طراحی سایت سازمانی- چگونه از سایت کسب درآمد کنیم؟

طراحی سایت سازمانی- چگونه از سایت کسب درآمد کنیم؟

طراحی سایت سازمانی چه امکاناتی را دارد؟

yesسایت های سازمانی هم همانند دیگر سایت های موجود در اینترنت نیازمند این هستند که بازدید کننده داشته باشند و از خدمات آنها بهره ببرند و استفاده کنند.

yesاین روزها به دلیل اشتیاق کاربران به استفاده از فضاهای مجازی، وبسایت های محل هایی برای خرید و فروش شده اند که میتوانند در دنیای آنلاین هم فعالیت کنند و محصولات خودشان را عرضه کنند و در معرض دید قرار بدهند.

yesبه گفته بیل گیتس: اگر شما تا 5 سال آینده در فضای آنلاین کسب و کاری نداشته باشید، قطعا حذف خواهید شد.

yesاگر شما دست به کار نشوید و یک سایت را برای خودتان راه اندازی نکنید قطعا باید در آینده ای نه چندان دور هزینه ای هنگفت و بیشتری را پرداخت کنید و عواقب دیگری هم دارد. آن هم این است که از رقبای خود خیلی عقب میفتید و آنها توانسته اند سهم بیشتری را نسبت به شما هم در بازار فیزیکی و هم در دنیای آنلاین به دست بیاورند.

طراحی سایت سازمانی


در یک وبسایت سازمانی چه اتفاق هایی می افتد و چگونه باید آنها را در یک سایت گنجاند؟

در واقع باید برای اینکه یک شرکت سازمانی را در سایت هم معرفی کرد، ویژگی هایی را به آن اضافه کرد تا بتوان باعث شناخت و معرفی آن سازمان باشد. همانند صفحات رزومه، درباره ما، تماس با ما و ...

ارائه صفحاتی محصولات، خدمات و ...

هر چیزی که باعث شود با واردشدن کاربر به سایت سازمانی، یک دید کلی را به دست بیاورد و آن شرکت را در یک نگاه بشناسد.

یا اینکه بتواند از شرایط و قوانین سازمان مطالبی نوشته شود یا گالری تصاویر مربوط به سازمان و کارکنان آنها را در سایت قرار دهند.

در این راستا در نظرگرفتن این موضوع که سایتی جذاب باشد و نیاز کاربران را برطرف کند مسئله بسیار مهم و حیاتی است.


سوالاتی که در رابطه با وبسایت های سازمانی در این مقاله را پاسخ خواهیم داد:

enlightenedوب سایت سازمانی چیست؟

enlightenedانجام طراحی سایت سازمانی دشوار است؟

enlightenedطراحی پورتال های سازمانی چه زمانی را به خود اختصاص میدهد؟

enlightenedقیمت طراحی وبسایت های سازمانی چقدر است؟

enlightenedچرا از سایت های سازمانی استفاده کنیم؟

enlightenedامکانات سایت های سازمانی چیست؟

enlightenedپرتال های سازمانی در سایت خود چه خدماتی را ارائه میدهند؟

enlightenedچگونه وبسایت سازمانی خود را به گوگل نشان دهیم؟


بهترین امکاناتی که یک سایت سازمانی باید آن را دارا باشد، چیست؟

yesبهینه سازی وبسایت سازمانی:

منظور از بهینه سازی سایت چیست؟

شما باید سایت خود را به گوگل بشناسید و سایت خود را در این موتور جست و جو ثبت کنید تا وبسایت شما را در نتایج خود نشان دهد و کاربران دیگر هم از طریق گوگل سایت شما را بشناسند.

با دانستن دانش سئو که خودتان میتوانید سایتتان را در نتایج گوگل بالا بیاورید اما اگر آن را بلد نیستید و در این حرفه تخصصی ندارید باید وبسایت سازمانی خود را به دست یک کارشناس سئو بسپارید تا بتواند شما را با انواع کلمات کلیدی که کاربران جست و جو میکنند بالا بیاورد.

کارشناسان سئو باید بتوانند سایت شما در صفحه اول بیاورند اما اینکه به شما همیشه تضمین اول بودن را بدهند بدانید که دروغی بیش نیست. چرا که نتایج گوگل هر روزه در طی  آپدیت ها و تغییرات و یا با فعال بودن رقبایتان تغییر خواهند کرد و نتایج شما جا به جا خواهند شد.

اما داشتن سئو برای سایت شما بسیار مهم است. چون شما به وسیله سئو سایتتان میتوانید به نتایج اولیه گوگل بیایید و بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش دهید و با افزایش کاربران و ورودی های شما در سایت، میتوانید از فروش بالایی بهره ببرید.

امکانات طراحی سایت های سازمانی چیست؟


yesداشتن ui زیبا در طراحی سایت های سازمانی:

هر وبسایت سازمانی یا هر نوع دیگری از وبسایت ها باید از نظر ظاهری در مرحله خوبی قرار بگیرند. یعنی اینکه ظاهر سایت از نظر گرافیکی بسیار مهم تلقی میشود و یکی از پارامترهای مهم و اصلی هر وبسایت سازمانی میباشد.

در طراحی سایت های سازمانی باید مخاطب هدف خود را در نظر بگیرید و براساس نیاز کاربران و مشتری نهایی خود به طراحی ظاهری آن بپردازید.

در واقع اجرای ui در سایت های سازمانی باعث میشود که کاربران و مشتریان زیادی به سایت شما جذب و ترغیب شوند و به بازدیدکنندگان شما افزوده شود.

اگر سایتی بی کیفیت داشته باشید و رنگبندی مناسب و جالبی را در آن به کار نبرید کاربران فعال خود را از دست خواهید داد. چراکه کاربران هم سایت هایی را دوست دارند که بدانند برای آنها ارزش قائل شده اند و نیازهای آنان را پاسخ داده اند.

پس یکی دیگر از بهترین و مهم ترین امکانات طراحی سایت های سازمانی، اجرای ui بسیار مناسب و کاربردی و در عین حال زیبا میباشد.


این مقاله در حال آپدیت است...

اما برای مشاوره رایگان طراحی سایت سازمانی میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

09907104568

09359840831

نظرات

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟