طراحی سایت پزشکی در شیراز با جدیدترین متدها و قیمتی ارزان تر از همه جا

طراحی سایت پزشکی در شیراز با جدیدترین متدها و قیمتی ارزان تر از همه جا
برای خرید یا مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید.

طراحی سایت پزشکی در شیراز با امکاناتی حرفه ای و قیمتی ارزان

طراحی سایت پزشکی در شیراز از جمله سایت هایی است که طرفداران زیادی دارد و همچنان همه به دنبال وبسایت پزشکی هستند. ما شما را راهنمایی خواهیم کرد که چگونه یک سایت پزشکی خوب و حرفه ای با کمترین قیمت داشته باشید.

در این مقاله به سوالات شما در رابطه با طراحی سایت پزشکی در شیراز پاسخ داده ایم:

 1. قیمت طراحی سایت پزشکی در شیراز چقدر است؟
 2. مزایای طراحی سایت پزشکی در شیراز چیست؟
 3. چرا من باید یک سایت پزشکی طراحی کنم؟
 4. چرا باید ایماهو را برای طراحی سایت پزشکی در شیراز انتخاب کنم؟
 5. خصوصیات طراحی سایت پزشکی چیست؟
 6. ویژگی های سایت پزشکی چیست؟

 

 

 

چرا شما باید طراحی سایت پزشکی در شیراز و یا هر شهر دیگری داشته باشید؟

این روزها داشتن وبسایت یک نیاز اساسی برای کسب و کارها شده است. داشتن سایت دارای مزایای خیلی خوب میباشد که اولین مزیت آن، معرفی کردن خودمان به دیگران خواهد بود. مشتریان ما، از طریق فضای مجازی زودتر ما را میشناسند و به ما ملحق میشوند. فقط کافیست شما وبسایتتان را هر چه سریعتر راه اندازی کنید.

داشتن وبسایت باعث افزایش اعتبار کسب وکار شما خواهد شد چرا که فضای مجازی و تکنولوژی امروزی، بسیار فراتر از آن چیزی است که شما فکر میکنید.

مزایای داشتن سایت پزشکی در شیراز چیست؟

در واقع شما میتوانید به طور شبانه روز با مشتریان خود در ارتباط باشید و بتوانید با آنها گفت و گو کنید. اگر در محلی فیزیکی مشغول به کار هستید و یا در مطبتان بیماران را ویزیت میکنید فقط میتوانید در ساعاتی مشخص این کار را انجام دهید. اما با داشتن سایت پزشکی همه روزه و در هر ساعت و زمانی میتوانید به بیماران خود دسترسی داشته باشید و بهترین امکانات را در اختیار آنها قرار دهید.

شما با اینکار میتواند نظرات و پیشنهادات بیمارنتان را بشنوید و از آنها استفاده کنید.

 

 

طراحی سایت پزشکی در شیراز چه کمکی به پزشکان خواهد کرد؟

در واقع با طراحی سایت پزشکی این مزیت برای پزشکان وجود خواهد داشت که بتوانند رزومه خود را به صورت قوی و عینی به کاربران و بیماران خود نشان دهند.

در واقع پزشکان میتوانند با ارتباط همیشگی با بیمارانشان، آنها را خاطرجمع کنند و بیمار این مورد را درک کند که پزشکش از نظر مادی و معنوی برای وی، ارزش قائل است.

طراحی سایت پزشکی در شیراز این موارد را برای شما به ارمغان خواهد آورد:

 1. میتوانید مقالات و نوشته های خود را در بخش بلاگ سایت منتشر کنید و به وسیله این مقالات، بازیدکننده های بیشتری را به سایت خود ارجاع دهید و همین مورد باعث میشود که نرخ ویزیت شما بالاتر رود و بیماران بیشتری به شما اعتماد کنند.
 2. شما میتوانید در صورت داشتن محصول یا خدمات دیگری، این موارد را در سایت در معرض دید قرار دهید و بتوانید مخاطب هدف خود را جذب کنید.
 3. در صورت اینکه بخواهید اطلاعات بیمارانتان را داشته باشید و به آنها اطلاع رسانی کنید، این امکان برای شما در سایت پزشکی فراهم خواهد شد.
 4. شما میتوانید تمامی کارهایی را که در عرصه ی پزشکی انجام داده اید را به صورت تصویر یا فیلم در اختیار مخاطبان و بیماران خود نشان دهید و آنها را نسبت به کارهای انجامی توسط شما مطمئن کنید.

در واقع هر کاری را که شما دوست داشته باشید انجام دهید و در سایتتان قرار دهید، مجموعه نرم افزاری ایماهو با تمام تخصص و حرفه ای که در زمینه طراحی سایت پزشکی در شیراز و دیگر شهرها دارد، به ثمر خواهند رساند. پس نگران نباشید و سایت خود را به دست ما بسپارید.

 

 

قیمت طراحی سایت پزشکی در شیراز به چه صورت است؟

برای قیمت دهی به طراحی سایت پزشکی در شیراز باید فاکتورهای مختلفی را در نظر بگیریم. هر مشتری با توجه به نیازهایی که دارد یک وبسایت طراحی میشود. در واقع باید نیازها و درخواست های مشتریان گرامی، تحلیل شود و بر اساس آن قیمت برآورد شود.

 

اگر دوست دارید همین حالا قیمت سایتتان را بگیرید پس با ما همین حالا تماس بگیرید و مشاوره رایگان بگیرید.

09907104568

09359840831

خصوصیات طراحی سایت پزشکی در شیراز:

1.پشتیبانی آنلاین در طراحی سایت پزشکی در شیراز

از موارد اصلی برای هر سایت، پشتیبانی آن سایت میباشد. سایتی که پشتیبانی نداشته باشد، کارآمد نخواهد بود و مشتری به تنهایی نمیتواند از پس مشکلات یا دیگر امکاناتی که میخواهد به سایت اضافه کند بربیاید.

پس حتما حواستان باشد که در کنار طراحی سایت پزشکی در شیراز، نیاز به پشتیبانی خواهید داشت.

2.ریسپانسیو بودن در طراحی سایت پزشکی در شیراز

اگر توجه کنید امروزه حتی خود شما هم با گوشی همراه بسیار کار میکنید و بیشترین جست وجوهای خود را از طریق گوشی در گوگل انجام میدهید. گوگل هم ساکت ننشسته است و از کسانی که سایت ها را طراحی میکنند این مورد را جزء حیاتی وبسایت ها میخواهد. به این دلیل که وبسایت ها باید قابلیت اجرا بر روی سیستم های کوچک همانند گوشی ها و تبلت ها را داشته باشند.

3.داشتن ظاهر زیبا (UI) در طراحی سایت پزشکی در شیراز

تا سایت شما ظاهری زیبا نداشته باشد، کاربری را به خود جذب نخواهد کرد و همچنان مشتریان یا بیماران خود را از دست میدهید. به این نکته توجه کنید که کسی که سایت شما را طراحی میکند با گرافیک های روز و طراحی خلاقانه آشنا باشد و شما را در این مسیر راهنمایی کند.

 

4.داشتن تجربه کاربری خوب  (UX) در طراحی سایت پزشکی در شیراز

خب بعد از ظاهر سایت به بدنه ی سایت میرسیم. همه چیز باید عینا روبروی کاربر قرار بگیرد و کاربر در سایت شما گیج نشود. باید در کمترین زمان ممکن به خواسته خود برسد و نیازش را برطرف کند. پس این مورد هم در کنار ظاهر سایت بسیار حیاتی و مهم تلقی میشود.

5.داشتن هاست و دامنه مطمئن برای طراحی سایت پزشکی در شیراز

برای اینکه سایت شما نام مناسبی داشته باشد که همان دامنه سایت به شمار میرود و همچنین فضایی را برای خود اختصاص بدهد که همان هاست است باید این مورد را به صورت حرفه ای انجام دهید که بستری مناسب و مطمئن را برای شما بوجود بیاورد.

اما نگران نباشید ما همانگونه برای شما این کارها را انجام میدهیم که برای سایت خودمان انجام داده ایم. هدف ما رضایت مشتریان است و ما به نظرات شما عزیزان احترام میگذاریم.

6.بهینه سازی و سئو طراحی سایت پزشکی در شیراز

گوگل سایت شما را از منظر کدهای وبسایتتان نگاه میکند و از آن طریق شروع به رتبه بندی سایت شما خواهد کرد. پس شرکتی را برای طراحی سایت پزشکی خود در شیراز انتخاب کنید که به این مسئله توجه بسیار زیادی داشته باشد.

 

7.داشتن سرعت بالا برای طراحی سایت پزشکی در شیراز

اگر سرعت سایت شما پایین باشد به ندرت مشتریان خود را از دست خواهید داد. به این دلیل که کاربران اینترنتی بی حوصله هستند و دلشان نمیخواعهد زمان زیادی را برای خرید یک محصول هدر بدهند. پس داشتن سرعت بالای وبسایت یکی از عوامل اصلی افزایش فروش شما خواهد بود.

مجموعه نرم افزاری ایماهو تمامی نکات بالا را برای شما عزیزان فراهم کرده است و با تخصص چندساله تمامی امکانات را برای سایت پزشکی شما در شیراز و یا هر شهر دیگری که نیاز داشته باشید را به اجرا درآورده است.

 

چرا مجموعه نرم افزاری ایماهو را در طراحی سایت پزشکی در شیراز انتخاب کنیم؟

در واقع ایماهو با سابقه ای بیش از 10 سال در زمینه طراحی سایت مشغول به فعالیت است و متخصصان و کارشناسانی را تربیت کرده است که بسیار همدل و کوشا هستند.

شما از ما نمونه کار بخواهید و ما بهترین کارایی را برای شما نمایان خواهیم کرد. ابتدا سوابق ما را ببینید و بعد از آن تصمیم بگیرید.

امکانات طراحی سایت پزشکی در شیراز

1- برای سفارش یک وبسایت پزشکی در شیراز، باید پنل مدیریتی داشته باشید. پنل مدیریت، قسمت اصلی وبسایت شما میباشد که میتوانید سایتتان را اداره کنید.
2- با ساخت یک وبسایت پزشکی، باید بتوانید با پنل پیامکی در سایت، مشتریان خود را از محصولات یا آفرها و تخفیف ها مطلع کنید تا آنها به شما راحت تر مراجعه کنند.
3- شما در سایت پزشکیتان، در صورتی که احتیاج به درگاه پرداخت داشته باشید، حتما این مورد هم در آن باید گنجانده شده باشد که اصلی ترین امکانات سایت پزشکی در شیراز و هر شهر دیگیر خواهد بود.
4- داشتن صفحات رزومه برای معرفی خودتان
5- داشتن صفحات نمونه کارها برای معرفی کارهایتان
6- و هرآنچه که شما بخواهید...
 

آیا سفارش سایت پزشکی در شیراز به صورت اختصاصی ارائه میشود؟

در صورتی که اختصاصی بخواهید بله. در واقع ایماهو، تمام جوانب را در نظر خواهد گرفت. اگر شما از نظر زمانی برایتان مهم باشد بهترین نمونه کارها را نشان شما خواهیم داد و شما میتوانید انتخاب کنید. اگر هم دوست دارید سایتی کاملا اختصاصی و مختص به خود بخواهد در کمترین زمان ممکن، طراحی خواهد شد و به مشتری با بهترین امکانات و ظاهر تحویل داده خواهد شد.
 

برای طراحی و ساخت سایت پزشکی در شیراز، از چه رنگ هایی استفاده میشود؟

بله درست فکر کردید. روانشناسی رنگ برای سایت ها.
رنگ های به روز و شناسایی اینکه چه رنگی به وبسایت شما می آید تا مشتری را درگیر خود کند از جمله کارهای ایماهو خواهد بود. 
مثلا اگر از رنگ مشکی برای کارهای خود استفاده کنید نشان دهنده ی حرفه ای بودن شما است و این مورد را کاربران خودآگاه یا ناخودآگاه درک خواهند کرد. پس رنگبندی سایت ها شامل بررسی خواهد بود و یک شرکت نرم افزاری باید بتواند آن را تشخیص دهد تا بتواند مخاطب را درگیر کند.

 

چرا مجموعه نرم افزاری ایماهو را در طراحی سایت پزشکی در شیراز انتخاب کنیم؟

در واقع ایماهو با سابقه ای بیش از 10 سال در زمینه طراحی سایت مشغول به فعالیت است و متخصصان و کارشناسانی را تربیت کرده است که بسیار همدل و کوشا هستند.

 

شما از ما نمونه کار بخواهید و ما بهترین کارایی را برای شما نمایان خواهیم کرد. ابتدا سوابق ما را ببینید و بعد از آن تصمیم بگیرید.

بعد از طراحی سایت پزشکی در شیراز شما چه کارهایی را باید انجام دهید؟

پس از اینکه سایت به شما تحویل داده شد شما باید شروع به واردکردن اطلاعات خود کنید. در قسمت تماس با ما، باید اطلاعات مربوط به |آدرس، تلفن و ... را در سایت وارد کنید.
در قسمت درباره ما، باید بتوانید خودتان را معرفی کنید و دررابطه با خدمات و محصولاتتان صحبت کنید.
و دیگر میتوانید شروع به کار کنید و سایتتان را از نظر سئو هم بهینه کنید. فقط به این مورد توجه داشته باشید که در ابتدای راه، سئو بسیار مهم است. شما میتوانید با کارهای اشتباه سئوی سایت خود را کاملا به خطر بیاندازید. پس با کارشناسان سئو ارتباط برقرار کنید.

آموزش کار با وب سایت پزشکی در شیراز پس از طراحی

بعد از اینکه شرکت نرم افزاری ایماهو سایت پزشکی شما را طراحی کرد، باید و باید نحوه کار با سایت را به شما آموزش دهد. نه فقط شرکت ما بلکه تمامی شرکت ها باید از این قانون پیروی کنند. یک سایت فقط راه اندازی و تولید نیست بلکه مواردی را هم باید بعد از تحویل سایت به مشتری رعایت کرد. در واقع برای یادگیری وبسایت، شرکت مربوطه باید آن را به شما آموزش دهد و در قالب یک فیلم برای شما ارائه بدهد. در فیلم باید تمامی موارد و گزینه ها به شما آموزش داده شودو در صورت داشتن مشکلی در اجرای این فیلم باید از شرکت مربوطه بخواهید که باز برای شما آن را توضیح دهد.

نحوه ی پشتیبانی وب سایت پزشکی در شیراز پس از طراحی سایت

هر سایت پزشکی در شیراز و دیگر سایت ها، باید و باید برای همیشه پشتیبانی شوند. با شرکتی قرارداد نبندید که این مورد را حذف کرده باشد چرا که شما قطعا به مشکل میخورید. برای داشتن یک وبسایت خوب، داشتن پشتیبانی اصول اولیه آن میباشد.

ویژگی ها و امکانات عمومی طراحی سایت پزشکی شیراز

 • داشتن اسلایدشو برای نشان دادن تصاویر و عکس ها به صورت random و پیوسته
 • داشتن گالری تصاویر
 • قراردادن گالری فیلم
 • داشتن منو یا بخش مقالات 
 • داشتن بخش نظرات کاربران در سایت
 • داشتن منو برای معرفی پزشک
 • داشتن منوی تماس با ما یا تماس با پزشک
 • میتوانید به تعداد نامحدودی منو ایجاد کنید
 • میتوانید به تعداد نامحدودی صفحات در سایت خود ایجاد کنید.
 • امکان نوبت دهی برای بیماران
 • امکان ثبت نوبت برای بیماران
 • امکان داشتن درگاه پرداخت و ثبت نوبت بیماران بعد از واریز وجه در سایت
 • داشتن پنل مدیریتی ساده و آسان ولی کاربردی برای مدیریت کاربران و افرادی که در سایت هستند.
 • داشتن امنیت بالا از طریق پروتکل https
 • داشتن پنل اس ام اس
 • داشتن پنل ارسال ایمیل در سایت پزشکی
 • داشتن پنل های اطلاعاتی
 • داشتن منو اعتبارسنجی و نشان دادن فیلم و عکس از مشتریان یا بیماران راضی
 • داشتن خبرنامه در سایت
 • داشتن خبرنامه برای ارسال آفرها و تخفیف های سایت
 • امکان ثبت نام کاربران در سایت
 • داشتن پنل کاربران 
 • امکان داشتن لیست پیگیری های خرید و سفارش ها
 • نمایش آمار سایت
 • نمایش آمار بازدیدکنندگان

گوگل چگونه با یک سایت پزشکی رفتار خواهد کرد؟

اگر میخواهید از رقیبان خود پیشی بگیرید باید سایت خود را برای کاربران و گوگل بهینه کنید. چرا که طراحی یک سایت به تنهایی کافی نیست. شما باید روی سایتتان کار کنید و آن را بهینه کنید تا کاربران

آن را ببینند و از آن بازدید کنند و به نیازهای خود پاسخ دهند.

پس شما باید روش هایی را به کار بگیرید که بتوانید سایت خود را به نتایج اولیه گوگل برسانید.

شما باید بتوانید سئو کار کنید. حتی اگر خودتان هم نتوانید، باید سایت را به دست فردی بسپارید که سئو بلد است و میتواند با روش های بهینه، سایت پزشکی شما را به نتایج اولیه گوگل برساند.

گوگل وقتی ببیند که یک سایت برای کاربران، ارزش قائل میشود و مطالب خوب و ارزشمندی را قرار میدهد، آن سایت را معتبر تلقی کرده و به آن امتیاز و رتبه میدهد. هدف گوگل در نهایت رضایت کاربران است. اگر کاربران از سایت پزشکی شما راضی باشند گوگل هم راضی است و باعث پیشرفت سایت شما خواهد شد. اما اگر شما برای مخاطبانتان ارزشی قائل نشوید و فقط به این فکر باشید که گوگل شما را به نتایج اولیه برساند، سخت در اشتباهید.

پس هدف اولیه و اصلی شما هم باید و باید رضایت کاربران باشد.

پس متوجه باشید که با طراحی سایت پزشکی در شیراز به تنهایی نمیتوانید موفق باشید.

 
 
 

سوالات کاربران در رابطه با طراحی سایت پزشکی در شیراز:

1.آیا شما طراحی سایت پزشکی را فقط در شیراز ارائه میدهید؟

خیر.

در واقع ایماهو در شیراز مشغول به فعالیت است. اما به صورت غیرحضوری در شهرهای دیگر هم فعالیت میکند و همچنان تمامی پروژه ها را پیگیری میکند.

2.طراحی سایت پزشکی در شیراز مختص به تمامی رشته های پزشکی و پیراپزشکی میباشد؟

بله. هر رشته ای که مربوط به پزشکی و پیراپزشکی میشود که نه فقط در شیراز بلکه در هر جایی که مشتریان بخواهند.

3.پنل مدیریت طراحی سایت پزشکی در شیراز چگونه است؟

در واقع پنل مدیریتی سایت پزشکی، به صورت ساده پیاده سازی شده است تا مدیر وبسایت به راحتی بتواند تغییرات را روی آن اجرا کند. اگر بخواهید خودتان سایتتان را مدیریت کنید ما از قیمت پنل مدیریتی برای شما فیلم آموزشی تهیه خواهیم کرد و به شما ارائه میدهیم ولی اگر از ایماهو بخواهید اینکار را برای شما انجام دهد که با کمال میل بر روی وبسایت شما فعالیت خواهیم کرد.

4.بهینه سازی طراحی سایت پزشکی در شیراز به چه صورت است؟

تمامی سایت هایی که توسط مجموعه نرم افزاری ایماهو طراحی شده است، از ابتدا برای موتورهای جست وجو همانند گوگل، بهینه میشود. در هر سایت یکی از عوامل مهم بهینه سازی سایت برای سئو، بهینه سازی سورس و کدهای وبسایت خواهد بود که ایماهو در راس کارهای خود بهترین نوع کدنویسی را در پیش رو گرفته است و تا به الان توانسته ایم رضایت مشتریانمان را بدست بیاوریم.

5- آیا شما سایت تجهیزات پزشکی در شیراز را هم ارائه میدهید؟

بله تمامی مواردی که مربوط به سایت پزشکی در شیراز میباشد را اجرایی میکنیم.

6- نوبت دهی آنلاین در سایت های پزشکی در شیراز هم وجود دارد؟

با توجه به نیاز شما این قابلیت هم میتواند وجود داشته باشد. در واقع سایت های پزشکی در شیراز قابلیت های زیادی را دارد که بسته به نوع نیاز مشتری میتواند کم یا اضافه شود.

7-در طراحی سایت پزشکی در شیراز چه سرویس هایی به مشتریان ارائه خواهند شد؟

پزشکان محترم میتوانند تمام اجزا و تجهیزات فیزیکی خود را در غالب یک سایت پزشکی در معرض دید قرار بدهند و از طریق آن هم کسب درآمد کنند.

سرویس های رزومه، خدمات، محصولات و ... را میتوان در سایت پیاده کرد. البته این موارد، مواردی هستند که در بیشتر سایت ها رعایت و اجرا میشود که با توجه به نیازهای مشتریان میتوان آنها را تغییر داد یا موارد جدیدی را به آنها اضافه کرد.

8-چگونه میتوان یک وبسایت پزشکی در شیراز را با دیگر وبسایت ها مقایسه و بهترین را انتخاب کرد؟

شما میتوانید با دیدن رزومه شرکت و دیدن نمونه کارها به این نتیجه برسید که به کدام شرکت بیشتر میتوانید اعتماد و اطمینان کنید. مجموعه ایماهو حتی برای یک روز دیرکرد هم جریمه ای را برای خودش در نظر گرفته است و در قرارداد ذکر میکند.

9-سایت های پزشکی در شیراز یا دیگر شهرها بهتر از که با وردپرس طراحی شوند یا بصورت اختصاصی؟

این مورد بستگی به مشتری دارد. سایت های پزشکی که با وردپرس طراحی میشوند مزایایی جدا دارند و سایت های پزشکی هم که بصورت اختصاصی طراحی میشوند، مزایای مختص به خود را دارند.

در واقع یک سایت پزشکی که با وردپرس طراحی شود در زمان کمتری طراحی خواهد شد ولی سایت پزشکی که به صورت اختصاصی برای مشتری طراحی شود زمان بیشتری را میبرد اما کاملا اختصاصی خواهد بود و متفاوت از دیگر سایت ها.

همچنین از نظر قیمت و هزینه هم با هم متفاوت هستند. سایت پزشکی در شیراز با وردپرس هزینه ای کمتری را نسبت به یک سایت پزشکی اختصاصی دارد که باز هم مشتری براساس قیمتی که میخواهد یک وبسایت را طراحی کند، از بین این دو گزینه، یکی را انتخاب خواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به مقاله ساخت سایت با وردپرس مراجعه کنید.

 

امنیت در سایت های پزشکی در شیراز به چه صورت میباشد؟

امنیت یکی از مقوله های حیاتی و مهم برای هر وبسایت می‌باشد که هم برای کاربران و هم برای موتور جست و جوی گوکل بسیار مهم است.

کاربران به سایتی اعتماد خواهند کرد که امنیت داشته باشد و خیالشان از این بابت راحت باشد.

خب مسلم است. مشتری وارد سایت نخواهد شد که گوکل آن را نامعتبر خوانده است. خود گوگل هم عاشق سایت هایی است که برای کاربران خود ارزش قائل شوند و امنیت سایت را برای آنها فراهم کنند.

امنیت سایت ها با پروتکل HTTPS قابل اجرا میباشد که فقط کافیست از برنامه نویس خود بخواهید اینکار را برای شما اجرا کند.

امنیت در سایت های پزشکی در شیراز و یا هر شهر دیگری الزامی است.

 

پس شما هم عجله کنید و همین الان برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

09907104568

09359840831

 

برای دیدن رزومه مجموعه نرم افزاری ایماهو اینجا کلیک کنید.

 

رفتن به صفحه اصلی

 این مقاله در حال بروزرسانی است و همچنان ادامه دارد. از صبوری شما بسیار سپاسگذار هستیم.

 

نظرات

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟