طراحی سایت مهدکودک-امکانات ویژه طراحی سایت کودکان

طراحی سایت مهدکودک-امکانات ویژه طراحی سایت کودکان

طراحی سایت کودکان و مهدکودک چه انتظاراتی را رفع کرده است؟

این روزها تربیت فرزندان و کودکان بیش از پیش دغدغه ی والدین شده است و میخواهند که بتوانند به نحو احسنت فرزندان خود را تربیت کنند و  با دانش کافی بزرگ کنند.

خب این روزها به دلایل مشغله هایی که والدین دارند میخواهند بهترین مهدکودک ها را پیدا کنند تا فرزندان خود را در آنجا قرار دهند و خیالشان راحت باشد.

خب در این حجم از ترافیک و پراکنده بودن مهدکودک ها در سراسر شهر، شاید والدین نتوانند بهترین ها را پیدا کنند یا حداقل مهدکودکی را پیدا کنند که از نظر آنها باکیفیت باشد و توانایی لازم برای نگهداری فرزندان آنها را داشته باشند.

با طراحی سایت مهدکودک، والدین میتوانند در کمترین زمان به جست و جوی مهدکودک موردنظر خود بپردازند و بتوانند در زمانی بهینه، بهترین مکان موردنظر خود را پیدا کنند و به تعامل با آنها بپردازند.

با وجود سایت های کودکان در اینترنت، شانس اینکه مهدکودک ها بیشتر دیده شوند و بازدیدکنندگان بیشتری داشته باشند روز به روز افزایش می‌یابد.

این مورد فقط یکی از مزایای داشتن وبسایت مهدکودک برای کودکان میباشد.

 

طراحی سایت مهدکودک,طراحی سایت برای کودک


سوالاتی که در رابطه با طراحی وبسایت برای کودکان در این مقاله پاسخ خواهیم داد:

enlightenedچرا یک وبسایت مهدکودک داشته باشیم؟

enlightenedوبسایت هایی که برای کودکان طراحی میشود چه مزیت هایی دارند؟

enlightenedپشتیبانی از سایت های مهدکودک به چه صورت میباشد؟

enlightenedقیمت سایت های مهدکودک چقدر است؟

enlightenedمدت زمانی که یک سایت برای کودکان طراحی شود، چقدر است؟

enlightenedامکانات وبسایت های مهدکودک چیست؟

enlightenedخدماتی که در سایت های کودکان ارائه میشود چه چیزهایی هستند؟

enlightenedسایت های مهدکودک به صورت دستی طراحی میشوند یا آماده؟


چرا یک وبسایت مهدکودک طراحی کنیم؟

yesشما با داشتن یک سایت مهدکودک، بازدیدکننده های زیادی خواهید داشت.

yesمشتریان بیشتری خواهید داشت و به مراتب فروش بیشتری از طریق وبسایتتان کسب خواهید کرد.

yesمهدکودک شما به برندی معتبر تبدیل خواهد شد.

yesمیتوانید از طریق داشتن وبسایت کودکان، در موتور جست و جوی گوگل دیده شوید.

yesبا رقبایتان میتوانید رقابت کنید. هم در دنیای فیزیکی و هم در دنیای آنلاین و مجازی و از این طریق از رقبای خود جا نخواهید ماند.

yesبا داشتن این نوع از وبسایت ها میتوانید با مشریان خود به تعامل بپردازید و نیازهای آنها را از نزدیک ببینید و خدمات بهینه تر و مناسب تری را ارائه دهید تا مشتریان بالقوه شما به مشتریان بالفعل و مشتریان بالفعل شما به مشتریان وفادار شما تبدیل شوند.


امکانات یک سایت کودک چیست؟

yesدر یک وبسایت کودک میتوان به صورت نامحدودی صفحات اجاد کرد که کاربردهای مختلفی داشته باشند.

yesایجاد صفحه معرفی مهد کودک که میتوان در این صفحه در رابطه با خود مهدکودک و سبقه آن صحبت کرد تا مشتری شما را بیشتر بشناسد.

yesصفحاتی دیگری با عنوان مربیان طراحی کرد که در آن مربیان مهدکودک را معرفی کنید تا والدین از سابقه و فعالیت و حرفه ی مربی کودک خود مطلع شود.

yesصفحات گالری را میتوان ایجاد کرد که تصاویر و فیلم هایی را مربوط به فعالیت مهدکودک را در سایت قرار داد تا والدین از نزدیک ببینند که چه اتفاقاتی در مهد میفتد و محیط و فضای مهدکودک به چه صورت میباشد.

yesمیتوان در سایت هایی که برای کودکان طراحی میشود، صفحه ای را با عنوان پروتکل های بهداشتی قرار داد و از فعالیت ها و خدماتی که مربوط به نظافت مهدکودک میباشد مستندی جمع آوری شود و در سایت قرار داده شود تا والدین با محیطی که فرزندانشان در آن تربیت میشوند، آشنا شوند.

yesدر سایت های مهدکودک برای اطلاعات بیشتر والدین میتوانید برنامه کلاسی مربوط به آموزش ها و حتی تغذیه و مواد خوراکی کودکان را به تفکیک سنی در سایت کودک قرار بدهید.

yesمیتوان صفحه ای را با عنوان اخبار در سایت مهدکودک قرار داد تا بهترین و بروزترین اخبار را در سایت قرار داد.

yesایجاد صفحات تماس با ما و قراردادن مشخصات تماس و آدرس مهدکودک برای آشنایی بیشتر مشتریان با مهدکودک و همچنین میتوان فرم تماسی را در سایت قرار داد تا بتوانید با مشتریان خود تماس حاصل فرمایید.

yesاز طریق گرفتن شماره تلفن کاربرانتان میتوانید جدیدترین خبرها و اطلاعات مهدکودک را از طریق پیام رسانی یا شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی کنید.

yesایجاد صفحه درباره ما در طراحی سایت کودک بسیار مهم تلقی میشود. چرا که این مورد باعث درک دقیق تر و بهتر والدین از مهدکودک شما خواهد شد. شما میتوانید خودتان و خدماتتان را ارائه بدهید و حتی میتوانید نقشه سایت خود را در سایت قرار دهید که بتوانند از طریق نقشه مکان مهدکودک شما را دقیق ببینند و به خاطر بسپارند.

yesمیتوان فضای مهدکودک را کاملا تشریح کرد و از آن عکس های واقعی و خلاقانه را قرار داد و میتوان به معرفی افراد (مدیر مهدکودک، مربیان و ...) پرداخت تا برای والدین ملموس باشد.

yesیک سایت که برای کودکان طراحی شده است یا همان طراحی سایت مهدکودک، هرچه که بتوان شادتر و رنگارنگ تر باشد باعص میشود که افراد و کودکان بیشتری در هر رده سنی بیشتر به آن جذب شود و در آن فعالیت کند.

yesدر طراحی سایت مهدکودک میتوان از کارتون ها و شخصیت های کارتونی که کودکان به آنها علاقه مند هستند را در سایت قرار داد تا بتوان تعامل بیشتری را در آنها بوجود آورد و بتوان ارتبط نزدیکتری را با کودکان برقرار کرد.


سهولت داشتن یک وبسایت مهدکودک برای کودکان چه پیامدهایی را دارد؟

yesاینترنت بستری است که بسیاری از نیازهای انسان ها را حل کرده است و این موضوع بر کسی پوشیده نیست که اینترنت توانسته است که بسیاری از دغدغه های انسان ها را پاسخگو باشد.

yesبرای داشتن یک وبسایت مهدکودک هم که برای کودکان در رده های مختلف سنی اتفاق میفتند نیز به همین صورت میباشد.

yesمیتوان از طریق وبسایت های کودکان، آنها را مدیریت کرد و از طریق طراحی وبسایت کودک، مدیریت مرکزی داشت و به صورت مرکزی کودکان را کنترل کرد.

yesاین مدیریت از نظافت و بهداشت شروع خواهد شد تا تمامی دروس و نظم و انضباط کودکان و یادگیری مطالب مختلف به آنها.

yesاز دیگر مزایا و خوبی های این وبسایت ها، داشتن تعامل دو طرفه با کودکان و والدین این کودکان خواهد بود. در سایت های کودکان، تمام مواردی که باید در یک مهدکودک، ارائه شود را نیز در سایت مشاهده خواهید کرد و والدین میتوانند از روال کار آگاه شوند و همقدم با مربیان و مدیران برای تربیت و باسوادشدن فرزند خود قدم بردارند.


اگر بخواهیم کمی تخصصی تر به مبحث طراحی سایت کودک بپردازیم، باید به مبحث سئو پرداخته شود:

قبل از اینکه توضیحاتی را برای شما در رابطه با سئو دهیم، شما را به مقاله سئو چیست ارجاع میدهم تا اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

شما فروشگاه بزرگی را در نظر بگیرید که بسیار بزرگ است و خدمات و محصولات زیاد و حتی باکیفیتی را به مشتریان ارائه میدهد. اما مکان آن در بیابان باشد.

آیا کسی خریدار محصولات این فروشگاه خواهد بود؟ مسلما خیر.

وبسایت هم به همین صورت میباشد.

اگر بهترین وبسایت را داشته باشید ولی نتوانید آن را به دیگران عرضه کنید، فایده ای برای کسب وکار شما نخواهد داشت.

شما با استفاده از سئو میتوانید در نتایج اولیه گوگل ظاهر شوید و کاربران هم روی سایت شما کلیک میکنند و باعث میشود که فروش و بازدید از سایت شما بیشتر شود.

شما بدون انجام دادن سئو روی وبسایتتان نمیتوانید بازدیدکننده های سایت خود را بیشتر کنید تا فروش شما هم افزایش یابد.

پس شما باید علاوه بر طراحی وبسایت کودکان، یک کارشناس سئو هم در این زمینه استخدام کنید تا فروش شما دوبرابر و یا چندبرابر شود.

البته نگران نباشید، شرکت نرم افزاری ایماهو با کارشناسان حرفه ای و خبره سئو در حال فعالیت میباشد که میتواند در این زمینه کمک شایانی به شما و کسب و کارتان بکند.


enlightenedپس از طراحی سایت برای کودکان و ارائه یک سایت کودک، چه خدمات و مزایایی را خواهید داشت؟

yesپشتیبانی سایت کودک:

هر وبسایت بعد از اینکه راه اندازی میشود نیاز دارد که بعد از آن هم پشتیبانی شود و همواره تیم پشتیبان همراه با شما باشد.

شما باید تیمی را انتخاب کنید تا بتواند همواره شما را همراهی کند و بعد از تحویل پروژه، با شما در ارتباط باشد و خدمات دیگری را نیز به شما ارائه بدهد. چون ممکن است که شما بعد از اینکه سایتتان را راه اندازی کردید، بعد از آن هم احتیاج داشته باشید مواردی را به آن اضافه کنید یا از آن کم کنید. پس باید به خاطر داشته باشید که شرکت برنامه نویسی شما، از این قابلیت پیروی کند و اهمیت ویژه ای هم برای آن قائل باشد.

yesبروزرسانی سایت مهدکودک:

وبسایت ها باید چند مدت یکبار بروز شوند تا به موتور جست و جوها این پیام ارسال شود که همواره برای سایتتان ارزش قائل هستید و به این فکر هستید که بروزرسانی خوبی را در سایتتان اجرا کنید که باز هم این مورد بستگی به تیم برنامه نویس شما دارد و باید سایت شما چندمدت یکبار بروز شود تا تمام خطاهای آن برطرف شود و به سمت پیشرفت حرکت کند و پیشروی کند.

yesبهینه سازی وبسایت کودک:

بعد از طراحی سایت کودک، باید بتوانید سایتتان را بهینه کنید و از نظر سئو سایت را در نتایج گوگل بالا آورید. یک سایت به تنهایی پاسخگوی شما نخواهد شد. شما باید بتوانید سایتتان را در نتایج گوگل بالا بیاورید تا فروشتان را افزایش دهید و بازدیدکنندگان شما روز به روز افزایش یابد.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله سئو چیست را بخوانید.


enlightenedویژگی های مهم و اساسی سایت های مهدکودک چیست؟

yesوب سایت کودکان و سامانه پرداخت اینترنتی:

در سایت های کودک میتوان برای هر مواردی که نیاز است همانند پرداخت شهریه و ... پرداخت اینترنتی قرار داد و همچنین میتوان در این نوع از سایت ها فروشگاهی را راه اندازی کرد و خدماتی که موردنیاز کودکان است را در آن قرار دهند.

yesوب سایت مهدکودک و خبرنامه:

میتوان خبرنامه هایی را تنظیم کرد و در سایت قرار داد که بتوان والدین را از تمامی اطلاعات و خبرهایی که نیاز است بدانند، مطلع کرد.

این خبرنامه ها میتواند به صورت پیامک ارسال شود و در رایج ترین حالت به صورت ایمیل فرستاده شود.

yesوب سایت کودک و نظرسنجی:

در هر وبسایتی نیاز است که قسمت نظرسنجی را قرار داد. با این روش هم کاربران میتوانند نظرات خودشان را اعمال کنند و هم مدیران وبسایت میتوانند متوجه این قضایا باشند که مشتریان و کاربران چه نیازهایی دارند وبراساس آنها نیازسنجی کنند و خدمات بهتری را در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار دهند.

yesوب سایت کودکان و پشتیبانی دائمی:

همه وب سایت ها باید پشتیبانی داشته باشند و به نیازهای کاربران خود پاسخ دهند. اولین اولویت در پیشبرد موفقیت و کسب درآمد رضایت مشتریان خواهد بود. به همین دلیل شما باید پشتیبانی قوی داشته باشید.

این پشتیبانی میتواند به صورت 24 ساعته باشد یا به صورت شبانه روزی که بستگی به نوع فعالیت و خدمت دهی شما خواهد بود.

yesسایت کودک همراه با فرم ثبت نام و تماس:

با قراردادن فرم ثبت نام در سایت باعث میشود که کاربران در سایت شما ثبت نام کنند و شما اطلاعات کاربران و مشتریان خود را داشته باشید و همچنین در فرم تماس میتوانید از کاربران خود بخواهید تا مشکلات یا سوالات خود را بازگو کنند و شما در ایمیلی به سوالات آنها پاسخ دهید.


این مقاله ادامه دارد.

هدیه ما به شما، مشاوره رایگان طراحی سایت کودک است. همین حالا با ما تماس بگیرید.

09359840831

09907104568

نظرات

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟