برنامه نویس حرفه ای در شیراز- رضا باستانی

برنامه نویس حرفه ای در شیراز- رضا باستانی
برای خرید یا مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید.

برنامه نویس حرفه ای در شیراز با داشتن سابقه طولانی و تجربه کاری مفید به صورت حضوری و غیرحضوری

 
برنامه نویس حرفه ای در شیراز تا حدودی برای شناسایی سخت است تا بتوانند با آنها ارتباط برقرار کنند. با دانستن اینکه چه کسی را برای برنامه نویسی انتخاب کنید، صد در صد در روند کاری شما تاثیرگذار خواهد بود. شما یک برنامه نویس را باید انتخاب کنید که باعث پیشرفت در کسب و کار شما شوند.
 
خب من در این مقاله یکی از بهترین برنامه نویس های شیراز را به شما معرفی خواهم کرد. حتی اگر من واژه بهترین یا حرفه ای ترین برنامه نویس در شیراز را بر روی این فرد نگذارم، قطعا شما با خواندن رزومه این فرد به این حقیقت پی میبرید. در آخر مقاله، من به معرفی این فرد خواهم پرداخت. ولی در ابتدا بدانید اصلا برنامه نویس به چه کسی میگویند؟
 
heartتا آخر این مقاله با ما باشید تا هدف خودم را از انتشار این مقاله برای شما بگویمheart
 
 
 
 
در این مقاله به این سوالات شما در رابطه با انتخاب حرفه ای ترین برنامه نویس در شیراز پاسخ خواهیم داد:
 
1- چگونه یک برنامه نویس واقعی را انتخاب کنم؟
2- یک برنامه نویس خوب چه ویژگی هایی دارد؟
3- در انتخاب یک برنامه نویس کاری، به چه نکاتی باید توجه کنم؟
4- آیا برنامه نویسان افراد با حوصله ای هستند؟
5- چگونه میتوانم برنامه نویس خوب را از برنامه نویس بد جدا کنم؟
6-بهترین برنامه نویسان چه کسانی هستند؟
7-مزایای انتخاب یک برنامه نویس باحوصله و صبور در شیراز چیست؟
8-آیا داشتن سابقه کاری برای یک برنامه نویس در شیراز مهم است؟
 
قبل از خواندن این مقاله میتوانید مقاله برنامه نویسی چیست و چرا باید آن را یاد بگیریم مراجعه کنید.
 
در واقع برنامه نویسی یک کار هم سخت و هم آسان است. اگر غرق کارتان شده باشید برنامه نویسی بهترین و آسان ترین رشته و شغل شما خواهد شد. سختی این کار در شروع آن است. خب هر کاری برای شروع، سختی خودش را دارد. برنامه نویسی هم همینطور است. سخت است ولی در هنگام شروع.
تا راه بیفتید، قطعا این مسیر برای شما همانند خوردن عسل، شیرین خواهد بود.
 

ویژگی های یک برنامه نویس حرفه ای در شیراز چیست؟

1- متعهد به کار
2- وقت شناس
3- داشتن روحیه تیمی در صورت حضور در مجموعه
4- مسئولیت پذیر
5- داشتن وجدان کاری مخصوصا در زمان های دورکاری
6- داشتن دانش کافی در رابطه با مشکلات و نیازهای کاربران
7- خلاق
8- باحوصله
9- صبور
 
و موارد بیشتری که هر انسان دیگری هم باید داشته باشد. از آنجایی که برنامه نویسی شغلی است که مدام نیاز به پیگیری دارد، باید فردی به این سمت گام بردارد که باحوصله و صبور باشد. اگر فردی این دو خصوصیات اصلی را داشته باشد در آینده ای نه چندان دور به بهترین و واقعی ترین برنامه نویس در شیراز یا هر شهر دیگری که زندگی میکند، تبدیل خواهد شد. پس علاقه خود را به این کار نشان دهید و با صبر و حوصله زیاد، مسیر خود را هدف گذاری کنید و به جلو بیایید.
 
 
 

چگونه یک برنامه نویس حرفه ای در شیراز پیدا کنم؟

کار سختی نیست. شما با دانستن اطلاعاتی که در ادامه و در کل این مقاله گفته میشود میتوانید برای انتخاب برنامه نویس خودتان، برنامه بریزید و از میان هزاران برنامه نویس در شیراز، بهترین را انتخاب کنید.
یک برنامه نویس درستکار، از ابتدا مشخص است. چرا که صادقانه با شما صحبت خواهد کرد و شما را به موضوعات کلیشه ای دعوت نخواهد کرد. بلکه بهترین راه و راهنمایی را جلوی شما قرار میدهد.
 

یک برنامه نویس خوب در شیراز به چه چیزهایی باید توجه کند؟

1- به نیاز کاربران
2- به سلیقه های کاربران
3- به نیازهای روز
4- به اینکه چگونه کدنویسی کند تا بتواند یک سایت را برای گوگل، بهینه سازی کند
5- به ظاهر یک سایت 
6- به تجربه کاربری از یک سایت
7- به رنگبندی های یک سایت
8- به امکانات یک سایت
9- به سرعت سایت که یکی از موارد اصلی فروش میباشد
10- به ریسپانسیو بودن یک وبسایت (قابلیت اجرا بر روی گوشی همراه را هم داشته باشد)
و ...

یک برنامه نویس حرفه ای در شیراز باید چندسال سابقه داشته باشد؟

جواب دادن به این سوال کمی سخت است. به این دلیل که ممکن است افرادی سابقه کاری کمی داشته باشند اما تجربه کاری مفیدی را به دست آورده باشند. اما برای میانگین سابقه کاری برای یک برنامه نویس خوب و کاری در شیراز میتوان سابقه 3 سال به بالا را در نظر گرفت.
 

آیا دیدن نمونه کارهای یک برنامه نویس خبره یا آماتور در شیراز الزامی است؟

شما برای اینکه از سفارش سایت خود مطمئن شوید میتوانید نمونه کارها را ببینید. این اولین گامی است که هر مشتری از برنامه نویس خود میخواهد. در واقع یک برنامه نویس خوب در شیراز باید از این بابت نسبت به خودش اطمینان داشته باشد و هر نمونه کاری را که انجام داده است به مشتریان خود نشان دهد تا باعث جلب اعتماد بیشتری شود.

برنامه نویسان باحوصله یا عجول؟

خب این بستگی به شما دارد. یک برنامه نویس میخواهید که با تک تک نیازهای شما مرحله به مرحله جلو رود یا هر آنچه را که خودش آماده کرده است را برای شما اجرا کند؟
مسلم است که برنامه نویس خوب باید باحوصله باشد. به این دلیل که کدنویسی در کل شغلی است که باعث خستگی زیاد چشم و مغز خواهد شد. پس شما شانس این را دارید که با برنامه نویسی قرارداد ببندید که به کارش علاقه مند باشد و خستگی برایش معنایی نداشته باشد.
 

چگونه به یک برنامه نویس حرفه ای تبدیل شویم؟

برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس خوب در شیراز باید در مرحله اول به کارتان علاقه مند باشد و با حوصله آن را جلو ببرید. در واقع برنامه نویسی نیاز به زمان و حوصله دارد. شما باید بتوانید با تمام صبوری و حوصله، به کدنویسی بپردازید و همچنان به تمرین کردن ادامه دهید. وقتی شما بتوانید کدنویسی را شروع کنید ماحصل کارتان را بدست خواهید آورید.
و همچنین میتوانید مقاله مربوط به مبانی و مفاهیم اولیه برنامه نویسی را بخوانید.

برنامه نویسان خوب وحرفه ای حتما باید در رشته نرم افزار تحصیل کرده باشند یا میتوان در هر رشته ای که باشیم به یک برنامه نویس حرفه ای در شیراز یا شهر موردنظرمان تبدیل شویم؟

در واقع شغل برنامه نویسی از زیرشاخه های نرم افزار کامپیوتر میباشد و خب صددرصد کسانی که در اصل رشته کامپیوتر را انتخاب کرده باشند آشنایی و تسلط بیشتری را در این زمینه دارند و با مباحث آن کار کرده اند. در رشته های دیگر هم تبدیل شدن به یک برنامه نویس خوب در شیراز رویا نیست اما تلاش بیشتر و زحمت بیشتری میخواهد. البته این مورد به هوش شما هم بستگی دارد. این دوره را میتوان در 6 ماه یاد گرفت برای یک نفر و دیگری ممکن است از یکسال هم بیشتر شود. اما در کل اگر رشته مربوط به آن باشید که نفع بیشتری میکنید ولی اگر به برنامه نویسی علاقه دارید ولی رشته ای نزدیک به آن ندارید نگران نباشید. هر کار و رشته ای که با علاقه شروع شود روند پیشرفتی خوبی را دارد.

آیا میتوان به عنوان یک کارآموز برنامه نویسی فعال بود تا به یک برنامه نویس خوب در شیراز تبدیل شد؟

در جواب این سوال پرتکرار میگوییم بله. در واقع به نفع شما خواهد بود که به عنوان کارآموز فعالیت کنید و پروژه های واقعی دست شما باشند تا شما کار را همبه صورت تئوری و هم به صورت عملی یاد بگیرید. در واقع یادگیری برنامه نویسی در شیراز را فقط به صورت تئوری جلو نبرید و از کارفرمایانخود بخواهید تا شما را به صورت عملی تربیت کنند تا شما هم بتوانید از دوره کارآموزی سود کنید و همچنان پیشرفت کنید. تبدیل شدن به یک برنامه نویس خوب و حرفه ای در شیراز راحت است فقط کافیست شما تلاش کنید تا به بهترین مراحل کدنویسی برسید. کنار یک برنامه نویس خوب باشید تا از تجارب کاری آنها استفاده کنید.
در این راستا مجموعه ایماهو شروع به فعالیت کرده و کارآموزان کاربلدی را تربیت کرده است که ما تمامی فعالیت های خود را در مقاله آموزش برنامه نویسی در شیراز مطرح کرده ایم.

چقدر زمان میبرد که شما به یک برنامه نویس حرفه ای در شیراز یا هر شهر دیگری تبدیل شوید؟

برای اینکه یک برنامه نویس حرفه ای شوید باید علاقه و پشتکار خود را بالا ببرید. اولین موردی که در تبدیل شدن به یک برنامه نویس خوب مطرح است این است که شما باید علاقه مند به کارتان و مخصوصا کدنویسی باشید. شما میتوانید در عرض 6 ماه، یک پروژه کاری را در دست بگیرید و شروع به کار کنید اما لازمه آن داشتن صبر و حوصله و علاقه است. اما خیلی از افراد هم هستند که در فاصله زیادی این حرفه را یاد میگیرند چرا که پشتکار زیاد ندارند یا اواسط راه پشیمان و خسته میشوند. پس این زمان یادگیری به شما بستگی دارد.

برنامه نویس حرفه ای در شیراز باید بر چه زبان های برنامه نویسی تسلط داشته باشد؟

یک برنامه نویس خوب در شیراز، زبان های برنامه نویسی را میتواند به هر تعداد و براساس تجربه بدست آورده باشد. در واقع کسانی هستند که بر زبان های اپلیکیشن ها مسلط هستند و کسانی هم برای طراحی سایت ها فعالیت میکنند و اکثرا هم هر دو.
در واقع این مهم نیست که یک برنامه نویس خوب و حرفه ای چند زبان از برنامه نویسی را بلد است. بلکه مهم کیفیت کاری و تجربه مفید او است.
 
زبان های برنامه نویسی برای هر سایتی که شما بخواهید قابل اجرا است و به شما یک سایت با هر امکاناتی که بخواهید تحویل داده میشود.
پس شما میتوانید با دیدن سابقه و نمونه کار یک برنامه نویس خوب در شیراز یا دیگر شهرها، به او اعتماد کنید و سایت خود را با تمام نیازمندی هایی که نیاز دارید سفارش دهید.

یک برنامه نویس خوب در شیراز در طراحی سایت ها به چه نکاتی توجه میکند؟

در واقع یک برنامه نویس باید طوری کدنویسی کند که این کدها برای موتور جست و جوی گوگل بهینه شود و مشتریان وکاربرانی که وارد سایت یا اپلیکیشن میشوند راضی باشند و به راحتی بتوانند در آن سایت به نیاز خود دسترسی داشته باشند.

یک برنامه نویس خوب باید ظاهر سایت را زیبا طراحی کند و همچنین کدهایی را در سایت اجرا کند که سرعت سایت را پایین نیاورد و در کنار آن بازدهی را بالا ببرد.

برنامه نویس حرفه ای باید ui و ux خوبی را طراحی کند.

آیا یک برنامه نویس به یک تیم برای طراحی سایت نیاز دارد؟

در واقع برنامه نویسان به تنهایی هم میتوانند سایت را طراحی کنند و به مشتریان تحویل دهند. اما اگر در کنار یک تیم باشند کار مشتری سریعتر پیش میرود. اما بهرحال برنامه نویسان افرادی هستند که میتوانند زمانبندی کنند و کار شما را زمانی که احتیاج دارید به شما تحویل دهند.

یک برنامه نویس حرفه ای در شیراز، میتواند در چه زمینه هایی مهارت داشته باشد؟

برنامه نویسی تحت موبایل (شامل اندروید و IOS)
برنامه نویسی تحت وب (شامل بک اند (پس زمینه سایت) و فرانت اند(ظاهر سایت))
برنامه نویسی تحت دسکتاپ (شامل نرم افزارهای کاربردی تحت ویندوز و …)
 
خب فکر میکنم تا اینجا متوجه این موضوع شده باشید که برای انتخاب یک برنامه نویس حرفه ای در شیراز یا هر شهر و استان دیگری باید به چه معیارهایی توجه کنید.
در اول مقاله به شما گفتم هدف خود را از انتشار این مقاله توضیح خواهم داد. اما قبل از آن بگذارید حرفه ای ترین برنامه نویس در شیراز به شما معرفی کنم.
 
من سولماز بمانی هستم و در زمینه سئوسایت تخصص دارم و هدف من از انتشار این مقاله معرفی یک برنامه نویس خوب در شیراز است.
 
رضا باستانی یکی از برنامه نویسان خوب در شیراز است که سابقه ای بیش از 10 سال فعالیت را در زمینه برنامه نویسی دارد. تمامی سوابق و نمونه کارها را در ادامه برای شما بازگو خواهم کرد.
 
رضا باستانی با تجربه کاری بسیار مفید و طولانی در زمینه برنامه نویسی در حال فعالیت است و همچنان با در دسترس داشتن پروژه های مختلف و متنوع به این سابقه کاری خود تجربه منتقل میکند. 
 
رضا باستانی برنامه نویس مطرح در شیراز، با داشتن 30 سال سن تا به الان موفقیت هایی زیادی را کسب کرده است و توانسته است همپا با بهترین تیم ها و افراد به جلو حرکت کند.
 
رضا باستانی پروژه های مختلفی را برای بهترین شرکت ها یا فروشگاه های زنجیره ای و افراد و اشخاص انجام داده است که بسیار فعال هستند و نتوانسته اند در دنیای رقابت و تجارت مشغول به فعالیت باشند.
 

رزومه کاری رضا باستانی (برنامه نویس حرفه ای در شیراز) به طور خلاصه:

 • فروشگاه زنجیره ای سوپرسروش در شیراز
 • سایت پزشکی دکتر یوسف در تهران
 • سایت الکترونیکی حامدالکترونیک در شیراز
 • سایت خانه هوشمند tis در شیراز
 • سایت تناسب اندام فیتیار در تهران
 • سایت نیروکارت در تهران
 • اجرای مطب هوشمند در مطب دکتر هدایت اکبری در شیراز
 • اجرای آزمون آنلاین
 •  وبسایت و فروشگاه کمپانی EFS در آمریکا
 • وبسایت و فروشگاه کمپانی BeauDura در آمریکا
 • بسته نرم افزاری همیار
 • سیستم جامع ویزیت تخصصی
 • مرکز آپلودCenter Upload
 • وب سایت شرکتی برای Company ABJ – اهواز
 • نمونه پنل مدیریت - سایت هایی با تکنولوژی gmc
 • وب سایت دفتر خدمات اداری و ساختمانی – شیراز

محصولات و پروژه های مشترک برنامه نویس حرفه ای در شیراز (رضا باستانی)

 •  نرم افزار WPF ویندوزی جهت مدیریت باشگاه بازی های رایانه ای
 • نرم افزار مدیریت هوشمند خوابگاه ها ، همراه پردازش تصویر تردد افراد
 •  نرم افزار اندرویدی مدیریت خانه هوشمند برای برند zooril
 • پروژه دیکتافون(مشارکت بعنوان ایده پرداز، مدیر پروژه، تحلیلگر، طراح و توسعه دهنده)
 • همکاری در تولید سایت ABLY.ir
 • تحقیق و توسعه Gesture Recognition جهت کنترل وسایل هوشمند و ارسال دستورات در شبکه SBUS
 • تحقیق و توسعه دستورات کنترل وسایل هوشمند در شبکه SBUS
 • وبسایت Actaghadosi.com
 • وبسایت http://parminehkhab.ir
 •  وبسایت http://mehrniaka.ir
 • وبسایت http://shcca.ir
 • وبسایت http://niroocard.ir
 • وبسایت http://parsnetco.com
 • وبسایت http://payamclubs.ir
 • وبسایت http://payapipesahand.ir
 • وبسایت http://mgmfars.ir

سوالات پرتکرار شما:

 1. برنامه نویس حرفه ای اندروید در شیراز چه ویژگی هایی دارد؟
 2. برنامه نویس حرفه ای کیست؟
 3. برنامه نویس حرفه ای بدنسازی در شیراز کیست؟

 

رزومه رضا باستانی

 
 
اما برای مشاوره رایگان، میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید.
09907104568
09359840831
 

نظرات

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟