حواستان به این موضوع هم باشد.

طراحی سایت شرکتی در شیراز با داشتن اپلیکیشن موردنیاز مشتری

خب در ابتدا هر شخص وبسایت می خواهد. اما ممکن است بعضی از افراد هم بگویند ما فقط اپلیکیشن میخواهیم. افراد دیگری هستند که هردو را با هم میخواهند.
در هر صورت هر کدام در اولویت مشتری باشد و به آن احتیاج بیشتری دارد را هر شرکت نرم افزاری باید در راس کاری خود قرار بدهد.
مجموعه نرم افزاری ایماهو در صورت هر کدام از موارد بالا، به صورت قاطع آماده است و توانایی انجام هر نوع وبسایت و اپلیکیشنی را دارد.

طراحی سایت شرکتی در شیراز با پشتیبانی آنلاین

در نهایت همه این کارها و صحبت ها، باید پشتیبانی آنلاین و همیشگی پشت هر پروژه و سایت باشد. چرا که باید همیشه همراه مشتری قدم برداریم تا اگر به مشکلی برخورد کرد و یا امکانات جدیدی را مدنظر داشت ما بتوانیم به مشتری کمک کنیم. پس همچنان یادتان باشد که پشتیبانی از موارد اساسی و حیاتی وبسایت شرکتی شما در شیراز و یا دیگر شهرها خواهد بود.
 
 
مزایای طراحی سایت شرکتی در شیراز چیست؟

1- جذب بیشتر مشتری:

مشتریان وقتی یک شرکت را مدنظر دارند و میخواهند از آن خرید کنند دو راه دارند. به صورت حضوری و فیزیکی در محل میروند و یا به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت میکنند. شما با داشت یک سایت شرکتی، میتوانید مشتریان بیشتری را به خود و کسب وکارتان جذب کنید.

2- سهولت در ایجاد تعامل با مشتری:

خب از طریق یک سایت شرکتی، راح تر میتوانید با مشتریانتان ارتباط برقرار کنید. کاربران اگر انتقادی، پیشنهادی داشته باشند به راحتی میتوانند در بخش نظرات سایت، آن را با شما در میان بگذارند.

3- ارائه خدمات بصورت 24 ساعته:

یک سایت شرکتی در شیراز و یا هر شهری که مدیر سایت بخواهد، به صورت همیشگی باز است و در اختیار کاربران قرار گرفته شده است. مانند یک مغازه فیزیکی نیست که کاربر در تایم خاص و یا مشخصی به آن مراجعه کند. شما با داشتن یک وبسایت، در خواب به سر میبرید اما مشتریان شما در حال خرید کردن از شما خواهند بود.

4- افزایش اعتبار و برندسازی:

شما با این کار و طراحی سایت شرکتی، اعتبار خود و شرکتتان را بیشتر خواهید کرد. در این عرصه معروف میشوید و رقبایتان هم شما را میشناسند. در فضای آنلاین بسیار سریعتر پیشرفت خواهید کرد و با داشتن برنامه ریزی خوب و کارآمد سریعا به برندی معروف تبدیل خواهید شد.

5- ارائه خدمات در منطقه ای بسیار وسیع:

شما در جایی محصولات خود را به فروش خواهید رساند که از نظر مکان و یا فضا، محدودیتی نخواهید داشت. هر تعداد محصولاتی را که بخواهید میتوانید در فضایی نامحدود به فروش برسانید.

6- افزایش درآمد و سودآوری:

با قرار گرفتن سایت شما در لینک های اولیه گوگل، صددرصد درآمد شما افزایش خواهد یافت و روز به روز با افزایش فروش چشمگیری رو به رو خواهید شد.
 

مدت زمان طراحی سایت شرکتی در شیراز چقدر است؟

طراحی یک سایت شرکتی در شیراز حداقل 1 ماه و حداکثر 2 ماه زمانبر خواهد بود. این زمان بر اساس امکانات و نیازهای هر مشتری مشخص خواهد شد.
 
 

قیمت طراحی سایت شرکتی در شیراز از چه مبلغی شروع میشود؟

مجموعه نرم افزاری ایماهو برای طراحی وبسایت شرکتی، مبلغ کف را از 1 میلیون تومان در نظر گرفته است که بسته به نوع نیاز و امکاناتی که مشتری میخواهد، متغییر خواهد بود.

طراحی سایت شرکتی در شیراز چه تاثیراتی را بر روی رقبای شما خواهد گذاشت؟

با سفارش یک سایت شرکتی در شیراز نسبت به رقبای خودتان حتما پیشرفت خواهید کرد و صددرصد بهترین ها مال شما خواهند شد. شما باید برای هر چیزی که میخواهید تلاش کنید. درست است؟ رقیب شما اگر از شما جلوتر است به هیچ وجه نباید بگویید شانس داشته است بلکه تلاش او را باید تحسین کنید. از این مطالب بگذریم و برویم سر اصل مطلب. 
در حقیقت با ساخت سایت شرکتی در شیراز شما میتوانید به برند در حوزه کاری خود تبدیل شوید. در ابتدا، یک سایت شرکتی را طراحی کنید و سپس بر روی سئو این وبسایت کار کنید. شما در لینک اول گوگل قرار خواهید گرفت و درآمدتان را چندین برابر افزایش خواهید داد. به گفته ی بیل گیتس اگر شما کسب و کار اینترنتی ندارید تا چندسال آینده حذف خواهید شد.
 
 

هدف از ساخت و سفارش سایت شرکتی در شیراز چیست؟

1- با طراحی و اجرای سایت شرکتی در شیراز میتوانید با استفاده از تبلیغات بنری یا تبلیغات گوگل ادورز درآمد خود را افزایش دهید.
2- با داشتن یک وبسایت شرکتی، میتوانید همیشه در راستای رقابت کردن با رقبایتان قرار بگیرید.
3- اگر شما یک سایت شرکتی را سفارش دهید، امکان سفارش کالاها یا خدمات را از طریق اینترنت را هم به مشتریان خود میدهید.
4- مشتریان راضی و وفادار را جب خواهید کرد.
5- صددرصد مشتریان بالقوه شما به مشتریان بالفعل شما تبدیل خواهند شد.
6- با طبیعت مهربان باشیم. تمامی مصرف کاغذی حذف خواهد شد و به دنیای دیجیتال احترام خواهید گذاشت و زندگی زیباتری را برای یکدیگر رقم خواهیم زد.
7- وبسایت شرکتی شما، با هزینه ای اندک و مناسب به مخاطبان معرفی خواهد شد و شما میتوانید با فعالیت در سایتتان، آن را به لینک های اولیه گوگل برسانید و خدمات و محصولات خود را به مخاطب هدفتان ارائه دهید.

امکانات طراحی سایت شرکتی در شیراز

معرفی امکانات و خدمات گوناگون شرکت

 که در سایت شرکتی به نحو احسنت و قابل اجرایی به مرحله تولید خواهید رسید.

در یک سایت شرکتی در شیراز،امکان ثبت نام آنلاین برای کاربران وجود دارد.

گالری تصاویر محیط شرکت و گالری

تصاویر کارمندان و پرسنل و انواع خدمات در سفارش یک سایت شرکتی در شیراز اجرایی شده است.
حساب کاربری پیشرفته برای هریک از کاربران
که میتوانند در قسمت پنل کاربری خود، تمامی نیازها و نظرسنجی های خود را با شما در میان بگذارند.

افزودن کاربران و معین کردن نقش و سطح دسترسی

در این قسمت شما میتوانید به هر کاربری که بخواهید سطح دسترسی بدهید و ایجاد محدودیت کنید.

قابلیت سفارش آنلاین محصولات و مشاهده خدمات

در سایت شرکتی میتوانید به درگاه اینترنتی متصل شوید و محصولات یا خدمات را ارائه دهید.

امکان پرداخت آنلاین برای مشتریان شرکت

برای هر مشتری میتوانید پنلی را در سایت شرکتی خود بوجود بیاورید و امکان پرداخت انلاین را به آنها بدهید.

امکان درج نمودن نظرات توسط کاربران

کاربران شما برای پیشنهادات و انتقادات خود میتوانند در قسمت نظرسنجی سایت آن را با شما در میان بگذارند و شما از نیازهای کاربرانتان، مطلع شوید.

قرار دادن بخش خبرنامه در طراحی وب سایت

در سایت شرکتی میتوانید مقاله ها یا خبرنامه هایی را که در رابطه با حیطه کاری شما است را انتشار دهید تا بتوانید مشتریان و کاربران خودتان را بیشتر جذب کنید و اعتماد آنها را بدست آورید.

صفحه مربوط به اخبار، دستاوردها و اهداف شرکت را در وبسایت خود قرار دهید.

داشتن منوهای نظرسنجی در سایت، باعث جلب رضایت و اعتماد کاربران خواهد شد.

پنل حرفه ای جهت مدیریت سایت و کاربران

که مختص به کحاربران و مدیران سایت میباشد و هر کدام به طور جداگانه، تغییرات خود را اعمال خواهند کرد.

جستجوی پیشرفته و ساده در میان خدمات و محصولات شرکت

با هر نوع جست و جویی در سایت، کاربران میتوانند محصولات و خدمات خود را پیدا کنند. داشتن قسمت جست و جو، بسیار مهم میباشد که هر نوع سایتی آن را باید داشته باشد.

قابلیت گرفتن پشتیبانی از اطلاعات سایت

ممکن است که به دلایلی اطلاعات شما از بین بروند. به همین خاطر پیشگیری بهتر از درمان است. از تمامی موارد و امکانات در سایت، پشتیبانی گرفته میشود که در صورت بروز خطایی اطلاعات از بین نروند.

وبسایت کاملا ریسپانسیو و کاربرپسند

مهم ترین اصل یک سایت شرکتی خوب در شیراز این است که ریسپانسیو باشد. یعنی اینکه قابلیت اجرا برروی گوشی های همراه را نیز داشته باشد و این مورد هم برای گوگل بسیار مهم تلقی میشود.

اپلیکیشن حرفه ای در کنار طراحی وب سایت شرکتی

میتوانید در کنار سایت شرکتی خودتان، یک اپلیکیشن هم طراحی کنید و به مشتریان خودتان عرضه بدهید. اما داشتن اپلیکیشن باید خدمات جاب و خوبی را داشته باشد که مخاطب را ترغیب به نصب اپلیکیشن کند.
 

برگزاری نظر سنجی های آنلاین برای کاربران در سایت شرکتی در شیراز

این امکان در سایت شما قرار داده میشود تا کاربران شما بتوانند نظرات خودشان را در رابطه با کارکرد شما بگویند و بتوانند نیازهای خودشان را به این صورت به گوش شما برسانند.

بخش مشاوره و پشتیبانی آنلاین  جهت راهنمایی مشتریان

داشتن بخش پشتیبانی آنلاین در قسمت چپ یا راست سایت بسیار معروف است و تقریبا همه سایت ها از این امکان برخوردار هستند. اما اگر واقعا توانایی پشتیبانی آنلاین را در یک سایت شرکتی در شیراز دارید، این کار را انجام دهید. در غیراینصورت سبب نارضایتی کاربران خواهد شد.

پنل ارسال پیامک و ایمیل بصورت گسترده برای تمامی کاربران

داشتن پنل ارسال پیامک در یک سایت شرکتی حرفه ای در شیراز یا دیگر شهرها، یک مزیت خوب خواهد بود. چراکه هدف شما، رضایت مشتریان خواهد بود.

همگام با اصول بهینه سازی برای موتورهای جستجو و بهینه سازی سایت شرکتی برای گوگل

اجرای کدهای بهینه و سئو کردن سایت برای گوگل. شما از طریق سئو میتوانید سایتتان را به بقیه معرفی کنید. پس مهم است که سایتتان از ابتدا به دست شرکتی سپرده شود که برنامه نویس حرفه ای و کارشناس سئو داشته باشد.

امکان ثبت نام و ورود برای مشتریانی که خدماتی را از شما میخواهند.

کاربران باید راهی داشته باشند تا در وبسایت شما ثبت نام کنند و شما بتوانید اطلاعات کاربرانتان را دریافت کنید تا بتوانید خدمات افزوده به آنها بدهید.

سایت های شرکتی تا چه اندازه برای گوگل اهمیت دارد؟

خب قبل از شروع به جواب دادن به این سوال، از شما یک سوال دارم. همین الان شما ما را از کجا پیدا کردید؟

گوگل. درست است؟

در ایران یکی از معروفترین و معتبرترین موتور جست و جوها، گوگل میباشد. به همین دلیل برای ما ایرانی ها بسیار مهم است که در ابتدا در موتور جست و جوی گوگل نمایان شویم و افراد ما را در آنجا پیدا کنند.

خب شما هم یک سایت شرکتی در شیراز یا دیگر شهرها طراحی کرده اید. توقع دارید مشتریانتان هم شما را در گوگل ببینند. ولی آیا در هر صفحه ای از گوگل این نمایش قابل قبول است؟

قطعا خیر. یک ضری المثل در رابطه با صفحه دوم نتایج گوگل زده شده است که میگوید:

(اگر میخواهید یک جسد را قائم کنید در صفحه دوم گوگل بگذارید)

شما قطعا باید در نتایج اولیه گوگل باشید. حتی اگر لینک چهارم هم باشید به ضرر شماست. منظورم این است که نرخ کلیک روی سایت شما کمتر خواهد شد.

برای گوگل سایت هایی که خرید آنلاین دارند مهم است. شما اگر سایتتان دارای اعتبار باشد گوگل هم به آن اعتبار خواهد داد.

اگر سایتی از طرف گوگل بالا بیاید و در نتایج اولیه ظاهر شود، برای کاربران هم معتبر و مهم تلقی میشود. اما این را بگویم که گوگل هم براساس رضایت کاربران، سایت های شما را در نتایج اولیه بالا می آورد و آن را نگه میدارد. اگر کاربران از سایت شما ناراضی باشند به نتایج پایین تر و به صفحات بعدی منتقل خواهید شد. پس همچنان باید برای کاربرانتان ارزش قائل شوید و خودتان را جای کاربرانتان قرار دهید.

پس برای طراحی سایت شرکتی در شیراز، به همه موارد توجه کنید.

سوالات کاربران در رابطه با طراحی سایت شرکتی در شیراز:

1- طراحی سایت شرکتی در شیراز توسط شرکت ایماهو، تا چه زمانی قابلیت پشتیبانی از وبسایت من را دارد؟

برای اینکه خیالتان را راحت کنیم باید بگوییم هر زمانی که مشکلی برای شما پیش بیاید و هر زمانی که بخواهید تغییراتی را در سایت خود بوجود آورید. ما در کنار شماییم.

2- دسترسی به بخش پنل مدیریتی در طراحی سایت شرکتی چگونه است؟

در این مورد هم شرکت نرم افزاری ایماهو، در صورت اینکه سایت در دست شرکت مدیریت شود که خب به نحو احسنت این کار انجام خواهد شد. ولی اگر مدیر وبسایت بخواهد خودش سایتش را مدیریت کند، ما از پنل مدیریتی فیلم میگیریم و به مشتری میدهیم و در صورت نیاز بیشتر میتوانیم به صورت حضوری این خدمات را به مشتریانمان ارائه دهیم.
 

آیا طراحی سایت شرکتی در شیراز مقرون به صرفه است؟

در واقع شما با سفارش یک سایت شرکتی میتوانید بیش از آن چیزی ک شما احتیاج دارید را دریافت کنید و همچنین درآمدشما دوبرابر و حتی بیشتر خواهد شد.

و اینکه در مقایسه با تبلیغات در تلویزیون و دیگر مطبوعات خبری و ... هزینه یک سایت شرکتی در شیراز بسیار باصرفه و مناسب است.

آیا یک سایت شرکتی در شیراز و دیگر استان ها باعث پیشی گرفتن از رقبا خواهد شد؟

شما با داشتن یک وبسایت شرکتی در شیراز یا دیگر شهرها میتوانید خودتان را به عنوان یک برند معرفی کنید و به صورت فعال در حوزه کاری خودتان مشغول به فعالیت باشید. با درست انجام دادن خدمات در سایت خودتان و معرفی آنها به کاربرانتان میتوانید در دنیای آنلاین و مجازی بهترین مشتریان و کاربران را جذب کنید و حتی آنها را به مشتریان بالفعل و و فادار تبدیل کنید.

طراحی سایت شرکتی در شیراز را میتوان از طریق وردپرس هم طراحی کرد؟

بله. ما با توجه به نیاز کاربران و مشتریان، سایت هایی را طراحی خواهیم کرد که تماما رضایت کاربران را در پی داشته باشد. ما سایت های شرکتی در شیراز را میتوانیم با انواع زبان های برنامه نویسی طراحی کنیم و هر طور که مشتری بخواهد به او تحویل دهیم.

سایت شرکتی در شیراز با اجرای روی وردپرس سریعتر انجام خواهد شد. اما با دیگر زبان ها قوی تر عمل خواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله مربوط به طراحی سایت وردپرس در شیراز را بخوانید.

آیا زمانی که طراحی سایت شرکتی به پایان برسد، آموزش وبسایت در اختیار مشتریان قرار میگیرد؟

بله صد در صد.
نه فقط سایت های شرکتی در شیراز، بلکه تمام وبسایت هایی که طراحی میشوند، در آخر با یک فیلم و فایل آموزشی تحویل داده خواهد شد.
کارشناسان ایماهو، در این راستا فیلمی را از سایت شما آماده خواهند کرد و به آموزش آن میپردازند و تمامی مواردی را که لازم دارید، در این فیلم گنجانده خواهد شد.
اگر بخواهید مقاله ای را منتشر کنید یا ویرایش کنید و ...
تمامی آنچه را که شما به آن نیاز دارید در فیلم مطرح خواهد شد. برای طراحی سایت شرکتی در شیراز، نگران بعد از تحویل پروژه نباشید. چراکه همراه شما ادامه خواهیم داد.

چه عواملی باعث افت سایت شرکتی شما خواهد شد؟

  • سرعت پایین سایت
  • بهینه نشدن سایت شرکتی برای گوگل
  • استفاده از تصاویر بی کیفیت و با حجم بالا
  • استفاده از محتواهای تکراری در سایت خود
  • کاربران نتوانند به راحتی با سایت شما کار کنند.
  • لینک های خراب در سایت شما
  • استفاده از پاپ آپ و اذیت کردن کاربران
  • اجبار کاربران به پرکردن موارد در سایت
  • نداشتن ظاهر زیبا
  • و ...

در یک سایت شرکتی در شیراز یا هر استان و شهر دیگری، باید بتوانید فقط و فقط کاربران را راضی نگه دارید و نه گوگل را.

که اگر موارد بالا را رعایت نکنید گوگل هم شما را جریمه خواهد کرد.

امنیت در طراحی سایت های شرکتی به چه صورتی برقرار و رعایت میشود؟

در واقع تمامی سایت ها باید از امنیتی برخوردار باشند تا کاربران اعتماد کنند و اطلاعات خود را ثبت کنند یا از آن سایت خریداری کنند. پس چه سایتهای شرکتی و چه دیگر سایت ها که طراحی میشوند باید از انظر امنیتی بررسی شوند.

خب امنیت اینگونه سایت ها توسط چه پروتکلی صورت میگیرد؟

در واقع برای اینکه گوکل بفهمد شما برای سایتتان امنیت خوبی را در نظر گرفته اید از طریق پروتکل HTTPS این موضوع را به خوبی متوجه میشود.
به این آدرس دهی ها دقت کنید.
https://imahoo.ir/
http://imahoo.ir/
 
اگر سایت شما مانند مورد اول است یعنی اینکه شما پروتکل مربوط به امنیت را در سایتتان رعایت کرده اید و در کنار سایت شما نوشته میشود امنیت دارد. (secure)
در غیر اینصورت به عنوان یک سایت ناامن به کاربر معرفی میشود و به کاربر گفته میشود که این سایت امنیت ندارد.
این پیغام باعث میشود که کاربر به سایت شما وارد نشود و به آن اطمینان نکند. پس از تیم برنامه نویس خود بخواهید تا این پروتکل را برای سایت شما اجرا کنند.
امنیت در طراحی سایت های شرکتی در شیراز و همچنین دیگر شهرها، به این صورت برقرار میشود.
 
شما میتوانید همین حالا گوشی همراه خود را بردارید و برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.
09907104568
09359840831
 
این مقاله ادامه دارد و در حال بروزرسانی است. از صبوری شما بسیار سپاسگذار هستیم.

نظرات

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟