طراحی سایت فروشگاهی در شیراز با قیمتی اسرار آمیز و تخفیفی خارق العاده

طراحی سایت فروشگاهی در شیراز با قیمتی اسرار آمیز و تخفیفی خارق العاده
برای خرید یا مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید.

طراحی سایت فروشگاهی در شیراز با قیمتی باورنکردنی

 
طراحی سایت فروشگاهی در شیراز در این روزها بسیار باب شده است و این روزها همه به دنبال کسب وکار آنلاین هستند.
نگران نباشید و همچنان با ما باشید تا ما امکانات و روشهای طراحی سایت در شیراز را به شما آموزش می دهیم.
در این مقاله به این سوالات شما پاسخ داده ایم:
1- طراحی سایت فروشگاهی در شیراز چه مزایایی دارد؟
2- طراحی سایت فروشگاهی چه امکاناتی دارد؟
3- قیمت سایت های فروشگاهی در شیراز چگونه است؟
4- چگونه باید در انتخاب یک سایت فروشگاهی معیارهای انتخاب داشته باشم؟
5- دلایل اینکه یک سایت فروشگاهی در شیراز یا دیگر شهرهایی که زندگی میکنیم را داشته باشیم، چیست؟
6- بهترین سایت های فروشگاهی در شیراز چه امکاناتی دارند؟
7-ویژگی یک سایت فروشگاهی با کیفیت در شیراز چیست؟
8-حرفه ای ترین سایت های فروشگاهی در شیراز چه مزایایی دارند؟
9-بهترین شرکت طراحی و سفارش سایت فروشگاهی در شیراز کدام است؟
 
 
 
شما دو راه دارید:
 
1- یا سایت فروشگاهی آنلاین سفارش دهید با معایب و مزایای مخصوص به آن، به رقابت با رقبا بپردازید
یا
2- یک سایت فروشگاهی که در مدت زمان کوتاهی بدست شما میرسد.
 
هدف من از به چالش کشیدن شما با مطرح کردن این دو سوال چه بود؟
 
بسیاری از سایت ها هستند که سایت های فروشگاهی آماده و آنلاین سفارش میدهند به این دلیل که سریعا ب دستشان میرسد و میتوانند از آن استفاده کنند. خب شاید این تنها مزیت اصلی سایت های فروشگاهی باشد. اما معایبی دارد که قرار است آن را با هم بررسی کنیم:
 
1- سایت هایی فروشگاهی که آنلاین هستند و یا آماده هستند مختص به سلیقه شما طراحی نشده اند. خب پس اگر شما سایتی را آماده سفارش دهید توقع دارید بر اساس سلیقه شما تغییر کند. خب این زمانبر هست و یک سایت آماده برای مدت زمانی باید در دست تغییرات برود.
 
2- در این سایت های آماده، احتمال اینکه نام سایتشان در همه جا یا بیشتر جاهای وبسایت لینک داده شده باشد، وجود دارد. این مورد برای بسیاری از افراد ناپسند میباشد و آن را نمیخواهند.
 
3- این سایت ها به این دلیل که برا اساس نیاز هر فرد خاص، طراحی نشده است امکان دارد از UX خوبی بهره نبرد. UX همان تجربه کاربری است که کاربر در سایت شما می آید و به راحتی خرید میکند و به احتمال زیاد دوباره برمیگردد. هر فرد برای طراحی سایتی که میخواهد یک UX مختص به نیازش را میخواهد صددرصد.
دقیقا با سایت های فروشگاهی که آماده نیستند فرقی نخواهند داشت، به این دلیل که در هر صورت امکان این وجود دارد که سایت آماده هم نیاز به تغییرات داشته باشد.
پس انتخاب با شماست. شما میتوانید یک سایت را از اول با نیازها و درخواست خودتان بالا بیاورید و یا از سایت های آماده استفاده کنید.
 
هر دو روش، روش خوبی هستند اما اگر از نظر هزینه و وقت اینکار را انجام میدهید، پس بیشتر تحقیق کنید.
 
 

سایت فروشگاهی در شیراز  چه مزایایی به همراه دارد؟

شما با دانستن این موارد میتوانید از هرجا که بخواهید، بهترین سایت ها را سفارش دهید.

طراحی سایت فروشگاهی در شیراز به صورت ریسپانسیو

ریسپانسیو چیست؟ این روزها طبق آمارهای جهانی، بازدید کاربران از سایت ها، از طریق گوشی موبایل بسیار زیاد شده است. به همین دلیل باید سایتی را طراحی کنید که بتوان قابلیت نمایش روی سیستم های کوچک همانند گوشی ها، تبلت ها را نیز داشته باشد. هر متخصصی که قرار است برای شما وبسایت فروشگاهی یا هر نوع سایت دیگری را طراحی کند حتما و حتما باید این مورد را رعایت کند تا جست و جو برای کاربر راحت تر شود و سایت شما هم در لیست دیگر سایت ها، نمایش داده شود.

طراحی سایت فروشگاهی در شیراز به صورت پشتیبانی آنلاین

طراحی سایت به این معنی نیست که مثلا سایتی طراحی شد و به شما تحویل داده شد و بعد از آن خداحافظ.
این یک دروغ واضح و بی کیفیت است. چرا که سایتی عمر میکند که همچنان از پشتیبانی های آنلاین و همیشگی برخوردار باشد. هنگامی که یک سایت را سفارش میدهید باید متوجه این موضوع هم باشید که پشتیبانی داشته باشد. به این دلیل که ممکن است شما به مشکلی برخورد کنید یا اینکه بخواهید موارد جدیدتری را به سایتتان اضافه کنید. پس حتی اگر شما این موضوع را گوشزد نکنید مطمئنا خود آن شرکت باید این موضوع را به شما برای طراحی سایت های فروشگاهی گوشزد کند.
 
 

طراحی سایت فروشگاهی در شیراز برای سئو و بهینه سازی وبسایت

خب مهم ترین بحث امروز، سئو خواهد بود. سئو چیست؟ اگر در یک نگاه و به صورت کلی بخواهیم سئو را تعریف کنیم: اگر شما میخواهید در لینک اول صفحه نتایج گوگل قرار بگیرید پس حتما باید سئو وبسایتتان را انجام دهید. وقتی کاربری مثلا "فروش مبل" را سرچ میکند هر سایتی که در این راستا کار میکند در صفحه نتایج نمایان میشود. سایتی بیشترین برد را کرده است که در لینک اول تا سوم و مخصوصا لینک اول قرار گرفته باشد.
خب این موضوع چه ربطی به طراحی سایت فروشگاهی در شیراز دارد؟ قطع به یقین ارتباطی مستقیم خواهد داشت. به این دلیل که گوگل زمانی که میخواهد سایت شما را به کاربران نشان دهد، از منظر کدنویسی به سایت شما نگاه خواهد کرد. گوگل فقط کدهای سایت شما را میخواند و بر اساس آن به سایت شما رتبه میدهد. پس شرکتی را انتخاب کنید که سایت شما را از نظر سورس و کدنویسی برای گوگل بهینه کند.

طراحی سایت فروشگاهی در شیراز با UI بسیار زیبا

خب مسلم است که هر انسانی از زیبایی و ظاهری شیک خوشش می آید و ابتدا چه در دنیای واقعی و چه در دنیای مجازی، براساس ظاهر جذب خواهد شد. سایت هم دقیقا همین است. باید زیبا باشد تا به دل کاربر بشیند. کاربر آن را بپسندد و وارد آن شود. به زبان ساده گفتیم که UI چیست. در واقع ظاهر سایت را UI میگویند. با شرکتی قرارداد ببندید که نمونه کارهای زیبایی را به شما نشان دهند و شما حق انتخاب چندین UI را داشته باشید.

طراحی سایت فروشگاهی در شیراز با UX بسیار کاربردی و زیبا

خب UX چیست و تفاوت آن با مورد قبل: در واقع اگر بخواهم در دنیای واقعی مثالی واضح را بزنم میتوانم به این مورد اشاره کنم که فکر کنید با فردی آشنا شدید. ابتدا با دیدن ظاهر او از طرف مقابلتان خوشتان می آید. این همان UI است. اما بعد از گشت زمانی کم کم دلتان میخواهد از شخصیت آن فرد مطلع شوید. چیزی که در ابتدا نمیبینید. درست است؟ دقیقا UX هم همین است. وقتی ظاهر خوب باشد کاربر وارد سایت میشود و میماند و خب بعد از آن میخواهد امکانات سایت را نگاه کند و از آن سایت خریداری کند. وقتی کاربر نداند که مثلا سبدخرید در سایت فروشگاهی در کجا قرار دارد برایش ناخوشایند است. چون نیازش برطرف نخواهد شد. پس هم UI و هم UX دو عنصر مهم و حیاتی برای هر وبسایت است که باید حتما و حتما در کنار هم اجرا شوند.
(البته امیدوارم مثال واضحی را برای شما عزیزان زده باشم و متوجه شده باشید. اما در صورت اینکه سوالی داشته باشید میتوانید با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان بگیرید. 09907104568 و 09359840831)
 
 

طراحی سایت فروشگاهی در شیراز با سرعت بالا

خب یک آمار جهانی دیگر در رابطه با سرعت هر وبسایت داریم. آن هم این است که کاربران اعلام کرده اند که به دلیل سرعت پایین بعضی از سایت ها آن ها را به سرعت ترک خواهند کرد. باید به سرعت وبسایتتان اهمیت دهید و به آن توجه کنید. چرا که کاربران اینترنتی حوصله ندارند. آنها این راه را انتخاب کرده اند چون بسیار راحت است و نیازی نیست که در بازار بگردند. پس توقع دارند در سایتی وقتشان را سپری کنند که سرعت مطلوبی داشته باشد و نیازشان را سریعتر برطرف کنند.

طراحی سایت فروشگاهی در شیراز با داشتن دامین و هاست خوب

هر وبسایتی که راه اندازی میشود باید دارای هاست و دامنه باشد. در واقع هر کدام از ما نامی داریم که افراد ما را با آن نام میشناسند. سایت هم همینطور است. باید نامی را به آن اختصاص دهیم تا بتوانیم آن را به دیگران عرضه و ارائه کنیم.
نام سایت همان دامنه سایت است. خب حالا هاست چیست؟ در واقع هاست میزبان وبسایت ما است. هر وبسایت احتیاج به فضایی دارد تا در آن بستر قرار بگیرد. هر وبسایت احتیاج به این دو عنصر دارد آن هم در کنار یکدیگر.
 

چه نوع سایت فروشگاهی در شیراز و دیگر شهرها و استان ها، باعث جلب اعتماد مشتریان میشود؟

گرایش کاربران به سمت فروشگاه های اینترنتی بسیار زیاد شده است و در واقع در حال مد شدن میباشد. خب این گرایش و علاقه در میان مردم، نشان از این دارد که باید همه کسب وکارهایمان را به این سمت سوق دهیم. در غیر اینصورت از رقبایمان جا میمانیم. 
شما باید هر چه سریع تر طراحی سایت فروشگاهی خود را در شیراز و هر شهر دیگری که زندگی میکنید شروع کنید تا به فروش خود کمک کنید.

با طراحی سایت فروشگاهی در شیراز چگونه میتوانیم اعتماد دهیم؟

در واقع یک سایت فروشگاهی باید طوری طراحی شود که نیاز کاربران را کاملا برطرف کند. فقط کافیست یک برنامه ریزی خوب برای اینکار در نظر بگیرید. با اولینن خرید مشتری از شما یعنی اینکه سایت شما را انتخاب کرده و به شما اعتماد کرده است. در صورت داشتن همین کیفیت در سایت فروشگاهیتان، مشتری را برای خریدهای بعدی هم تشویق خواهید کرد. پس سایت شما باید اطمینان کامل را به مشتری بدهد. همه ی موارد فروش را باید رعایت کنید. همانطور که در محل فیزیکی فروشگاه ها، این خدمات را ارائه میدهید.
 
در ارائه محصولات:
1- تضمین بازگشت بدهید. 
2- تضمین بازگشت پول را بدهید.
3- تضمین مرجوعی بدهید.
4- تصاویر باکیفیتی را ارائه دهید. از تمامی قسمت های محصول عکس بگیرید و بگذارید
5- روز و زمانی که قرار است محصول به دست کاربر برسد را مشخص کنید
6- فاکتور بزنید 
و از این قبیل موارد.
 
با داشتن یک فروشگاه عالی درآمد بیشتری دارید و محصولاتتان را بیشتر به عرضه میگذارید. همه ی این امکانات در فروشگاه اینترنتی وجود دارد و بسیار حرفه ای عمل خواهد شد. فقط کافیست طراحی سایت فروشگاهی خود در شیراز را به شرکتی بدهید که سابقه و تجربه کاری در این زمینه را داشته باشد.
 
ایماهو، با تجربه کاری مفید و داشتن تیمی همدل و فعال، به مدت 10 سال در حال طراحی انواع سایت ها از جمله طراحی سایت فروشگاهی در شیراز میباشد. شما میتوانید با ما تماس بگیرید و نمونه کارهای ما را ببینید و بعد تصمیم بگیرید.
در منوی تماس با ما، تمام مشخصات ما درج شده است.

روش های سفارش محصول در یک سایت فروشگاهی در شیراز یا دیگر شهرها به چه صورت میباشد؟

خب اگر ما بتوانیم روش های پرداخت بیشتری را در سایت فروشگاهیمان قرار دهیم هم خودمان نفع میکنیم و هم رضایت کاربران بیشتر و بیشتر خواهد شد. داشتن روش های پرداخت بیشتر باعث اعتماد بیشتر کاربران خواهد شد.
خب دو روش معتبر و معروف که در هر سایت فروشگاهی در شیراز و دیگر شهرها به چشم میخورد:

1- پرداخت به روش آنلاین

2- پرداخت در محل

پرداخت آنلاین در سایت های فروشگاهی به چه صورت میباشد؟

شما وارد یک سایت فروشگاهی میشوید و میخواهید خرید کنید. در سایت پرداخت آنلاین برای شما قرار داده میشود که از طریق کارت بانکی خود میتوانید خرید کنید و رسید آن در سایت ثبت خواهد شد. این مورد در تمامی سایت های فروشگاهی به چشم میخورد اما باید اعتماد کاربر را کاملا جلب کنند تا کاربر سفارش خرید بدهد و در نهایت محصولی را که میخواهد، خریداری کند.

پرداخت در محل در سایت های فروشگاهی به چه صورت میباشد؟

این مورد هم برای جلب اعتماد بیشتر مخاطبان ارائه میشود که بدانند فروشگاه موردنظر آنها درصدد کلاهبرداری نیست و محصول را به شما عرضه میدهند و سپس مبلغ را دریافت میکنند. خب با این روش افراد بیشتری اعتماد خواهند کرد.
مثلا در اپلیکیشم روبیکا چون در ایران به تازگی شروع به فعالیت کرده است توانسته است اعتماد افراد را جلب کند اما خب هنوز بعضی از افراد به خریدهای اینترنتی در آن اعتماد نکرده اند. به همین دلیل خیلی از پیج هایی که ساخته میشوند از 2 الی 3 طریق روش پرداخت را انتخاب میکنند و به مشتری ارائه میدهند که یکی از آنها پرداخت در محل میباشد. این مورد کم کم باعث اعتبارسنجی خواهد شد و افراد سفارشات بیشتری را انجام میدهند. مخصوصا که در این مدت سفارش اینترنتی مد شده است و گرایش بیشتر افراد به سمت خرید اینترنتی منوط شده است.
 
 
 

کاربر از یک سایت فروشگاهی چه میخواهد؟

خودتان را جای کاربران قرار دهید. از این طریق متوجه خواهید شد که کاربران زمان ورود به یک وبسایت فروشگاهی به چه چیزهایی نیاز دارد. در واقع نیاز مشترکی که همه کاربران دارند این است که:
 
yesسایت فروشگاهی با سرعت بالایی لود شود
yesسایت فروشگاهی امکان خرید چند محصول با هم را داشته باشد
yesتوضیحات کافی و مناسب برای هر محصول قرار داده شود
yesپیشنهادهای تخفیفی و فروش ویژه را قرار دهید
yesپشتیبانی آنلاین داشته باشید
yesسادگی استفاده از سایت فروشگاهی برای کاربران مشخص شود
 

امکانات بهترین سایت های فروشگاهی در شیراز چیست؟

1- داشتن سبد خرید در سایت فروشگاهی
2- دسته بندی کردن محصولات و مشخص کردن آنها
3- قابلیت اتصال به درگاه بانکی برای ثبت خرید 
4- اطلاع از خرید به صورت ایمیل یا پیامک
5- طراحی سایت ریسپانسیو (قابلیت اجرا بر روی گوشی های موبایل)
6- قابلیت ثبت نظر (کاربر بتواند نظرات، انتقادش و ... را ثبت کند)
7- امکان مقایسه محصولات را داشته باشد
8- امکان فیلتر کردن محصولات بر اساس ویژگی های دلخواه (کاربر بر اساس نیازش جست و جو کند)
9- روش های خرید و ارسال (چندین روش تعریف شود)
10- مدیریت حساب های بانکی (پیگیری کارتها و تراکنش های سایت)
11- لیست علاقه مندی ها (که در صورت نیاز و دسترسی سریع به ـن مراجعه کند)
12- حساب مجازی (هر کاربر پنل داشته باشد و حساب کاربری داشته باشد)
13- مدیریت سفارش ها و پرداخت ها (کاربران از طریق این گزینه از سفارشات خود مطلع خواهند شد و آنها را پیگیری خواهند کرد)
14- برنامه چاپ خودکار سفارش (به صورت اتوماتیک فاکتور صادر شود)
15- یکسان سازی با برنامه حسابداری و انبار داری (همانند موجودی یا ناموجود بودن محصولات)
16- امکان اعمال تخفیفات (بتوان هر موقع که مدیر سایت درخواست کند تخفیف اعمال شود)
17- مدیریت واحد های پولی (در صورت داشتن چند واحد پولی)
18- امکان درج قیمت متفاوت برای نوع خاصی از مشتریان
 
و هر امکانات دیگری که مشتری در طراحی سایت فروشگاهی در شیراز مدنظر داشته باشد.

امنیت طراحی سایت فروشگاهی در شیراز به چه صورت خواهد بود؟

در واقع امنیت سایت فروشگاهی بسیار بسیار مهم است. گوگل به سایت هایی اعتبار خواهد داد که از نظر ایمن بودن سایت از آنها مطمئن باشد. چرا که کاربران فقط از سایت هایی محصولاتشان را خریداری میکنند که به آنها اعتماد داشته باشد. گوگل برای رضایت کاربران و اعتبار خودش، به دنیال سایت هایی میگردد  که از نظر امنیت پاسخگوی کاربران باشد. چرا که اهمیت بسیاری برای این نوع سایت ها قائل است.
سایت شما باید دارای پروتکل HTTPS باشد. در واقع زمانی که هاست را برای سایت خود در نظر گرفتید باید به شرکتی که هاست را خریداری میکنید بگویید پروتکل ssl میخواهید. این پروتکل را که داشته باشید میتوانی سایت خود را ایمن کنید. گوگل سایت های فروشگاهی که HTTPS ندارند را موردارزیابی در رابه با معتبربودن آن در نظر نخواهد گرفت. البته نگران نباشید بیشتر شرکت ها این کار را برای شما انجام خواهند داد هنگام خرید هاست.
البته به این نکته توجه کنید که ssl رایگان به هیچ عنوان خریداری نکنید. چرا که در ssl های رایگان ممکن از بک لینک های مخرب یا بک لینک هایی به سایت هایی داده باشند که اصلا به نفع سایت شما نباشد. پس هر کجا پیشنهاد ssl رایگان به شما شد، آن را حتما رد کنید.
 

سوالات کاربران در رابطه با طراحی سایت فروشگاهی در شیراز:

1- آیا سایت فروشگاهی که در شیراز سفارش میدهیم دارای درگاه پرداخت الکترونیکی میباشد؟

بله. هر وبسایت فروشگاهی به این دلیل که برای سفارش محصولات طراحی میشود باید درگاه پرداخت داشته باشد و کاربر بتواند خریدش را ثبت کند.

2- آیا سفارش سایت فروشگاهی در شیراز برای موبایل بهینه شده است؟

بله همینطور است. متخصصان ما در شیراز بهترین امکانات در این راستا رعایت کرده اند و به اجرا در می آورند. پس لازم نیست نگران باشید.

3- آیا سورس سایت های فروشگاهی در شیراز، برای سئو بهینه شده است؟

شرکت نرم افزاری ایماهو، علاوه بر بهینه سازی سورس ها، توانسته است سرعت وبسایت ها و بخش ریسپانسیو را برای هر سایتی از جمله سایت فروشگاهی فراهم آورد.

4- ساخت سایت فروشگاهی در شیراز برای چه اشخاص و صنف هایی مناسب است؟

هر شخص یا صنفی که محصولاتی را برای فروش دارند و احتیاج به درگاه پرداخت دارند. یعنی اینکه اگر سوپرمارکتی دارید میتوانید محصولاتتان را در قالب یک سایت ارائه دهید و کاربران و مشتریانتان نیازهایشان را از طریق سایت برطرف کنند.
در واقع به طور کلی هر کسی که حتی پر کاهی هم برای فروش دارد میتواند از سایت های فروشگاهی استفاده کند.

5- تفاوت طراحی اختصاصی سایت فروشگاهی در شیراز و خرید سایت آماده در چیست؟

این مورد را در ابتدای مقاله توضیح داده ایم  میتوانید به آن مراجعه کنید ولی به صورت مختصر میتوان گفت که هر دو سایت تقریبا یک زمان را نیاز دارند. به این دلیل که هر سایتی باید مختص به نیاز فرد طراحی شود.

6- آیا افراد برای مدیریت سایت فروشگاهی در شیراز و دیگر شهرها، نیاز به دانش برنامه‌نویسی دارند؟

خیر. برای مدیریت وبسایت فروشگاهی نیازی به داشتن دانش برنامه نویسی نیست. در این مرحله اگر صاحبان وبسایت دوست داشته باشند و تمایل داشته باشند که مجموعه نرم افزاری ایماهو بر روی سایتشان کار کنند که با کمال میل انجام خواهیم داد. ولی اگر بخواهند مدیریت وبسایتشان از طرف خودشان باشد ما فیلم آموزشی سایت را مرحله به مرحله در اختیارشان قرار خواهیم داد و کاملا میتوانند بر وبسایتشان مسلط شوند.
 
 

7-کاربران هنگام ورود به یک سایت فروشگاهی به چه نکاتی توجه میکنند و ما بر چه اساس باید سایت فروشگاهی خود را جلو ببریم؟

در یک وبسایت فروشگاهی در شیراز یا هر شهر دیگری باید بتوانید با امکانات خوب و جذاب کاربران را جذب کنید تا به عنوان مشتری ثابت و وفادار بمانند. این امکانات در مرحله اول به کدنویسی و طراحی سایت فروشگاهی مرتبط میشود. اما بعد از اینکه سایت به مرحله اجرایی رسید باید با تصاویر، مطالب خوب و با کیفیت بتوانید کاربران را به سمت خود بکشانید.
این روزها سایت های فروشگاهی زیاد شده است و رقابت زیاد است. پس شما باید چیزی بیشتر از رقبایتان داشته باشید تا بتوانید در دنیای رقابت باشید.
کاربران در یک سایت فروشگاهی به این موارد توجه خواهند کرد:
نظرات مشتریان راضی و ناراضی
رتبه هر محصول
توضیحات محصول به صورتی که نیاز کاربر را هم فراهم کند
کیفیت تصاویر
جذاب بودن تصاویر
داشتن ظاهری زیبا و آسان
مراحل پرداخت آسان
داشتن روش های پرداخت متنوع
داشتن روش های ارسال مختلف
و...
 

8-طراحی سایت های فروشگاهی در شیراز و دیگر شهرها، تا چه اندازه برای گوگل اهمیت دارد؟

این سایت ها به این دلیل که خرید و فروش دارند و مخاطبان به آنها اعتماد میکنند، گوگل هم ارزش زیادی را برای آنها قائل شده است. چرا که باید براساس پارامترهای گوگل قوانین را رعایت کنند تا بتوانند اعتماد کاربران و سپس گوگل را به دست بیاورند. در غیراینصورت ناامن تلقی خواهد شد. گوگل هم از طریق رفتارهای کاربران و بعضی از الگوریتم هایش همانند الگوریتم گورخر، متوجه خواهد شد که سایت های متقلب کدام سایت ها هستند و آنها را از لیست نتایج حذف خواهد کرد.

آیا طراحی سایت فروشگاهی در شیراز با تمام زبان های برنامه نویسی قابلیت اجرا را دارد؟

در واقع سفارش سایت فروشگاهی در شیراز را میتوان با انواع زبان های برنامه نویسی نوشت و به مشتری تحویل داد. بالاخره هر زبان برنامه نویسی، مزیت هایی دارد که میتوان براساس آن، سایت ها را طراحی کرد.

شرکت نرم افزاری ایماهو میتواند سایت های فروشگاهی را با وردپرس، asp، mvc، .net core و... طراحی کند.

این زبان های برنامه نویسی هر کدام به نوبه خود بهترین سایت ها را تحویل مشتری میدهند اما مشتری میتواند تحقیق کند و با دانش بیشتری به انتخاب و سفارش سایت خود بپردازد.

 

برای مشاوره رایگان میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید.
09907104568
09359840831
 

برای دیدن رزومه مجموعه نرم افزاری ایماهو اینجا کلیک کنید.

 
 
این مقاله در حال بروز رسانی است و همچنان ادامه دارد. از صبوری شما بسیار سپاسگذار هستیم.
 

نظرات

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟