طراحی سایت نمایشگاهی-لازمه داشتن یک وبسایت نمایشگاهی چیست؟

طراحی سایت نمایشگاهی-لازمه داشتن یک وبسایت نمایشگاهی چیست؟

طراحی سایت نمایشگاهی چه مزایایی دارد؟

به دلیل هجوم کاربران به دنیای اینترنت و آنلاین میتوان در عرصه طراحی سایت نمایشگاهی محصولات و خدمات نمایشگاه را در معرض دید قرار داد.

داشتن وبسایت نمایشگاهی نیازی شده است برای افرادی که در این عرصه مشغول به فعالیت هستند و درصدد این هستند که درآمد خود را افزایش بدهند و به عنوان برندی معتبر شناخته شوند.

این روزها موتور جست و جوی گوگل بسیار پرکاربرد است و 90 درصد از کاربران ایرانی از این موتور جست و جو استفاده میکنند. به همین دلیل وقتی شما میدانید کاربران و مشتریان شما در گوگل در حال جست و جو هستند، چرا شما جزو یکی از همان سایت های نمایشگاهی نباشید که کاربران روی شما کلیک میکنند؟

با حضور شما و وبسایت نمایشگاهی شما در گوگل، بازدیدکنندگان زیادی را خواهید داشت و این کاربران به مشتریان شما تبدیل خواهد شد. البته اگر بتوانید سایتی بسیار زیبا و کاربرپسند را ارائه دهید.

شما باید بتوانید سایتی را در اختیار کاربرانتان قرار دهید که از آن راضی باشند و در مراحل بعدی هم به شما سر بزنند نه به رقیب شما.


در این مقاله به سوالاتی در رابطه با طراحی سایت نمایشگاهی پاسخ خواهیم داد:

enlightenedسایت های نمایشگاهی چه مزایایی دارند؟

enlightenedچرا یک وبسایت نمایشگاهی داشته باشیم؟

enlightenedآیا میتوان سایت های نمایشگاهی را بهینه کرد؟

enlightenedچرا راه اندازی سایت های نمایشگاهی امری واجب شده است؟

enlightenedآیا وبسایت های نمایشگاهی برای گوگل اهمیت دارند؟

enlightenedپشتیبانی در طراحی سایت های نمایشگاهی به چه صورت میباشد؟

enlightenedچه امکاناتی را در سایت های نمایشگاهی ارائه میشود؟

enlightenedچه خدماتی در این نوع از سایت ها ارائه خواهد شد؟

enlightenedمدت زمان راه اندازی وبسایت نمایشگاهی چقدر طول خواهد کشید؟

enlightenedقیمت ساخت سایت نمایشگاهی چقدر است؟

طراحی سایت نمایشگاهی


امکانات موجود در طراحی سایت نمایشگاهی چیست؟

yesمیتوان صفحه ای را با عنوان صفحه آرشیو برای اینکه تاریخ رویدادها و نمایشگاه هایی را که در آن شرکت کرده اید را مشاهده کنید و از آن اطلاعات موردنظر و موردنیاز خود را به دست بیاورید و حتی میتوان در آن اطلاعات را دقیق تر نمایش داد. به طور مثال همراه با نقشه و ...

yesمیتوان صفحه ای را با عنوان نظرسنجی بوجود آورد تا کاربران بتوانند نظرات خود را بنویسند و اینکه بتوانند تعامل داشته باشند. با اینکار شما میتوانید از نیازهای مخاطبان و مشتریانتان مطلع شوید و براساس نیازهای کاربرانتان خدماتتان را ارائه دهید.

yesداشتن صفحه ای با عنوان معرفی خودتان. به این صورت که میتوانید نام تمامی کارمندان تاثیرگذاری را که در این عرصه با شما همکاری میکنند را در سایت نام ببرید و سمت آنها را نیز بگویید. کاربران با شما بیشتر آسنا خواهند شد و احساس نزدیکی بیشتری با شما خواهند کرد.

yesمیتوان صفحه ای را با عنوان تماس با ما قرار دهید تا کاربران و مشتریان شما راحت تر به شما دسترسی داشته باشند و اگر کار ضروری با شما داشته باشند، آن را با شما و کارشناسان شما در میان بگذارند. البته داشتن این صفحه معتبربودن سایت شما را هم به کاربران و هم به موتور جست و جوی گوگل خواهد داد و داشتن شماره تلفن در همه نوع سایتی الزامی خواهد بود.

yesمیتوان صفحه ای را با این هدف طراحی کرد که نظرات کاربران را نسبت به هر بازدید و مناسبتی را در سایت قرار داد و اینکار علاوه بر ترغیب دیگر کاربران سایت که جدید هستند، باعث اعتبارسنجی خواهد شد و باعث میشود که کاربران به شما بیش از پیش اعتماد کنند.

yesیک سایت نمایشگاهی میتواند دوزبانه یا چندزبانه باشد:

طراحی سایت های نمایشگاهی را میتوان به صورت تک زبانه یا چندزبانه داشت. به این صورت که اگر سایت نمایشگاهی شما در راستای فعالیت هایی در کل کشور یا دنیا باشد باشد، میتوانید سایت خود را با چند زبان مختلف بالا بیاورید و آن را طراحی کنید.

yesصفحاتی را میتوان ایجاد کرد که تقویم نمایشگاه را نمایش داد. به این صورت که رخدادهایی که در نمایشگاه در حال اتفاق افتادن هستند و یا در آینده قرار است که اتفاق بیفتد را روی تقویم نشان دهد. مثلا میتوان ساعات برگزاری، مکان برگزاری و ... را به طور کامل و جامع نشان داد.

yesایجاد صفحات گالری و تصاویر در سایت های نمایشگاهی باعث میشود که مشتریان تصاویر نمایشگاه و مکان هایی که رویدادها در آن اجرا میشوند را ببینند و با مکان ها بیشتر آشنا میشوند.

yesارائه تعرفه ها برای برگزاری رویدادها و نمایشگاه ها:

yesمیتوان در سایت های نمایشگاهی و در هنگام راه اندازی این نوع از سایت ها، بخش اخبار را هم فعال کرد و در این قسمت هم به موضوعات جالب و بحث برانگیز و بروز پرداخت.

yesبرای اینکه در راه اندازی سایت های نمایشگاهی به مشتریان و کاربران خود ارزش دهید و این ارزش را به آنها دهید که رضایتشان در اولویت قرار دارد، میتوانید صفحات رسیدگی به شکایات را اجرا کنید و از نظرات و پیشنهادات افراد مطلع شوید.

yesبرای اعتبار سنجی بیشتر وبسایت های نمایشگاهی میتوانید دستاوردهای خود را در سایت قرار دهید.

امکانات سایت های نمایشگاهی چیست؟


قابلیت هایی که در طراحی سایت های نمایشگاهی مورد استفاده قرار میگیرند، عبارتند از:

 • میتوان سیستم مدیریت را در آن بوجود آورد.
 • داشتن ظاهری زیبا و متناسب با رویدادها و نمایشگاه ها آن را به اجرا درآورد.
 • میتوان جزئیات نمایشگاه و رویدادها را نمایش داد.
 • میتوان در صورت داشتن فروشگاه در سایت نمایشگاهی، پروموشن ها و تخفیفات را اعمال کرد.
 • میتوان جست و جوی حرفه ای را در آن قرار داد.
 • قابلیت ارسال نظرها را میتوان در سایت قرار داد تا بتوان در آن نظرها را ثبت کرد.
 • قابلیت مشخص نمودن قیمت تمامی رویدادها و ...
 • قابلیت چند زبانگی سایت (پشتیبانی زبان پارسی و هر زبانی که در حوزه کاری شما مهم میباشد)
 • قابلیت عضویت رایگان یا غیررایگان برای کاربران در سایت نمایشگاهی
 • قابلیت نمایش موقعیت مکانی درگوگل مپ در ایجاد یک سایت نمایشگاهی
 • قابلیت دسته بندی کردن آگهی ها برای خوانایی محصولات وبسایت نمایشگاهی
 • قابلیت تماس با آگهی دهنده ها
 • قابلیت آمارگیری دقیق همراه با ابزارهای مخصوصی که برای آمارگیری مورداستفاده قرار میگیرد.
 • قابلیت نمایش دادن آخرین آگهی ها و مقالات و ...

مزیت هایی که در طراحی سایت های نمایشگاهی وجود دارد عبارتند از:

شما با داشتن وبسایت نمایشگاهی از نظر مکان و زمان محدود نخواهید شد و در هر زمانی که بخواهید میتوانید به مشتریان خود خدماتی را ارائه بدهید و مشتریان شما هم میتوانند در هر تایم و زمانی در طول روز از وبسایت نمایشگاهی شما خرید کنند.

همچنین، با داشتن و سفارش یک سایت نمایشگاهی میتوانید از سرتاسر کشور، مشتری داشته باشید و از هر نقطه ایران، کاربرانی باشند که به وبسایت نمایشگاهی شما سر بزنند و  از شما محصولاتی را خریداری کنند که این روند وقتی پیش رود، باعث فروش بیشتر شما خواهد شد.

در وبسایت های نمایشگاهی شما میتوانید خودتان را به عنوان برند معرفی کنید و این مورد فقط به درآمد شما بستگی ندارد بلکه برندینگ خواهید شد و از طریق برندتان به بقیه معرفی خواهید شد.


enlightenedویژگی های ضروری که باید در هر وب سایت نمایشگاهی وجود داشته باشد:

yesوب سایت نمایشگاهی و سئو:

همه سایت ها و وب سایت ها نیاز به بهینه سازی دارند و باید سایت خود را بهینه کنند. به این دلیل که اگر نتوانید سایت خود را بهینه کنید نمیتوانید در نتایج گوگل ظاهر شوید و مشتریان بر روی شما کلیک نخواهند کرد. پس اجرای سئو برای سایت شما بسیار مهم است.

برای آشنایی بیشتر میتوانید مقاله سئو چیست را بخوانید.

yesوب سایت نمایشگاهی و فروشگاه:

اگر محصولات یا خدماتی را دارید که بتوانید از طریق وبسایتتان به فروش برسانید میتوان فروشگاهی را برای سایت نمایشگاهی خود قرار دهید و محصولات خود را در آن قرار دهید و به صورت آنلاین به فروش برسانید.

yesطراحی سایت نمایشگاهی و نمونه کارها:

برای اینکه بتوانید نظرات کاربران را به سایت خود جلب کنید میتوانید نمونه کار و پروژه های خود را در سایت قرار دهید و کاربران میتوانند نمونه کارهای شما را ببینند و این مسئله برای آن ها ملموس خواهد بود و تاثیرگذاری بیشتری را خواهند داشت.

yesوب سایت های نمایشگاهی و نظرسنجی:

شما میتوانید در وب سایت خود فرم نظرسنجی قرار دهید و نظرات کاربران خود را بدانید و براساس آنها شروع به نیازسنجی کنید و اطلاعات و خدمات کافی و بهتری را در اختیار آنها قرار دهید.

yesاجرای سایت های نمایشگاهی و صفحات کسب و کار:

میتوانید صفحاتی همانند تماس با ما، درباره ما، رزومه و ... را در سایت خود قرار دهید و با اینکار به مشتریان و کاربران خود حس اعتماد و اطمینان را منتقل کنید.

 yesقرار دادن زمان برگزاری نمایشگاه

در طراحی سایت نمایشگاهی، یکی از نکاتی که مورد توجه کاربران است اطلاع از زمان برگزاری نمایشگاه، اطلاع رسانی از غرفه ها و وجود داشتن بخش تماس با ما برای برقراری ارتباط کاربران است که در سایت قرار می گیرد.

 

سایت نمایشگاهی چیست و چه مزیت هایی دارد؟

 

yesطراحی سایت نمایشگاهی را از کجا شروع کنم؟

ما اینجاییم تا شما با داشتن همه نوع کسب و کاری و تقاضای طراحی سایت نمایشگاهی برای شما ساتی شکیل، همراه با طراحی زیبا مطابق سلیقه شما و کاربر پسند را طراحی کنیم و پس از طراحی سایت نمایشگاهی شما با سئو کردن و پشتیبانی از امکانات خارق العاده آن به راحتی استفاده کنید. شما با طراحی سایت نمایشگاهی می توانید در معرفی کردن خود و کالای خود موفقتر باشید.  برای کسب اطلاعات بیشتر درباره طراحی سایت نمایشگاهی می توانید با شماره تماس های درج شده در انتهای سایت تماس حاصل نمایید.

 

ادامه دارد...

برای مشاوره رایگان طراحی و سفارش سایت های نمایشگاهی میتوانید با ما تماس بگیرید.

09907104568

09359840831

نظرات

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟