طراحی سایت تبلیغاتی در شیراز با قیمتی خارق العاده

طراحی سایت تبلیغاتی در شیراز با قیمتی خارق العاده
برای خرید یا مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید.

طراحی سایت تبلیغاتی در شیراز به صورت حرفه ای

طراحی سایت تبلیغاتی در شیراز یکی از بهترین روشهای بازاریابی خواهد بود که میتوانید با طراحی آن به هدف خود برسید و خودتان را در دنیای امروز، معرفی کنید.
همه میخواهند محصولات خود را بفروشند و علاوه بر اینکه بازاریابی حضوری داشته باشند، در اینترنت و فضای مجازی هم به چشم بیایند و دیگران آنها را بشناسند.
در این مقاله به این سوالات شما در رابطه با سایت تبلیغاتی در شیراز پاسخ خواهیم داد:
1- قیمت سایت تبلیغاتی در شیراز به چه صورت است؟
2- مزایای سایت تبلیغاتی چیست؟
3- چگونه با یک سایت تبلیغاتی در شیراز و دیگر شهرها معروف شویم؟
4- زمان سفارش سایت تبلیغاتی در شیراز چقدر است؟
5- چرا من باید یک سایت تبلیغاتی داشته باشم؟
6- روشهایی که میتوان یک سایت تبلیغاتی در شیراز را بهینه کرد چیست؟
7- ویژگی های سایت تبلیغاتی چیست؟

شما یک وبسایت تبلیغاتی در شیراز یا دیگر شهرها احتیاج دارید به این دلیل که:

این روزها همه به دنبال این هستند که محصولات و خدمات را خود را تبلیغ کنند و علاوه بر بازاریابی حضوری و تلویزیونی و ... به دنبال بازاریابی در دنیای آنلاین و مجازی هستند.
شما میتوانید با داشتن یک وبسایت تبلیغاتی در شیراز یا هر شهر دیگری درآمد کسب کنید. شما میتوانید آگهی ها و تبلیغات افراد را بگیرید و در سایت خود قرار دهید و برای هر تبلیغی نسبت به اینکه میخواهد در کجای صفحه قرار بگیرد قیمت های متفاوتی بدهید.
شما باید سایتتان را بسیار فعال و آگاهانه جلو ببرید تا افراد شما را بشناسند. در کنار آن اگر در لینک اول گوگل بیایید شناخته میشوید و با این کار میتوانید فروش داشته باشید و تبلیغات را بگیرید. تبلیغات یک راه بازاریابی خواهد بود که شما را حتی به یک برند معروف تبدیل خواهد کرد. برای اینکه محبوب باشید و در ابتدا بتوانید کار خود را پیش ببرید میتوانید ابتدا به صورت رایگان تبلیغات را بپذیرید و بعد از آن کم کم یک قیمت را اختصاص دهید. البته بدانید که شما باید در کارتان خوب و حرفه ای باشید تا دیگران به شما اعتماد کنند و تبلیغات خود را به شما بدهند.
میتوانید آفرهایی را در قیمت های خود در نظر بگیرید و به کاربران خود هدیه بدهید تا آنها شما را از میان رقبا انتخاب کنند.
در یک سایت تبلیغاتی در شیراز یا هر شهر و استان دیگری، افراد میتوانند تبلیغات خود را درج کنند و هزینه ای را به مدیر وبسایت پرداخت کنند. در واقع سایت های بیتوته و نمناک هم بیشترین درآمد خود را از طریق تبلیغات و آگهی کسب میکنند.
مدیر وبسایت به تمامی تبلیغات و آگهی های شما نظارت خواهد داشت و میتواند آن را ویرایش، حذف و اصلاح کند.

شما با طراحی سایت تبلیغاتی در شیراز و دیگر شهرها:

1- برند میشوید
2- شرکت معتبری خواهید شد
3- بازدیدکنندگان بیشتری را جذب خواهید کرد
4- افزایش درآمد و فروش خواهید داشت
5- وفاداری مشتریان به شمابیشتر خواهد شد.
6- مشتریان بالقوه به بالفعل تبدیل خواهند شد و مشتریان بالفعل به مشتریان وفادار و راضی
 
 
 
 

طراحی سایت تبلیغاتی در شیراز دارای چه ویژگی هایی میباشد؟

1- بهینه سازی سایت تبلیغاتی در شیراز

برای اینکه سایت تبلیغاتی خود را بهینه کنید از ابتدا باید به کدنویسی آن توجه کنید و سایتتان را به شرکتی بسپارید که در این مرحله به خوبی رد شود و با تخصص کافی آن را اجرا کند. شما باید سایتتان را برای کاربران و موتورهای جست و جو بهینه سازی کنید تا در نتایج سرچ کاربران در گوگل ظاهر شوید.
 
برای اطلاعات بیشتر درباره ی بهینه سازی سایت ها میتوانید مقاله مربوط به سئو چیست و چرا اهمیت دارد را بخوانید.

2- سرعت بالای یک سایت تبلیغاتی در شیراز

در صورتی که یک سایت با سرعت بالایی داشته باشید کاربران بیشتری به مشتری تبدیل خواهند شد. کاربران سایت هایی را که سرعت پایینی دارند را نمی پسندند و سریعا آن را میبندند. چرا که افرادی که در اینترنت خریداری میکنند دوست دارند زمان آنها هدر نرود و به سرعت سفارش خود را انجام دهند.
پس در سرعت سایت خود ارزش قائل شوید تا مشتریان خود را از دست ندهید.

3- داشتن ui زیبا

یک سایت زیبا با ظاهری زیبا وکاربرپسند، نظر کاربران را به خود جلب خواهد کرد. خب برعکس این موضوع هم وجود دارد که اگر سایتی با دیزاین زیبا و کاربرپسند نداشته باشید مشتریان، سایت شما را نمی پسندند و از سایت شما خارج میشوند. پس به ظاهر سایت خود، توجه بسیاری داشته باشید تا بتوانید مشتریان خود را راضی نگه دارید و آنها را ترغیب به خرید و سفارش کنید.

4- داشتن ux کارآمد

تجربه کاربری بسیار مهم است. این مهم است که کاربر شما راضی از سایت شما خارج شود. چراکه باز به سایت شما سر خواهند زد و از شما خرید میکنند.

5- داشتن هاست و دامنه مناسب

طراحی سایت تبلیغاتی در شیراز، بسیار پردرآمد و کاربردی خواهد بود. باید شرکت برنامه نویسی مرتبطی را که انتخاب میکنی، بتواند برای شما هاست و دامنه مناسبی را انتخاب کند که سایت شما down نشود و سایتی بی‌عیب را به مشتری تحویل دهید. هاست شما باید به اندازه کافی فضا داشته باشد و بتواند سایت شما را ساماندهی کند. پس به این نکته توجه کنید که یکی از مهم ترین نکات طراحی سایت های تبلیغاتی است.
 

6- داشتن پشتیبانی دائمی برای وبسایت تبلیغاتی در شیراز

یک سایت تبلیغاتی باید پشتیبانی همیشگی داشته باشد چرا که ممکن است به خطا یا مشکلی برخورد کند. پس شرکتی که کدنویسی سایت شما را انجام میدهد باید بتواند پشتیبانی وبسایت را انجام دهد که پشتیبانی وبسایت هم مشمول هزینه خواهد شد. اما هزینه بالایی به همراه ندارد. یکی دیگر از نکاتی که شما برای سفارش سایت تبلیغاتی در شیراز باید در نظر داشته باشید پشتیبانی وبسایت خواهد بود.

7- ریسپانسیو بودن سایت تبلیغاتی در شیراز

این روزها بیشترین جست و جوها در موتورهای جست و جو تاز طریق موبایل ها است و کاربران علاقه بیشتری دارند که از طریق راحت ترین و دردسترس ترین راه، به نیاز خود پاسخ دهند. به همین دلیل google از مدیران وبسایت ها خواسته است که سایتشان قابلیت اجرا روی تمامی سیستم های کوچک همانند گوشی های موبایل و تبلت ها را داشته باشند و اگر این قابلیت اجرا نشود، یک امتیاز منفی برای یک سایت است و بر روی سئو سایت تاثیر منفی خواهد گذاشت. چراکه کاربران ناراضی زیادی را در پی دارد. پس یکی دیگر از مهم ترین نکات وبسایت های تبلیغاتی در شیراز، اجرای ریسپانسیو خواهد بود. اینکار هم باید توسط شرکت برنامه نویسی موردنظرتان که سایت شما را طراحی کرده است، انجام پذیرد.

امکانات یک وب سایت تبلیغاتی در شیراز چه چیزهایی است و چگونه میتوان طراحی سایت تبلیغاتی در شیراز را مدیریت کرد؟

 • خدمات
 • محصولات
 • تبلیغ رایگان
 • تماس با ما
 • درباره ما
 • پنل عضویت کاربر
 • ثبت آگهی
 • مقالات
 • اخبار
 • و ...

هر آنچه را که کاربران و مشتریان به آنها نیاز داشته باشند در سایت تبلیغاتی قرار خواهد گرفت.

آیا قراردادن آگهی هایمان در سایت های تبلیغاتی بازخورد دارد یا بهتر است از تبلیغات گوگل استفاده کنیم؟

خب این موضوع بر کسی پوشیده نیست که تبلیغ در سایت های تبلیغاتی بازخورد بالایی دارد. این تبلیغات به مدیران وبسایت ها کمک میکند تا بیشتر دیده شوند و بازدید سایتشان بالا رود و به همین روال، افزایش درآمد خواهند داشت. اما اگر بتوانید تبلیغاتتان را در سایت های خوب و معتبر قرار دهید که بدانید بازدید بالایی دارند. شما همچنین میتوانید از طریق رپورتاژ آگهی هم به تبلیغات خود بپردازید. لازم نیست که حتما یک آگهی را در سایت ها قرار دهید. بلکه میتوانید مقاله ای معتبر را بنویسید و سئو آن را رعایت کنید و در سایت های معتبر قرار دهید و کاربران را به سمت سایت خود بکشانید. برای مشاوره رپورتاژ آگهی میتوانید با ما در تماس باشید.

در واقع رپورتاژ آگهی ها به شما کمک میکنند اما اگر در صفحات مثلا چهارم یا پنجم باشید، نهایتا شما به صفحات سه یا دو منتقل خواهید شد.

رپورتاژ آگهی هاهم تبلیغات خوبی هستند در طراحی سایت های تبلیغاتی اما روش های دیگری هم در کنار آن وجود دارد.

در واقع خیلی ها از تبلیغ های خود گوگل هم استفاده میکنند. هزینه ای را برای هر کلمه کلیدی پرداخت میکنند و با آن کلمه کلیدی در نتایج اول نمایش داده میشوند. اما اینکار نیاز به این دارد که شما همچنان مطالب مفید و راضی کننده ارائه بدهید. اگر شما به نتایج اولیه بیایید و کاربران شما را نپسندند و از شما راضی نباشند، گوکل به مبلغی که شما پرداخت کرده اید اهمیت نخواهد داد و شما را به همانجایی که بودید میفرستد. گوکل با این شرط شما را در نتایج اولیه می آورد که بتوانید رضایت کاربران را بگیرید. در غیراینصورت به پایین نزول خواهید کرد.

 پس تبلیغات در سایت های تبلیغاتی در شیراز یا هر استان دیگری یکی از مزیت های خوب و بالایی برای هر وبسایت است که میتواند بازدید سایت خود را بالا ببرد و به همراه آن فروشش را.

سایت های تبلیغاتی در شیراز باید از چه امکاناتی برخوردار باشند تا بتوانند آگهی تبلیغاتی دیگران را در سایت خود قرار دهند؟

در واقع سایت های تبلیغاتی در شیراز باید با داشتن مزایا و خدمات بهینه در سایت خود، بتوانند کاربران را به سایت خود جذب کنند و از طریق سایت، کاربران را به مشتری تبدیل کنند.

این کار نیازمند زمان خواهد بود و در یک سایت تبلیغاتی باید زمانی قرار داده شود تا به سایت رسیدگی شود و مطالب و تصاویری در آن قرار داده شود که ارزش کاربران را حفظ کند.

زمانی شما میتوانید یک آگهی را در سایتتان قرار دهید که سایت شما از نظر سئو بهینه سازی شده باشد و در نتایج اولیه گوگل باشید تا بازدید از سایتتان بالا رود و دیگران هم بتوانند این آگهی ها را ببینند و از آن استفاده کنند و بازخورد داشته باشد.

از دیگر مواردی که مشتریان به آن اهمیت زیادی میدهند، هزینه آگهی خواهد بود. اگر سایت تبلیغاتی شما، یکی از سایت های معتبر باشد خب بالطبع هزینه تبلیغ هم بالاتر است. اما همیشه به یاد داشته باشید که با هزینه های کمتری نسبت به رقبای خود، سود بیشتری را به دست خواهید آورد.

 

 

 

قیمت سایت تبلیغاتی در شیراز چقدر است؟

در رابطه با قیمت سایت های تبلیغاتی در شیراز، باید به این موارد توجه کرد که یک مشتری از وبسایت خود چه چیزهایی میخواهد. یک شرکت نرم افزاری باید و باید براساس نیازهای مشتریان خود یک وبسایت را بالا بیاورد و براساس آن قیمت را به مشتری اعلام کند. قیمت دهی به پروژه های سایت های تبلیغاتی در شیراز نیازمند داشتن مشاوره تلفنی و یا جلسات حضوری خواهد بود.

زمان طراحی سایت تبلیغاتی به چه صورت میباشد؟

برای تعیین زمان یک سایت تبلیغاتی در شیراز هم همانند قیمت دادن به پروژه بستگی به نیازهای کاربران دارد. ما نمیتوانیم براساس موارد پیش فرض به مشتریان تایمی را بدهیم که نتوانیم آن را به سرانجام برسانیم. در واقع یک شرکت نرم افزاری دقیقا میداند که در یک سایت تبلیغاتی چه امکاناتی موردنیاز است اما نیازهای کاربران و مشتریان متفاوت از یکدیگر است. پس در جلسات مشاوره با مشتری در این رابطه صحبت خواهد شد و زمان دقیق به مشتریان عزیز اعلام خواهد شد.

امنیت در سایت تبلیغاتی باید به چه صورتی باشد؟

در واقع در طراحی سایت های فروشگاهی یکی از اصلی ترین و مهم ترین موارد سایت، امنیت سایت است. برای بقیه سایتها هم مهم و حائز اهمیت است، اما سایت هایی که کاربران باید در آن اطلاعات شخصی خود را وارد کنند و یا از آن خرید کنند، حتما و حتما باید از امنیت بالایی برخوردار باشند.

برای سایت های تبلیغاتی چطور؟

بله مهم است. شاید به اندازه سایت های فروشگاهی فوکوس زیادی نداشته باشد اما هر وبسایتی که امنیت را رعایت کند از مزایای بهتری برخوردار خواهد شد.

گوگل برای سایت هایی که از پروتکل HTTPS استفاده میکنند کلمه (secure) را در کنار آنها قرار میدهد. یعنی اینکه این سایت امنیت دارد و در غیراینصورت عنوان میکند که سایت موردنظر شما امنیت ندارد.

امنیت در یک سایت تبلیغاتی در شیراز و یا هر شهر دیگری را، پروتکل HTTPS مشخص میکند. همه وبسایت ها باید این پروتکل را روی سایت خود داشته باشند.

در طراحی سایت تبلیغاتی در شیراز به این موارد دقت کنید.

شروط موفقیت و پیشرفت در سایت های تبلیغاتی چیست؟

سایت تبلیغاتی در شیراز یا دیگر شهرها، اساس و پایه ای را باید برای موفق شدن و به هدف رسیدن داشته باشند.

شما میتوانید با ارائه مقاله ها و محتواهای خوب یا خدمات دیگری که به کاربران خود میدهید، آنها را ترغیب کنید و بازدیدکنندگان بیشتری را به سمت سایت خود بکشانید. با روش های کارآمد، میتوانید باعث افزایش نرخ کلیک روی سایت خود بشوید. اینکار به تنهایی با داشتن یک وبسایت کارآمد نیست. بلکه باید سایت خود را بهینه کنید تا بتوانید بر روی کاربران خود تاثیر بگذارید و آنها را به مشتری خود تبدیل کنید.

برای اینکه اطلاعات دقیق تری نسبت به سئو داشته باشید میتوانید مقاله سئو چیست را بخوانید.

سئو چه اثری برروی سایت تبلیغاتی شما خواهد داشت؟

 • ظاهر شدن سایت شما در نتایج اولیه گوگل
 • افزایش فروش
 • افزایش نرخ کلیک روی سایت
 • تبدیل کاربر به مشتری
 • تبدیل مشتری به مشتری وفادار
 • انجام خدمات سئو برای دیگران
 • و ...

به شما پیشنهاد میکنم برای اطلاعات بیشتر از بهینه سازی وبسایت ها، مقاله یادگیری سئو را بخوانید.

 

این مقاله در حال بروزرسانی میباشد.
برای مشاوره رایگان سفارش سایت تبلیغاتی در شیراز و دیگر شهرها همین حالا با ما تماس بگیرید.
09907104568
09359840831

نظرات

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟