طراحی سایت آموزشی-هنگام سفارش به چه نکاتی توجه کنیم؟

طراحی سایت آموزشی-هنگام سفارش به چه نکاتی توجه کنیم؟

طراحی سایت آموزشی چیست و برای سفارش یک سایت آموزشی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

yesاین روزها داشتن یک وبسایت برای ارائه خدمات و محصولات خودمان ضروری شده است. چرا که افراد زیادی هستند که به سمت دنیای مجازی روی آورده اند و از این طریق نیازهای خود را پاسخ میدهند. پس چه بهتر که ما هم بتوانیم میان افراد ظاهر شویم و خدمات خودمان را به آنها ارائه بدهیم.

yesبا داشتن یک سایت آموزشی، میتوانید محصولات آموزشی خود را در دنیای مجازی و گوگل، به کاربرانی که به دنبال محصولات شما هستند قرار دهید تا از آن استفاده کنند.

yesدر واقع هدف اصلی از راه اندازی و طراحی یک سایت آموزشی یا هر نمونه از سایت های دیگر، برای کسب درآمد طراحی میشود و همچنین اینکه نمایش خدمات و محصولات و پیداکردن کاربران و مشتریان ثابت و وفادار.

yesبا سفارش سایت های آموزشی، میتوانید به عنوان یکی از مراجع اصلی آموزشی معرفی شوید. به شرط آنکه بتوانید یک وبسایت خوب و در عین حال جذاب به کاربرانتان ارائه بدهید تا هم از آن لذت ببرند و هم بتوانند به راحتی نیاز خودشان را در سایت شما برآورده کنند تا به سایت رقیب مراجعه نکنند.


سوالاتی که در این مقاله در رابطه با طراحی سایت آموزشی پاسخ خواهیم داد:

enlightenedداشتن یک سایت آموزشی چه مزایایی دارد؟

enlightenedهزینه طراحی سایت آموزشی چقدر میباشد؟

enlightenedزمانی که طول میکشد تا یک سایت آموزشی طراحی شود چقدر است؟

enlightenedپشتیبانی یک سایت آموزشی به چه صورت میباشد؟

enlightenedچرا ما باید یک سایت آموزشی داشته باشیم؟

enlightenedکاربردهای یک سایت آموزشی چیست؟

enlightenedامکانات سایت های آموزشی چیست؟

enlightenedسایت های آموزشی تا به چه اندازه برای موتور جست و جوی گوگل مهم تلقی میشوند؟

enlightenedچرا ما باید سایتمان را در گوگل ثبت کنیم؟

enlightenedآیا میتوان از طریق این وبسایت ها، کسب درآمد کرد؟


امکانات یک وبسایت آموزشی چیست؟

در طراحی سایت های آموزشی چه امکاناتی را میتوانیم اضافه کنیم؟

yesصفحات تماس با ما:

در طراحی سایت های مختلف همانند سایت های آموزشی، میتوان صفحه ای را با عنوان صفحه تماس با ما ایجاد و اجرا کنید تا مشتریان شما برای ارتباط گرفتن با شما، تماس بگیرند و نیازها و پرسش های خود را از این راه حل کنند.

yesصفحات درباره ما:

میتوانید خلاصه ای یا اطلاعات جامعی از خود را در سایتتان قرار دهید تا مشتریان شما را بشناسند و در ین عرصه میتوانید به اعتبارسنجی بپردازید و در نظر کاربران و مشتریانتان، معتبر جلوه کنید. هر وبسایت آموزشی به این صفحه نیاز دارد و یکی از مهم ترین و اساسی ترین صفحات کسب وکار شما تلقی میشود.

yesصفحات نمونه کار:

با قراردادن نمونه کارهای خود در سایت های آموزشی، میتوانید خود را به مشتریانتان بشناسید و با اینکار باعث شوید که بدون اینکه زمانی را بگذارید (چه شما و چه مشتری شما) از نمونه کارهای خود تصویری را قرار دهید تا دیگران بتوانند نمونه کارهای شما را به صورت بصری ببینند و از نزدیک شما را رصد کنند.

yesصفحات رزومه:

رزومه شرکت یا آموزشگاه خود را در سایت آموزشی خود قرار دهید تا با رزومه و افراد تیم شما آشنا شوند.

yesصفحات سوالات متداول:

سوالات متداولی در همه نوع وبسایت ها وجود دارد که هر افرادی به دنبال پاسخ انها می باشد. شما میتوانید با قراردادن یک منوی سوالات متداول، تمام سوالهای مشتریان خود را پاسخگو باشید و اینکار باعث افزایش رضایت مشتریان خواهد شد و به نیازهای خود سریعا پاسخ خواهند داد.

yesفروشگاه:

اگر شما محصولاتی را برای فروش داشته باشید میتوانید آنها را در قسمت فروشگاه وبسایت آموزشیتان قرار دهید و مشتریان هم با مراجعه به قسمت فروشگاه سایت آموزشی شما، از سایت شما خرید میکنند.


enlightenedبا داشتن و طراحی سایت های آموزشی میتوانیم وجه تمایزی را نسبت به رقبای خود داشته باشیم؟

خب دیگر کسب و کارهای فیزیکی کم کم جایگاه خود را به فضای آنلاین میدهند و در این راستا قدم میگذارند.

البته همچنان فضاهای فیزیکی برقرار هستند اما گرایش افراد به سمت تکنولوژی و فضای آنلاین بیش از پیش دیده میشود و از این طریق به پاسخ نیازهای خود میپردازند.

خب این جواب سوال شما بود.

بله شما صد در صد با داشتن یک وبسایت آموزشی نسبت به رقبای خود پیشی خواهید گرفت و از این طریق میتوانید فروش و بازدیدکنندگان و مراجعه کنندگان بیشتری را به سایت و فعالیت سازمانی و آموزشی خود اضافه کنید.

با داشتن وبسایت های آموزشی، میتوانید تمامی خدمات و فعالیت های خود را در معرض دید قرار بدهید تا افراد بیشتری شما را ببینند و از خدمات شما استفاده کنند.

با اینکار میتوانید نسبت به رقبایتان که هنوز در این عرصه قدم برنداشته اند پیشی بگیرید و سهم بیشتری از بازار را به خود اهتصاص دهید.

طراحی وبسایت های آموزشی به شما کمک خواهند کرد که بهترین عملکرد را در سایت خود بگنجانید و در زمانی کم و به صورت باکیفیت خدماتتان را ارائه بدهید.


این مقاله ادامه دارد...

برای مشاوره رایگان طراحی سایت آموزشی میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید:

09907104568

09359840831

نظرات

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟