طراحی سایت ساختمانی-امکانات یک سایت ساختمانی چیست؟

طراحی سایت ساختمانی-امکانات یک سایت ساختمانی چیست؟

طراحی سایت های ساختمانی چه مزایایی دارد؟

این روزها ساختمان سازی مقوله مهمی است که می‌توانیم برای آن سایت‌هایی را طراحی کنیم.

از آنجایی که کاربران اینترنتی زیاد شده اند. داشتن یک وب سایت ساختمانی حائز اهمیت است. به همین دلیل ساختمان سازان باید به فکر طراحی سایت ساختمانی خود باشند. در ساختمان سازی به دلیل اینکه نمونه کارهای خود را نشان بدهند و از توانایی های خود صحبت کنند می‌توانند سایتی را طراحی کنند که در آن خودشان را معرفی کنند و خدمات و محصولات خود را در سایت به نمایش بگذارند.


خوب شاید این سوال برای شما پیش بیاید که الزام طراحی سایت ساختمانی چیست؟

به این دلیل که افراد زیادی در دنیای اینترنت در حال جستجو هستند و صد در صد دوست دارند که در وقت خود صرفه جویی کنند و در زمانی کم به نیازهای خود پاسخ دهند، دلیل روشنی برای داشتن یک وب سایت است.

این روزها کاربران بیشترین وقت خود را در اینترنت و دنیای مجازی میگذرانند. به همین دلیل کاربران برای راحتی خود و اینکه بتوانند در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند به وبسایت ها سر میزنند و خریدهای خود را انجام میدهند. شما باید یک وبسایت ساختمانی داشته باشید تا بتوانید خودتان را معرفی کنید و با رقبای خود به رقابت بپردازید. چرا که به گفته بیل گیست اگر تا چندسال آینده در دنیای مجازی حضور پیدا نکنید، قطعا حذف خواهید شد.

طراحی سایت های ساختمانی


البته که حضور شما در دنیای اینترنت مزایای دیگری را هم به همراه دارد:

yesشما میتوانید خودتان را معرفی کنید.

yesبرند شوید.

yesخدماتتان را ارائه بدهید.

yesبا مخاطبانتان آشنا میشوید و با آنها تعامل خواهید داشت و نیازهای مشتریان خود را درک میکنید.


سوالاتی که در رابطه با ساخت سایت ساختمانی در این مقاله به آنها میپردازیم:

enlightenedکاربردهای یک سایت ساختمانی چیست؟

enlightenedامکانات سایت ساختمانی چیست؟

enlightenedیک سایت ساختمانی تا چه اندازه برای موتور جستجوی گوگل اهمیت دارد؟

enlightenedپشتیبانی از یک سایت ساختمانی به چه صورت میباشد؟

enlightenedآیا بعد از راه اندازی یک سایت ساختمانی آموزش هم داده میشود؟

enlightenedویژگی ها طراحی یک سایت ساختمانی در چیست؟

enlightenedسایت ساختمانی چه ویژگی هایی دارد؟

enlightenedصنعت ساختمان را با چه هدفی در وبسایت ها گسترش دهیم؟

enlightenedهزینه یک سایت شرکت ساختمانی چقدر است؟

enlightenedوب سایت ساختمانی چه اهدافی را به دنبال دارد؟


امکانات طراحی سایت ساختمانی چیست؟

yesدر سایت های ساختمانی میتوان محصولات را نمایش داد تا مشتریان بتوانند به صورت آنلاین خرید کنند و ثبت سفارش انجام بدهند.

yesدر طراحی سایت های ساختمانی میتوان پروژه هایی را که انجام شده است را انجام داد و در سایت ساختمانی قرار داد تا کاربران نمونه پروژه و نمونه کارهای شما را رصد کنند.

yesشما میتوانید اطلاعات جامعی را در سایت قرار دهید تا کاربران شما را بشناسند. همانند سوابق کاری شخصی و جمعی

yesمیتوان صفحاتی همانند صفحات گالری تصاویر را ایجاد کرد و از محل فعالیت شما و نوع فعالیت شما در محل کار مستنداتی تهیه شود و در سایت ارائه بشود.

yesدر سایت های ساختمانی میتوان پشتیبانی 24 ساعته یا آنلاین داشته باشید تا بتوانید با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و با آنها در تعامل باشید.

طراحی سایت های ساختمانی چگونه راه اندازی میشوند؟


آیا صنعت ساختمانی نیاز به طراحی سایت ساختمانی خواهند داشت؟

صنعت ساختمان سازی رو به پیشرفت است و وبسایت های ساختمانی میتوانند یکی از راه حل های بسیار خوب و منطقی برای پیشبرد این گونه از حرفه ها و صنعت کسب و کارها باشد.

 با افزایش روزافزون صنعت ساختمان سازی افراد بیشتری هستند که میخواهند به سمت اینگونه حرفه ها روی آورند. در واقع بازار ساختمان سازها، بازار بسیار خوبی است که بیشتر هم در فضای فیزیکی صورت میگیرد. اما این روزها گرایش هم به سمت دنیای انلاین و رقابت در آن بسیار به چشم میخورد.

اگر شما بتوانید کسب و کارتان را به دنیای اینترنت برسانید شما برنده اید. چون بیشتر بازدیدکنندگان شما در گوگل مشغول به جست و جوی کسب و کار شما در موتور جست و جوی گوگل هستند و به دنبال افراد متخصصی مانند شما هستند که بتوانند رزومه و نمونه کارهای شما رصد کنند و از شما درخواست همکاری داشته باشند.

با گذر از این مسائل میتوان به گفته بیل گیتس نگاهی بیاندازیم:

اگر کسب و کار شما (هر نوع کسب وکاری) تا 5 سال آینده در دنیای اینترنت نباشند، قطعا حذف خواهند شد.


enlightenedسرویس هایی که در طراحی سایت های ساختمانی استفاده میشوند عبارتند از:

yesطراحی صفحاتی برای معرفی خدمات که در وبسایت های ساختمانی مورداستفاده قرار میگیرند:

شما در صفحات معرفی میتوانید به معرفی خدمات و رزومه شرکت بپردازید تا مشتریان و مخاطبان هدف شما، فعالیت ها و خدمات شما را بهتر و بیشتر بشناسند.

yesطراحی صفحات پروژه یکی از صفحات کاربردی وبسایت های ساختمانی میباشد:

شما میتوانید در صفحات پروژه ها، به معرفی پروژه های خود بپردازید. پروژه هایی که انجام داده اید یا در حال انجام هستند و ...

میتوانید آدرس و موقعیت مکانی آن را مشخص کنید که مشتریان شما کاملا آن را لمس کنند و ببینند و بتوانند تصمیم بگیرند. شواهد عینی در هر چیزی باعث میشود که مشتریان بیشتر به شما اعتماد کنند.

yesاجرای صفحات پیش فروش در سایت های ساختمانی یکی از صفحات پرفروش شما خواهد شد:

شما میتوانید صفحه ای را با عنوان صفحه پیش فروش بوجو بیاورید و نحوه فروش آن را در سایت مطرح کنید و هر آنچه که مربوط به ساختمان است را در آن ذکر کنید. از این طریق میتوان درگاه الکترونیک های بانکی را در سایت قرار داد و ساختمان ها خود را پیش فروش کنید.

yesطراحی صفحات ثبت توضیحات در پیاده سازی سایت های ساختمانی مهم تلقی خواهند شد:

کسانی که قصد مشارکت دارند و یا هر توضیحی را نسبت به هر کدام از فعالیت و خدمات شما دارند، میتوانند از این طریق نظرات و اطلاعات موردنیازشان را برای شما ارسال کنند.

yesطراحی صفحات تماس با ما در طراحی سایت های ساختمانی از اصلی ترین صفحات کسب وکار شما خواهد بود:

از طریق این صفحات مشتریان به شما اعتماد خواهند کرد و شما را خواهند شناخت و این صفحه یکی از اصلی ترین صفحات سایت ساختمانی شما خواهد بود که باید آن را در دید مشتریان خود قرار دهید.

راه اندازی و ساخت سایت های ساختمانی


enlightenedمهم ترین ویژگی هایی که باید در طراحی سایت های ساختمانی رعایت شود:

در طراحی سایت های ساختمانی، باید بتوان خود را معرفی کرد و از فعالیت ها و خدماتی که نیاز است صحبت کرد و آنها را در سایت ساختمانی گنجاند و از آنها صحبت کرد تا مشتری و کاربران بتوانند آنها را ببیند و بیشتر درک کنند که رزومه و معرفی شرکت ساختمانی شما در چه حد کار میکنند و بعد از آن بتوانند تصمیم گیری کنند.

yesطراحی سایت ساختمانی و پرداخت آنلاین:

اگر محصولی داشته باشید که بتوانید آن را در سایت ساختمانی خود قرار دهید، میتوانید از این طریق به فروش محصولات و خدمات خود بپردازید.

در واقع شما با داشتن فروشگاه در وب سایت فروشگاهی میتوانید مشتریان زیادی را به سمت سایت خود جذب کنید و درآمد خود را افزایش دهید.

yesطراحی سایت ساختمانی و گالری تصاویر:

با داشتن صفحه گالری تصاویر در سایت ساختمانی خود، میتوانید انواع تصاویری را که مشتری نیاز دارد که ببیند را در سایت قرار دهید.

بخش گالری تصاویر میتوان نمونه کارها و پروژه ها را نمایش دهد و بر روی آنها مانور داد.

yesطراحی سایت ساختمانی و بخش رزومه شرکت:

رزومه خود را در سایت ساختمانی خود قرار دهید تا بتوانید خودتان را به مشتریانتان معرفی کنید و خدمات خود را در معرض دید قرار بدهید.

با داشتن رزومه در سایت میتوانید اعتبارسنجی کنید تا مشتریان بیشتری به شما اعتماد کنند و از خدمات و محصولات شما بهره ببرند.


enlightenedآیا طراحی سایت ساختمانی ضروری است؟

تمامی کسب و کار ها به سمت اینترنتی شدن می رود، پس نباید قدرت ورودی هایی که از سمت سایت برای کسب و کار ها می رود را دست کم گرفت. امروزه کوچک ترین کار ها نیز دارای سایت هستند؛ زیرا مردم وقتی بخواهند از کاری و نقاضایی که دارند مطلع شوند به دنبال جستجو و سرچ درباره آن می روند. طراحی سایت ساختمانی می توانید به راهی در دنیای اینترنت هم خودتان را مطرح کنید و تقاضاهای مربوط به شما در هر 24 ساعت از شبانه روز در سایت ثبت شوند.

تمامی افرادی که در حیطه ساختمان مشغول هستند؛ مانند تامین کنندگان تجهیزات، مهندسین ساختمان، پیمانکاران و ... برای معرفی خود و خدماتشان می توانند از طراحی سایت ساختمانی استفاده کنند.

چرا طراحی سایت های ساختمانی؟

enlightenedدلایل موفقیت بیشتر با طراحی سایت ساختمانی

با طراحی و بازاریابی سایت ساختمانی به راحتی شماخته می شوید و تعداد مشتریان شما بیشتر می شود و دیگر محدود به یک محله و شهر نیستید.

نمایش محصولات و و تمامی پروژه های کاری شما برای جلب رضایت مشتری و معرفی کار شما

در زمینه سایت بعضی از مدیران و عوامل ساختمانی کمتر به فکر طراحی سایت ساختمانی هستند و رقابت در دنیای اینترنت کمتر است. به دین صورت شما سریعتر شناخته می شوید.

enlightenedهزینه طراحی سایت ساختمانی

هزینه طراحی سایت ساختمانی بستگی به امکاناتی که شما برای سایتتان و نوع ساتی که می خواهید طراحی شود دارد اما شما با گرفتن اولین پروژه از سایت، بیشتر از هزینه ای که کردید می توانید برداشت کنید.

 

با طراحی سایت ساختمانی یک بیلبورد همیشگی بدون هزینه تبلیغات داشته باشید.

 

ادامه دارد...

اما شما میتوانید برای مشاوره رایگان طراحی سایت ساختمانی همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09907104568

09359840831

نظرات

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟