طراحی سایت ورزشی در شیراز

طراحی سایت ورزشی در شیراز
برای خرید یا مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید.

طراحی سایت ورزشی در شیراز با امکاناتی حرفه ای و قیمتی خارق العاده

طراحی سایت ورزشی در شیراز برای دوستداران ورزش است که بتوانند به رشته های موردعلاقه خود بپردازند و در دنیای آنلاین و مجازی بهترین و جدیدترین خبرها را دریافت کنند.
در این مقاله به این سوالات شما در رابطه با سایت ورزشی در شیراز پاسخ خواهیم داد:
1- قیمت سایت ورزشی در شیراز به چه صورت است؟
2- زمان راه اندازی یک سایت ورزشی در شیراز چقدر است؟
3- ویژگی های ساخت یک سایت ورزشی در شیراز به چه صورت میباشد؟
4- امکانات یک سایت ورزشی در شیراز چیست؟
5- چرا شما باید یک سایت ورزشی داشته باشید؟
6- پشتیبانی سایت ورزشی در شیراز به چه صورت میباشد؟

چرا این روزها داشتن یک وبسایت ورزشی یا هر نوع وبسایت دیگری الزامی است؟

شما اگر در حیطه فروش محصولات ورزشی در حال فعالیت هستید میتوانید یک وبسایت ورزشی را راه اندازی کنید و از طریق آن، به فروش محصولات خود بپردازید. خب یک سوال پیش می آید که ما چگونه مشتریان و کاربران بیشتری را به سایتمان جذب کنیم؟ شما میتوانید خبرهای ورزشی عامه پسند را در سایت خود قرار بدهید و از این طریق به تبلیغ محصولات خودتان هم بپردازید. در واقع شما در هر حیطه ای از موارد ورزشی فعایت کنید، میتوانید با داشتن یک سایت ورزشی در شیراز یا هر شهر دیگری، خودتان را معرفی کنید و به جذب مشتریان بپردازید. اگر شما در نتایج گوگل بالا بیایید، فروش شما افزایش خواهد یافت و روز به روز بیشتر خواهد شد.
هر سایت ورزشی امکانات و ویژگی هایی دارد که باید در هنگام تولید و راه اندازی به آنها توجه کرد. یک مشتری هم باید نکات مربوط به طراحی را بداند و به شرکت نرم افزاری موردنظرش درخواست کند که چه مواردی را در سایت ورزشی میخواهد.
شما میتوانید یک سایت ورزشی داشته باشید و تبلیغات و آگهی را قبول کنید و در سایت خود قرار بدهید و از این راه هم به کسب درآمد بپردازید.
 
 
 

1- قیمت سایت ورزشی در شیراز به چه صورت است؟

قیمت گذاری روی سایت های ورزشی در شیراز و دیگر شهرها، بسته به نیاز مشتریان عزیز مشخص میشود. در واقع برای طراحی یک سایت ورزشی، در ابتدا به تحلیل و تجزیه نیازهای مشتریان پرداخته میشود. هر مشتری نیازی متفاوت دارد و با دیگری فرق دارد. به همین دلیل نمیتوان نرخ مشخصی را برای سایت های متفاوت داد. اما قیمت ثابتی ک برای همه سایت ها شروع میشود از مبلغ یک میلیون تومان خواهد بود و این مبلغ با توجه به نیازهای مشتریان، متغییر خواهد بود. اما برای قیمت دهی اگر بتوان یک جلسه را برقرار کرد که به صورت حضوری صحبت شود، تمام نیازها و درخواست ها مشخص میشود و طرفین متوجه نیاز یکدیگر خواهند شد.
شرکت ایماهو جلسه های حضوری رایگان را برای شما عزیزان تدارک دیده است حتی اگر قصد سفارش را نداشته باشید.

2- زمان راه اندازی یک سایت ورزشی در شیراز چقدر است؟

این موضوع هم رابطه مستقیمی با نیازهای کاربران خواهد داشت. چراکه با توجه به نیاز کاربران، زمان شروع و تحویل پروژه شروع خواهد شد.
این موارد به طور دقیق در قرارداد ذکر خواهد شد و حتی شرکت نرم افزاری ایماهو، برای هر روز دیرکرد خود، جریمه ای را برای خود در نظر گرفته است تا مشتریان عزیز هم از این بابت خیالشان راحت باشد.

امکانات یک سایت ورزشی در شیراز یا دیگر شهرها به چه صورت میباشد؟

1.طراحی سایت ورزشی در شیراز با سرعت بالا

طبق آمارها، از دست بعضی از مشتریان به دلیل سرعت پایین وبسایت ها میباشد. با بهینه سازی سرعت سایت خود میتواندی کاربران ومشتریان راضی زیادی داشته باشید که هربار به سایت شما سر بزنند و همین باعث میشود که سایت رقبای شما در نظر گرفته نشوند و شما میتوانید مشتریان راغب را به سایت خود هدایت کنید و با خدمات خوب انها را به مشتریان وفادار و راضی تبدیل کنید. پس سرعت سایت یکی از مقوله های مهم و اساسی برای هر وب سایت است که نباید آن را نادیده بگیرید.

2.سفارش سایت ورزشی در شیراز با هاست و دامنه مناسب و مطمئن

یک وب سایت خوب، هاست خوب باید داشته باشد تا بتواند فضای سایت شما را سامان دهی و مدیریت کند. یک سایت خوب ورزشی سایتی است که هاست آن پشتیبانی همیشگی و مطمئن داشته باشد تا بتواند در لحظات بحرانی، بهترین راه حل ها را ارائه بدهد.

3.وب سایت ورزشی به صورت بهینه شده (سئو)

اگر شما بخواهید جزو بهترین سایت های ورزشی شوید که بازدید بالایی را از سوی کاربران دریافت کنید باید بتوانید با بهینه سازی وبسایت خود و کار کردن روی سئو وبسایتتان، به نتایج اولیه گوگل بیاید تا نظر کاربران را به خود جلب کنید و بر روی وب سایت شما کلیک شود. این کار زمان و حوصله و صبر زیادی را میبرد که بتوانید به این مراحل برسید. اما زمانی که بتوانید در نتایج اولیه حضور پیدا کنید میتوانید با اقدامات بهتر و باکیفیت تر در همانجا بمانید. البته این رتبه سیر نزولی و صعودی را به همراه دارد و نباید ثابت و یکنواخت عمل کنید.

4.ارائه سایت ورزشی  با پشتیبانی دائمی

برای طراحی یک سایت ورزشی در شیراز باید به نکته ی قابل توجه پشتیبانی بسیار اهمیت بدهید. چرا که سایت ی پشتیبانی نداشته باشد، نمیتواند شما را برای همیشه در اینترنت همراهی کند. منظور از این صحبت این است که شما مثلا اگر بخواهید موردی را به سایتتان اضافه کنید یا از آن کم کنید یا با خطایی روبرو شوید از تیم پشتیبانی سایت کمک بگیرید تا به حل این موارد به شما راهکار بدهند. پس وجود پشتیبانی برای هر وب سایت ضروری است.

5.طراحی سایت ورزشی در شیراز با ui زیبا

شما هر جا را که نگاه کنید در دنیای عادی و طبیعی، اول به زیبایی ها و ظاهر آنها توجه میکنید درسته؟ اگر از آن مکان خوشتان بیاید در آن مکان مستقر خواهید شد ولی اگر آنجا را دوست نداشته باشید، آن محل را ترک خواهید کرد. در یک سایت ورزشی هم روال کار به همین صورت میباشد.

شما وارد یک وبسایت میشوید. اگر ظاهر آن وبسایت را دوست نداشته باشید و به شما احساس خوشایندی ندهد، آن وبسایت را سریعا میبندید و به سراغ دیگر وب سایت های رقیب میروید.

پس شما باید سایتتان را به دست شرکتی بسپارید که بتواند این مرحله از سایت را برای شما بسیار زیبا طراحی کند. تم های زیاد و متنوعی را برای شما بفرستد تا شما بتوانید از میان آنها، یک تم را انتخاب کنید و روی آن کار کنید.

6.سفارش سایت ورزشی در شیراز با ux کاربردی

Ux همان تجربه کاربری است که کاربران به هنگام ورود به سایت و کار با آن تجربه ای را به دست می آورند.

یعنی اینکه سایت شما باید ساده باشد و کار با آن راحت باشد. کاربری که وارد سایت شما میشود بتواند سریع به نیازهای خود پاسخ بدهد و همه چیز را سریع پیدا کند.

7. سازگاری با مرورگرها

تمامی سایت های ورزشی در شیراز یا دیگر شهر و استان ها، در مرحله آخر برای تست آماده میشوند و سایت شما، با تمامی مرورگرها تست و هماهنگ خواهند شد و تحویل مشتری داده میشود.

تمام سایت های طراحی شده پس تست توسط تمام مرورگر ها و عیب یابی کامل به شما تحویل داده می شود در نتیجه سایت طراحی شده بر ریو تمام مرورگر ها به صورت یکسان و بدون عیب به نمایش در می آید که این عامل بر روی آمار بازدید و محبوبیت سایت شما تاثیر زیاد دارد.


سایت ورزشی در شیراز را چگونه به گوگل معرفی کنیم؟

در واقع برای معرفی سایت های ورزشی به گوگل حالا در شیراز یا هر شهر دیگری که مدنظر شما است را باید به صورت بهینه به گوگل معرفی کنید تا گوگل هم سایت ورزشی شما را در نتایج اولیه نمایش دهد.

خب بهینه سازی یک سایت ورزشی در شیراز به چه صورت میباشد؟

در واقع بهینه سازی سایت ها نکات مشترک زیادی دارند و میتوان از یک استراتژی جلو رفت اما هر سایتی نکات مخصوص به خود را دارد که باید براساس نیازها و خواسته های کاربرانتان آن را در نظر بگیرید.

شما باید برای بهینه سازی سایت خود، مقاله های باکیفیتی را تولید کنید و نکات مربوط به سئو آن را بلد باشید. باید بتوانید تصاویر مناسبی قرار دهید. سرعت سایت خود را بالا نگه دارید و ...

البته موارد مربوط به سئو را باید به افرادی که در این زمینه تخصص و تبحر دارند بسپارید. چون کسی که سئو را بلد نباشد قطعا سایت خود را نابود خواهد کرد.

پس سعی کنید چه در سایت های ورزشی در شیراز و چه سایت های دیگر، سئوسایت را بصورت بهینه اعمال کنید.

 

 

 

مزیت های طراحی سایت ورزشی در شیراز به چه صورت میباشد؟

 • مشتری میتواند به راحتی در سایت ورزشی شما ثبت نام کند.
 • تمامی امکانات و تجهیزاتی که در یک باشگاه ورزشی بصورت فیزیکی وجود دارد، میتوان به طور آنلاین تمام آنها را در سایت قرار داد و از تمام آها به طور بهینه استفاده کرد.
 • میتوان در یک سایت ورزشی مطالب و فیلم هایی مربوط به ورزش و سلامتی قرار داد و کاربرانی که به اینگونه مطالب علاقه مند هستند به سایت شما جذب خواهند شد و از این طریق بازدیدکنندگان سایت شما بالا خواهد رفت.
 • کاربران شما میتوانند از تمامی اطلاعات مربوط به نحوه کار شما، زمانبندی کلاس ها، اطلاعات مربوط به مربیان، شیفت های کاری شما و ... را در سایت ببینند.
 • میتوان صفحه ای زیبا را برای معرفی باشگاه و فعالیت های ورزشی در سایت طراحی کرد.
 • میتوان هر رشته ورزشی را به صورت تخصصی به طور جدا تعریف کرد.
 • میتوان شرایطی را بوجود آورد که کاربران به صورت آنلاین در کلاس های اینترنتی شرکت کنند.
 • کاربران میتوانند به صورت آنلاین هزینه و شهریه خود را پرداخت کنند.
 • میتوانید صفحه ای برای ارائه رزومه و معرفی خود و باشگاه داشته باشید.
 • امکان رزرو سالن ها هم وجود دارد
 • و ..

  پشتیبانی در طراحی سایت های ورزشی در شیراز به چه صورت میباشد؟

  با طراحی تمام سایت ها در مجموعه ایماهو، کار ما با مشتری تمام نخواهد شد. بلکه پشتیبانی از سایت به اندازه راه اندازی آن مهم است.

  چرا که بعد از راه اندازی سایت، باید آموزش های مربوط به سایت را به مشتریان تشریح دهیم و اگر امکاناتی را که قصد دارند یا حذف کنند یا اضافه کنند را به طور کامل پیگیری کنیم.

  ما هر نوع سایت را طراحی و سپس پشتیبانی خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به قسمت دسته بندی طراحی سایت مراجعه کنید.


  این مقاله در حال بروزرسانی میباشد.
  برای مشاوره رایگان طراحی سایت ورزشی در شیراز با ما تماس بگیرید.
  09359840831

نظرات

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟