طراحی سایت خشکبار-مزایای داشتن سایت خشکبار چیست؟

طراحی سایت خشکبار-مزایای داشتن سایت خشکبار چیست؟

طراحی وبسایت خشکبار چه نیازهایی را حل میکند؟

داشتن یک وبسایت خشکبار یک وجه تمایز میان شما و رقیبانتان خواهد بود. با داشتن وبسایت های خشکبار یا هر نوع وبسایت دیگر، این شانس را به خود میدهید که بیشتر دیده شوید.


مزایای داشتن وبسایت های خشکبار چیست؟

yesباز بودن فروشگاه در ۲۴ ساعت شبانه روز:

با طراحی سایت های خشکبار، میتوانید به صورت آنلاین و دائمی با مشتریان خود در تعامل باشید و با آنها در ارتباط باشید. مشتریان شما میتوانند در روزهای تعطیل یا حتی در ساعت هایی که فروشگاه شما به صورت فیزیکی تعطیل میباشد، از سایت خشکبار شما خرید کنند.

yesمقرون به صرفه بودن:

با داشتن و طراحی یک سایت خشکبار، شما در هزینه های صرفه جویی خواهید کرد. با راه اندازی وبسایت خشکبار شما علنا مکان فیزیکی را حذف خواهید کرد و نیازی ندارید که ماهانه اجاره پرداخت کنید و یا حتی هزینه های آب، برق، گاز و ... را بدهید و این باعث میشود که در هزینه های اضافی خود صرفه جویی کنید و همچنین میتوانید محصولات خود را هر طور که بخواهید در سایت خود در معرض دید قرار دهید.

yesکاهش هزینه های بازاریابی:

وبسایت ها یکی از روش های بازاریابی قوی برای معرفی خودتان و محصولاتتان به کاربرانتان است. برای اینکه بتوانید به برندی معتبر تبدیل شوید و همراه با رقیبان خود به جلو حرکت کنید، به یک وبسایت نیاز دارید تا بتوانید صحبتی برای گفتن داشته باشید.

yesگسترش دامنه جغرافیایی:

اگر یک فروشگاه فیزیکی داشته باشید شاید شما بتوانید فقط در یک منطقه یا چند منطقه به صورت محدود خدمات و محصولاتتان را ارائه دهید و آنها را به فروش برسانید. اما با داشتن یک وبسایت خشکبار میتوانید خود را به تمامی مناطق ایران معرفی کنید و محصولات خود را حتی به صورت عمده هم صادر کنید و به مشتریان خود بفروشید.

yesانعطاف پذیری بیشتر:

میتوانید با ایام ومناسبت های خاص، خودتان را تطبیق دهید و با اجرای مناسبت ها میتوانید مشتریان را بیش از پیش به خود جذب کنید.


سوالاتی که در رابطه با طراحی سایت خشکبار پاسخ خواهیم داد:

enlightenedسایت خشکباری چیست؟

enlightenedمزایای طراحی سایت خشکباری چیست؟

enlightenedمعایب سایت های خشکباری چیست؟

enlightenedراه اندازی یک سایت خشکباری چه امکاناتی را به همراه دارد؟

enlightenedقیمت راه اندازی سایت خشکباری چقدر است؟

enlightenedزمان اجرای سایت های خشکباری به چه صورت میباشد؟


امکانات یک سایت خشکبار چیست؟

در طراحی سایت خشکبار میتوان صفحاتی را طراحی کرد که باعث اعتبارسنجی شود و کاربران زیادی را به خود جذب کند.

این صفحات عبارتند از:

yesایجاد صفحه درباره ما در وبسایت خشکباری:

با ایجاداین صفحه میتوانید در رابطه با فروشگاه و خدماتی که ارائه میدهید صحبت کنید تا مشتریانتان با شما بیشتر آشنا شوند.

yesایجاد و طراحی قسمت فروشگاه سایت خشکبار:

خب برای خرید آنلاین در سایت خشکباری باید صفحه خرید آنلاین آن طراحی شود تا افراد بتوانند در صورت خرید آنلاین، در سایت سفارش دهند و به صورت آنلاین هزینه را پرداخت کنند.

yesدسته بندی و توضیح محصولات:

در طراحی یک سایت خشکباری باید محصولات را دسته بندی کرد تا دسترسی به آنها راحت باشد و مشتریان بتوانند راحت و آسان به قسمت محصولات و دسته بندی آنها دسترسی داشته باشند.

yesطراحی دوزبانه یا چند زبانه:

در صورتی که سایت شما صادرات و واردات انجام میدهد، میتوانید سایت خود را دوزبانه یا چندزبانه کنید تا افراد در سرتاسر دنیا به سایت شما مراجعه کنند.

yesایجاد و طراحی بخش گالری در سایت های خشکباری:

اینکار باعث افزایش اعتماد مشتری به شما و همچنین اعتبار سایت شما میان مشتریان خواهد شد و یک وجه تمایز میان شما و رقبایتان خواهد شد.

از دیگر امکانات سایت های خشکباری میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

yesطراحی صفحه تماس با ما:

برای اینکه مشتریانتان شما را بهتر و بیشتر بشناسند میتوانید صفحه ای را با این عنوان طراحی کنید تا باعث اعتبارسنجی شود و مشتریان با اطمینان خاطر بیشتری به سایت شما مراجعه کنند.

yesدرباره ما:

خودتان را ب مشتریانتان بشناسید و فعالیت ها و کارهایی را که انجام میدهید را در سایت قرار دهید تا باعث اعتبارسنجی شود و مشتریان بتوانند با شما تعامل برقرار کنند.

yesپشتیبانی 24 ساعته یا شبانه روز دارد:

در یک سایت خشکبار میتوان پشتیبانی به صورت 24 ساعته یا شبانه روز را در اختیار مشتریان قرار داد که در صورت هر گونه سوال و مشکل با شما لینک بگیرند.

yesبخش معرفی نمایندگی های فروش را میتوان قرار داد:

میتوان در سایت خود از نمایندگی هایی که با آنها فعالیت میکنید و به عنوان همکار شما از آنها نام برده میشود را در سایت خود اعلام کنید و دربراه آنها صحبت کنید.

yesاعلام تخفیف های دوره ای:

در سایت خشکبار میتوانید نسبت به هر مناسبت و دوره ی خاصی از زمان، تخفیف ها و فروش ویژه قرار بدهید و مشتریان بیشتری را جذب کنید.


مقاله مربوط به سایت خشکبار همچنان در حال بروزرسانی میباشد و شما میتوانید برای مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید.

09359840831

09907104568

نظرات

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟