بهترین شرکت ها و برندهای هوشمندسازی- مقایسه برندهای هوشمندسازی

بهترین شرکت ها و برندهای هوشمندسازی- مقایسه برندهای هوشمندسازی
برای خرید یا مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید.

در این مقاله تصمیم گرفته ام که مفیدترین اطلاعات را در رابطه با پرتکرارترین سوالات شما را پاسخ دهیم و به مقایسه و معرفی برندها و ... در هوشمندسازی ساختمان و خانه و ... بپردازیم.

سوالات شما در رابطه با هوشمندسازی چه چیزهایی هستند؟

  • بهترین سیستم هوشمند ساختمان چیست؟

  • برندهای هوشمند سازی ساختمان چه نوع برندهایی هستند؟

  • شرکت های فعال در زمینه خانه هوشمند چه شرکت هایی هستند؟

  • مقایسه برندهای هوشمندسازی برچه اساسی انجام دهیم؟

  • به چه شرکت هوشمندسازی اعتماد کنم؟

  • آیا تمام شرکت های هوشمندسازی، تمامی برندها را ارائه میدهند؟

  • ما کدام شرکت هوشمندسازی را به شما معرفی خواهیم کرد؟

برندهای معروف هوشمندسازی چه برندهایی هستند؟

تولید کننده و برند ABB

این برند هوشمند سازی، در زمینه تجهیزات و تولیدات برقی فعالیت میکند که بسیار معروف و مشهور هم هست. اما خب تنها فعالیت این شرکت در تجهیزات برقی تمام نخواهد شد و یکی از بهترین شرکت های هوشمندسازی تلقی میگردد. این شرکت هوشمندسازی، با پروتکل knx فعالیت میکند و دارای باکیفیت ترین محصولات هوشمندسازی است. این برند خانه هوشمند هم در کشور سوییس قرار گرفته است که بین رده های اولیه هوشمندسازی است.

برند ABB یکی از شرکت های فعال در زمینه هوشمندسازی میباشد.

برند خانه هوشمند Zennio

دیگر برندی را که میتوان در حوزه ی هوشمندسازی معرفی کرد، zennio میباشد که در کشور اسپانیا فعالیت میکند. البته باید بگویم که اسپانیا اولین کشوری بود که این شرکت هوشمند، فعالیتش را در آن آغاز کرد و در حال حاضر این برند هوشمند سازی، در بیش از 80 کشور دنبا فعال است و مستند این وضوع خواهد بود که شرکتی بسیار معتبر در دنیا است. این شرکت هوشمند هم از پروتکل knx در تولید محصولات و تجهیزات خود استفاده میکند که از بهتین و باکیفیت ترین محصولات را به جهان عرضه میکند. از دیگر ویژگی های این برند خانه هوشمند طراحی های نوآورانه، کیفیت بالای محصولات و عملکرد فنی بسیار مناسب محصولات و تجهیزات آن می باشد.

برند Zennio یکی از شرکت های فعال در زمینه هوشمندسازی میباشد.

برند خانه هوشمند MDT

این شرکت یکی دیگر از شرکت ها و برندهای هوشمندسازی در خانه ها و ساختمان ها میباشد. برند خانه هوشمند MDT در کشور آلمان فعالیت دارد و دلیل اینکه این شرکت معروف است، کیفیت و قیمت مناسب محصولات آن است. شرکت هوشمند MDT از پروتکل knx برای محصولاتش استفاده میکند و یکی از بهترین مزیت های این شرکت گارانتی به مدت 3 سال و تضمین کیفیت کالاها و محصولات هوشمندسازی خود هستند. این مزیت، نشانگر معتبر و باکیفیت بودن محصولات است و همچنین این شرکت هوشمند در میان 100 شرکت برتر هوشمندسازی جهان قرار گرفته است.

برند MDT یکی از شرکت های فعال در زمینه هوشمندسازی میباشد.

برند خانه هوشمند یونیت

شرکت هوشمند یونیت هم در کشور ترکیه تاسیس شده است که همواره در پی تولید تجهیزات و محصولات جدید است که به بازار روانه کند. این شرکت هوشمند به مدت 10 سال در زمینه هوشمندسازی فعالیت دارد.

یکی از مزیت های شرکت یونیت، داشتن خلاقیت های زیادی است که در هر پروژه تلاش میکند جدیدترین محصولات را بسازد.

برند یونیت یکی از شرکت های فعال در زمینه هوشمندسازی میباشد.

برند خانه هوشمند GVS

در واقع یکی دیگر از شرکت ها و برند معروف هوشمندسازی، برند هوشمند GVS میباشد. این شرکت معروف هوشمند، در چین مشغول به فعالیت است که برای محصولات تولیدی خود، ضمانت و گارانتی 5 ساله را در نظر گرفته است و همین مورد باعث افزایش بهره‌وری و اعتماد بیشتر مشتریان به این شرکت خواهد بود.

در واقع محصولات تولیدی شرکت هوشمند GVS، نمایشگرهای لمسی و رنگی، کلیدها، عملگرهای سوئیچ دیمر و پاور میباشد.

محصولات این برند هوشمند، در هتل‌ها و موزه‌ها بیشتر به چشم می آیند.

برند GVS یکی از شرکت های فعال در زمینه هوشمندسازی میباشد و همچنین یکی از بهترین سیستم های هوشمندسازی ساختمان میباشد.

برند خانه هوشمند CONTROL4

بهترین برند دنیا که بین 3 برند معتبر و باکیفیت جای داده شده است، برند هوشمند CONTROL4 میباشد. این شرکت در زمینه هوشمندسازی دارای 3300 نمایندگی در 88 کشور دارد. به این معنی که بیشتر کشورها، تجهیزات هوشمند خود را از این نمایندگی ها تامین میکنند و شرکت های بسیاری هستند که با این شرکت هوشمندسازی همکاری میکنند.

محصولات این شرکت هوشمند بسیار معروف و بسیار باکیفیت هستند.

برند CONTROL4 یکی از شرکت های فعال در زمینه هوشمندسازی میباشد و همچنین یکی از بهترین سیستم های هوشمندسازی ساختمان میباشد.

برند خانه هوشمند سامسونگ

در واقع یکی دیگر از بهترین شرکت ها در زمینه هوشمند سازی، برند معروف سامسونگ میباشد که تقریبا همه افراد اسم آن را شنیده اند چراکه برند هوشمند سامسونگ در تولیدات وسایل خانگی بسیار فعال است و در میان مردم شناخته شده است. این شرکت هوشمند در زمینه هوشمندسازی هم مشغول به فعالیت میباشد و باعث شده که در این عرصه هم ب خوبی شناخته شود.

برند سامسونگ یکی از شرکت های فعال در زمینه هوشمندسازی میباشد و همچنین یکی از بهترین سیستم های هوشمندسازی ساختمان میباشد.

دیگر برندهای مطرح هوشمند سازی خانه  TIS،NEST،ZUBLIN، JUNG 

برندهای هوشمندسازی دیگری وجود دارند که میتوان به شرح آنها پرداخت و بیان کرد که چرا به عنوان یکی از شرکت های هوشمندسازی خوب معرفی شده اند.

برند هوشمند tis با داشتن سابقه و تجربه ای بیش از 10 سال در زمینه هوشمندسازی مشغول به فعالیت میباشد. که در واقع tis یکی از بهترین برندها در ایران است که روی آن مانور داده شده است و امتحان خود را پس داده است و مشتریان راضی زیادی را به همراه دارد  و شرکت های زیادی به عنوان نمایندگی برند هوشمند تی آی اس در حال فعالیت میباشند.

برند هوشمند جانگ با شعار ابتکار و نوآوری به جلو حرکت میکند و درصدد تولید محصولات و تجهیزات جدید می‌باشد.

برند AMX هم نام برند معروف در زمینه هوشمندسازی میباشد که در آمریکا مشغول به فعالیت میباشد و همچنین برند هوشمند CRESTON هم در کشور آمریکا مشغول به فعالیت میباشد و این دو برند معروف مشتریان راضی بسیاری دارند و همچنان محصولات باکیفیتی را تولید میکنند.

برند خانه هوشمند کرسترون

همانطور که پیش تر اشاره کردیم یکی از شرکت های هوشمندسازی، برند معروف کرسترون میباشد که در کشور آمریکا مشغول به فعالیت است.

یکی از برترین برندهای هوشمندسازی میباشد که راهکارهای صدا و تصویر را ارائه میدهد. این شرکت فعال در زمینه هوشمندسازی، در پروژه های مسکونی، هتل، تجاری، ورزشی، نظامی، بیمارستانی و ... فعالیت دارد و کارهای زیادی را ارائه داده است.

برخورداری از محصولات بسیار متنوع و همچنین سفارشی کردن کامل نرم افزار هوشمند، این شرکت را از میان دیگر شرکت های خانه هوشمند متمایز کرده است و مشتریان راضی بسیاری دارد.

برند کرسترون یکی از شرکت های فعال در زمینه هوشمندسازی میباشد و همچنین یکی از بهترین سیستم های هوشمندسازی ساختمان میباشد.

برند هوشمند control4

شرکت آمریکایی هوشمند کنترل4 دارای 3300 نمایندگی در 88 کشور دنیا است که مرز پروژه هایش را بیشتر از 300 هزار گذرانده است و به طور کلی در زمینه های گرمایش، سرمایش، صوت و تصویر و امنیت مشغول به فعالیت میباشد.

از مزایای این شرکت فعال هوشمندسازی، راه اندازی سریع و بدون خطای تجهیزات هوشمندسازی میباشد و همچنین اجرای برنامه نویسی های پیچیده و ... توانسته است این شرکت را از دیگر شرکت ها متمایز کند.

برند هوشمند ساوانت که با نام انگلیسی savant معروف است.

این شرکت هم در کشور آمریکا مشغول به فعالیت میباشد و در عرصه ی تولید تجهیزات هوشمند مشغول به فعالیت است. این شرکت، به لحاظ ظاهری محصولاتی شبیه به اپل را طراحی میکند.

 

این مقاله در حال بروزرسانی است. از صبر و شکیبایی شما ممنونیم.

اما برای مشاوره رایگان میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

09359840831

نظرات

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟