هتل هوشمند tis|فروش تجهیزات هتل هوشمند

هتل هوشمند tis|فروش تجهیزات هتل هوشمند
برای خرید یا مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید.

هتل هوشمند tis با امکاناتی حرفه ای و خارق العاده

هتل هوشمند tis در راستای خدمت دهی به مشتریان خود میتواند بسیار کارآمد و فعال عمل کند. در واقع امروزه تکنولوژی به سمت هوشمندسازی و خانه های بسیار مدرنی که از تجهیزات هوشمند استفاده میکنند میرود. در واقع هتل ها جایی هستند برای استراحت و اوقات فراغت انسان ها حالا فکر کنید که این مکان به هتلی هوشمند تبدیل شود و رضایت مشتریان را چند برابر کند. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم که هتل هوشمند را با برند tis تشریح کنیم.
 
در این مقاله به این سوالات شما در رابطه با هتل هوشمند tis پاسخ خواهیم داد:
1- هتل هوشمند tis چه ویژگی هایی دارد؟
2- هتل هوشمند تی آی اس دارای چه امکاناتی میباشد؟
3- قیمت هتل هوشمند tis چقدر میباشد؟
4- مراحل اجرایی هتل هوشمند به چند صورت است؟
5- زمان اجرای یک هتل هوشمند با برند tis چه مدتی طول میکشد؟
6- تفاوت هتل هوشمند با هتل های سنتی در چیست؟
7- چه نوع سناریوهایی در هتل هوشمند tis اجرا میشود؟
8- امنیت هتل های هوشمند به چه صورت است؟
9- تجهیزات یک هتل هوشمند چیست؟
10- چه برندهایی برای هوشمندسازی هتل ها مناسب تر هستند؟
11- تفاوت میان برندها برای هتل های هوشمند چیست؟
12-اجرای سناریوها برای هوشمندسازی هتل ها به چه شکل صورت خواهد گرفت؟

هتل هوشمند tis چیست؟

هتل هوشمند امکانات جدید و نوآوری های زیادی را به مهمانان ارائه میدهند. هتل هوشمند برای میهمانان مکان و محیطی امن و راحت را بوجود می آورد. در واقع میهمانان از مسافرت خود، چندبرابر لذت خواهند برد. در واقع کسی که در یک هتل هوشمند با برند tis یا هر برند دیگری ساکن میشود میتواند با فشاردادن یک دکمه تمامی نیازهای خود را برطرف کند و در سریعترین زمان کار خود را انجام دهد.فقط با لمس کردن بخشی از یک مانیتور لمسی و یا یک پنل کنترلی هوشمند تعبیه شده در اتاق و یا فشردن یک کلید هوشمند برآورده می‌شود!

تفاوت هتل های هوشمند با هتل های سنتی در چیست؟

yesدر هتل های هوشمند، دیگر نیازی به این نیست که خودتان به قسمت پذیرش بروید برای انجام کارها یا اینکه تلفن را بردارید و سفارش بدهید. فقط میتوانید با لمس کردن دکمه ای که در اتاق وجود دارد، درخواست کنید تا پرسنل هتل در اتاق شما حضور یابند و نیازهای شما را برطرف کنند.

yesدر هوشمندسازی هتل، دیگر این دردسر وجود نخواهد داشت که به چه زبانی صحبت میکنید و یا اینکه حتما زبان بین المللی را بلد باشید تا بتوانید با متصدی هتل صحبت کنید. این امکان برای شما وجود خواهد داشت که با ارائه کارت شناسایی خود، اطلاعات شما برروی مانیتور نمایش داده میشود و هرآنچه که نیاز باشد، به متصدی و قسمت پذیرش هتل هوشمند نشان داده خواهد شد.

yesدیگر نیازی نیست که در هتل های هوشمند، فرد خود را خسته کند و بخواهد چراغ را خاموش و روشن کند یا مثلا دمای اتاق را به صورت دستی کنترل کند یا بخواهد برای درخواست مسئله ای از پذیرش کمک بخواهد و یا مزاحم افراد دیگر در هتل بشود. این هتل های هوشمند حالا با هر برندی که مدنظرتان باشد این امکان را برای شما فراهم کرده اند که به صورت اتوماتیک تمامی این کارها را انجام دهد. یک هتل هوشمند به هنگام ورود مسافران در هتل، به آنها به زبان خودشان خوشامدگویی میکند و باعث میشود که افراد در هتل ها، در مصرف انرژی صرفه جویی میشود. در این نوع تجهیزات هوشمند همه چیز قابل پیش بینی است و از قبل مشخص شده است که در چه صورت تجهیزات فعال یا غیرفعال باشند.

yesیک هتل هوشمند این را به خوبی میداند که در زمان عدم حضور افراد در اتاقشان، وسایل های غیرضروری خاموش شود و غیرفعال شوند تا از مصرف انرژی صرفه جویی شود.

هنگام ورود، احساس آرامش و اطمبنان کنند و با خیالی راحت در هتل زندگی کنند.

yesدر هوشمندسازی هتل ها، در مصرف انرژی صرفه جویی میشود. در این نوع تجهیزات هوشمند همه چیز قابل پیش بینی است و از قبل مشخص شده است که در چه صورت تجهیزات فعال یا غیرفعال باشند.

yesیک هتل هوشمند این را به خوبی میداند که در زمان عدم حضور افراد در اتاقشان، وسایل های غیرضروری خاموش شود و غیرفعال شوند تا از مصرف انرژی صرفه جویی شود.

برای استفاده از خدمات هتل های هوشمند باید چگونه رفتار کنیم؟

enlightenedدر واقع در هوشمندسازی هتل ها، یا کلا هر مکانی را که هوشمند کرده ایم، دارای یک اپلیکیشن است. در این اپلیکیشن شما میتوانید هتل های هوشمند را ببینید و هرکدام را که بخواهید انتخاب کنید. یا اینکه یک اپلیکیشن مخصوص یک هتل است که به شما ارائه خواهد شد.

enlightenedدر اپلیکیشن هتل هوشمند شما قادر هستید همه کارها را خودتان انجام دهید و به راحتی در هتل خودتان مستقر شوید.

enlightenedشما در این اپلیکیشن هوشمند، اتاق خود را رزرو میکنید و سفر خود را آغاز میکنید.

enlightenedوقتی به هتل موردنظرتان برسید، اپلیکیشن را باز میکنید و وارد حساب کاربری خود میشوید. درب اتاقی را که رزرو کرده‌اید را با اپلیکیشن باز یکنید.

enlightenedتمامی تجهیزاتی که در اتاق است را میتوانید به صورت اتوماتیک انجام دهید.

منظور از گزینه‌های دیگر، تعریف امکان کنترل نور، دما و... در اتاق است. یعنی شما به کمک گزینه‌های کنترلی که روی اپلیکیشن برایتان تعریف شده است، امکان کنترل امور اتاق خود را خواهید داشت.

مزایا و امکانات هتل هوشمند در هوشمندسازی هتل ها:

در دهه های گذشته میهمانان و مسافرینی که در هتل مستقر میشدند و قصد داشتند چندین روز خود را در آنجا سپری کنند باید با هر قسمتی از هتل که نیاز داشتند تماس بگیرند. همانند قسمت های کافه، نظافت و خشکشویی، پذیرش و ...

هوشمندسازی هتل ها این مشکل را حل کرده است و با ارائه خدماتی نوین و هوشمند توانسته است که از این قبیل مشکلات را حل و فصل کند تا افراد به راحتی اوقات خود را بگذارنند.

در واقع افراد میتوانند به وسیله اپلیکیشنی که بر روی گوشی های هوشمند خود دارند یا از طریق مانیتور موجود در اتاق درخواست های خود را فعال کنند تا به آنها پاسخ داده شود.

این درخواست در یک هتل هوشمند به صورت زیر میباشد.

(حالا با هر برندی در هوشمندسازی. همانند هتل هوشمند tis)

 • سفارش از قسمت کافه هتل
 • عوض کردن حوله های اتاق مربوط به قسمت های مختلف
 • مرتب کردن اتاق خواب و آماده کردن اتاق برای خواب
 • حمل لوازم و چمدان های میهمانان
 • جمع آوری ظرف ها از جلوی درب اتاق
 • جابجایی ماشین
 • درخواست هوشمند برای اضافه کردن تخت متحرک
 • درخواست برای شارژ لوازم بهداشتی و مواد درون یخچال
 • نظافت اتاق هتل در زمانی که میهمان در اتاق نیست.
 • پریزهای هوشمند در هتل های هوشمند که نصب شده اند.
 • استفاده از دستیار صوتی ها برای کنترل بعضی از بخش ها
 • استفاده از سیستم هوشمند صوتی برای پخش موزیک در اتاق
 • استفاده از سیستم روشنایی هوشمند برای کنترل روشنایی اتاق
 • و ...

هدف از هوشمند سازی هتل چیست؟

یکی از اهداف اصلی هتل های هوشمند، متمایز کردن هتل های هوشمند با هتل های سنتی خواهد بود که بتوان تمام موارد را هوشمند کرد و نظم را در آن بوجود آورد.

هدف یک هتل هوشمند برآورده کردن تمام نیازهای ضروری میهمانان است. این نیازها در یک هتل سنتی هم به چشم میخورد و هدف نهایی در هوشمند سازی هتل ها، ارائه خدماتی فراتر از نیازهای میهمانان است تا وجه تمایزی باشد میان هتل های هوشمند و هتل های سنتی.

در واقع نبض اتاق باید دست خود میهمان باشد. به طوری که آنجا را متعلق به خود بداند.

اینکار از طریق سیستم های هوشمند در اتاق های یک هتل هوشمند صورت میگیرد. که این سیستم ها عبارتند از: سیستم های صوتی و تصویری، سیستم های روشنایی هوشمند، سیستم های سرمایشی و گرمایشی و ...

امنیت هتل های هوشمند به چه صورت میباشد؟

خب با هوشمندسازی بحث امنیت هم بوجود می آید.

enlightenedآیا من میتوانم به یک سیستم هوشمند هتل اعتماد کنم؟

enlightenedآیا اطلاعات شخصی من لو نمیرود؟

enlightenedآیا فرد دیگری نمیتواند اطلاعات من را هک کند؟

enlightenedآیا کس دیگری نمیتواند خودش را به جای من معرفی کند و وارد اتاقی که من رزرو کرده ام، بشود؟

جواب ما به تمام این سوالات یک خیر بسیار بزرگ است.

برای جواب به این دغدغه ها باید به شما بگوییم که هتل هوشمند از یک سیستم امنیتی بسیار دقیق و کاربردی استفاده میکند. سیستم هایی که ردیابی اطلاعات کاربران را به صفر میرساند و به هیچ عنوان امکان هک کردن وجود نخواهد داشت.

و همچنین فرمان ها و دستوراتی که از طریق گوشی هوشمند صادر میشود در مدت زمان کمی قابلیت اجرا دارد. به همین دلیل فقط فردی که در حساب کاربری است میتواند فرمانی را صادر کند.

 

این مقاله در حال بروزرسانی است.

برای مشاوره هوشمندسازی به صورت رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید.

09359840831

نظرات

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟