طراحی سایت نمایشگاهی در شیراز - لازمه داشتن یک وبسایت نمایشگاهی چیست؟

طراحی سایت نمایشگاهی در شیراز - لازمه داشتن یک وبسایت نمایشگاهی چیست؟
برای خرید یا مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید.

طراحی سایت نمایشگاهی چه مزایایی دارد؟

به دلیل هجوم کاربران به دنیای اینترنت و آنلاین میتوان در عرصه طراحی سایت نمایشگاهی محصولات و خدمات نمایشگاه را در معرض دید قرار داد.

داشتن وبسایت نمایشگاهی نیازی شده است برای افرادی که در این عرصه مشغول به فعالیت هستند و درصدد این هستند که درآمد خود را افزایش بدهند و به عنوان برندی معتبر شناخته شوند.

این روزها موتور جست و جوی گوگل بسیار پرکاربرد است و 90 درصد از کاربران ایرانی از این موتور جست و جو استفاده میکنند. به همین دلیل وقتی شما میدانید کاربران و مشتریان شما در گوگل در حال جست و جو هستند، چرا شما جزو یکی از همان سایت های نمایشگاهی نباشید که کاربران روی شما کلیک میکنند؟

با حضور شما و وبسایت نمایشگاهی شما در گوگل، بازدیدکنندگان زیادی را خواهید داشت و این کاربران به مشتریان شما تبدیل خواهد شد. البته اگر بتوانید سایتی بسیار زیبا و کاربرپسند را ارائه دهید.

شما باید بتوانید سایتی را در اختیار کاربرانتان قرار دهید که از آن راضی باشند و در مراحل بعدی هم به شما سر بزنند نه به رقیب شما.


در این مقاله به سوالاتی در رابطه با طراحی سایت نمایشگاهی پاسخ خواهیم داد:

enlightenedسایت های نمایشگاهی چه مزایایی دارند؟

enlightenedچرا یک وبسایت نمایشگاهی داشته باشیم؟

enlightenedآیا میتوان سایت های نمایشگاهی را بهینه کرد؟

enlightenedچرا راه اندازی سایت های نمایشگاهی امری واجب شده است؟

enlightenedآیا وبسایت های نمایشگاهی برای گوگل اهمیت دارند؟

enlightenedپشتیبانی در طراحی سایت های نمایشگاهی به چه صورت میباشد؟

enlightenedچه امکاناتی را در سایت های نمایشگاهی ارائه میشود؟

enlightenedچه خدماتی در این نوع از سایت ها ارائه خواهد شد؟

enlightenedمدت زمان راه اندازی وبسایت نمایشگاهی چقدر طول خواهد کشید؟

enlightenedقیمت ساخت سایت نمایشگاهی چقدر است؟


امکانات موجود در طراحی سایت نمایشگاهی چیست؟

yesمیتوان صفحه ای را با عنوان صفحه آرشیو برای اینکه تاریخ رویدادها و نمایشگاه هایی را که در آن شرکت کرده اید را مشاهده کنید و از آن اطلاعات موردنظر و موردنیاز خود را به دست بیاورید و حتی میتوان در آن اطلاعات را دقیق تر نمایش داد. به طور مثال همراه با نقشه و ...

yesمیتوان صفحه ای را با عنوان نظرسنجی بوجود آورد تا کاربران بتوانند نظرات خود را بنویسند و اینکه بتوانند تعامل داشته باشند. با اینکار شما میتوانید از نیازهای مخاطبان و مشتریانتان مطلع شوید و براساس نیازهای کاربرانتان خدماتتان را ارائه دهید.

yesداشتن صفحه ای با عنوان معرفی خودتان. به این صورت که میتوانید نام تمامی کارمندان تاثیرگذاری را که در این عرصه با شما همکاری میکنند را در سایت نام ببرید و سمت آنها را نیز بگویید. کاربران با شما بیشتر آسنا خواهند شد و احساس نزدیکی بیشتری با شما خواهند کرد.

yesمیتوان صفحه ای را با عنوان تماس با ما قرار دهید تا کاربران و مشتریان شما راحت تر به شما دسترسی داشته باشند و اگر کار ضروری با شما داشته باشند، آن را با شما و کارشناسان شما در میان بگذارند. البته داشتن این صفحه معتبربودن سایت شما را هم به کاربران و هم به موتور جست و جوی گوگل خواهد داد و داشتن شماره تلفن در همه نوع سایتی الزامی خواهد بود.

yesمیتوان صفحه ای را با این هدف طراحی کرد که نظرات کاربران را نسبت به هر بازدید و مناسبتی را در سایت قرار داد و اینکار علاوه بر ترغیب دیگر کاربران سایت که جدید هستند، باعث اعتبارسنجی خواهد شد و باعث میشود که کاربران به شما بیش از پیش اعتماد کنند.

yesیک سایت نمایشگاهی میتواند دوزبانه یا چندزبانه باشد:

طراحی سایت های نمایشگاهی را میتوان به صورت تک زبانه یا چندزبانه داشت. به این صورت که اگر سایت نمایشگاهی شما در راستای فعالیت هایی در کل کشور یا دنیا باشد باشد، میتوانید سایت خود را با چند زبان مختلف بالا بیاورید و آن را طراحی کنید.

yesصفحاتی را میتوان ایجاد کرد که تقویم نمایشگاه را نمایش داد. به این صورت که رخدادهایی که در نمایشگاه در حال اتفاق افتادن هستند و یا در آینده قرار است که اتفاق بیفتد را روی تقویم نشان دهد. مثلا میتوان ساعات برگزاری، مکان برگزاری و ... را به طور کامل و جامع نشان داد.

yesایجاد صفحات گالری و تصاویر در سایت های نمایشگاهی باعث میشود که مشتریان تصاویر نمایشگاه و مکان هایی که رویدادها در آن اجرا میشوند را ببینند و با مکان ها بیشتر آشنا میشوند.

yesارائه تعرفه ها برای برگزاری رویدادها و نمایشگاه ها:

yesمیتوان در سایت های نمایشگاهی و در هنگام راه اندازی این نوع از سایت ها، بخش اخبار را هم فعال کرد و در این قسمت هم به موضوعات جالب و بحث برانگیز و بروز پرداخت.

yesبرای اینکه در راه اندازی سایت های نمایشگاهی به مشتریان و کاربران خود ارزش دهید و این ارزش را به آنها دهید که رضایتشان در اولویت قرار دارد، میتوانید صفحات رسیدگی به شکایات را اجرا کنید و از نظرات و پیشنهادات افراد مطلع شوید.

yesبرای اعتبار سنجی بیشتر وبسایت های نمایشگاهی میتوانید دستاوردهای خود را در سایت قرار دهید.


ادامه دارد...

برای مشاوره رایگان طراحی و سفارش سایت های نمایشگاهی میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

09907104568

09359840831

نظرات

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟