طراحی سایت خبری در شیراز با قابلیت RSS و ریسپانسیو

طراحی سایت خبری در شیراز با قابلیت RSS و ریسپانسیو
برای خرید یا مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید.

طراحی سایت خبری با امکاناتی حرفه ای و قیمتی مناسب

طراحی سایت خبری در شیراز برای دوستداران اخبار و خبرهای جدید نوآوری جدیدی خواهد بود. در واقع داشتن یک سایت خبری در شیراز یا دیگر شهرها باعث افزایش بازدید کاربران از سایت شما خواهد شد و همچنین به وسیله بازدیدهای زیاد میتوانید خدمات خود را به فروش برسانید و درآمد خود را روز به روز افزایش بدهید.
 
در این مقاله به این سوالات شما در رابطه با یک سایت خبری در شیراز پاسخ خواهیم داد:
1- سایت خبری در شیراز دارای چه ویژگی هایی میباشد؟
2- امکانات یک سایت خبری خوب در شیراز چیست؟
3- قیمت سایت های خبری در شیراز به چه صورت خواهد بود؟
4- زمان اجرایی یک سایت خبری چه مدت طول خواهد کشید؟
5- مزایای داشتن وبسایت خبری چیست؟
6- سایت های خبری به چه اندازه برای گوگل مهم میباشد؟
7- چگونه کاربر را باید به یک سایت خبری جذب کرد؟
8- آیا داشتن اپلیکیشن در کنار سایت، موثر خواهد بود؟
9- پشتیبانی یک سایت خبری در شیراز به چه صورت میباشد؟

چرا شما باید یک سایت خبری در شیراز یا شهر دیگری داشته باشید؟

خب شمایی که در حال خواندن این مقاله هستید به احتمال زیاد دنبال کننده ی اخبار و حوادث جدید هستید. داشتن یک وبسایت خبری به شما کمک میکند تا بتوانید جدیدترین خبرها را در معرض دید قرار بدهید و بتوانید مخاطبان زیادی را به خود اختصاص بدهید. گوگل عاشق محتوای متنی است و هر چه که این محتوا طولانی تر باشد را بیشتر دوست دارد. چون میداند نیاز کاربران در آن مقاله و پست بیشتر رفع شده است. خب بهتر از این نیست. شما همین الان برد کرده اید چرا که بهترین و جدیدترین خبرها را دارید و به صورت متن قرار میدهید و بازدیدکنندگان به شما سر میزنند. شما با داشتن یک سایت خبری در شیراز میتوانید کسب درآمد کنید. مشتریان جایی سرمایه گذاری خواهند کرد که بازدیدکننده بیشتری داشته باشند. سایت های خبری هم به همین علت میتوانند در زمینه تبلیغات نقش پررنگی را داشته باشند و درآمد بسیاری را کسب کنند. سایتهای خبری به سایت های ریسپانسیو و واکنش گرا معروف هستند. به این دلیل که 90 درصد کاربران اخبار را از گوشی های موبایل خود دنبال میکنند و از طریق تبلت و موبایل ها به بررسی جدیدترین خبرهای دنیا می پردازند. به همین دلیل این مورد خیلی مهم است که سایت خبری شما در شیراز یا شهرهای دیگر قابلیت اجرا روی گوشی و تبلت را هم داشته باشد. چرا که اگر غیر از این مورد باشد هم گوگل آن را یک نکته منفی تلقی خواهد کرد و همچنین بازدیدکنندگان خود را از دست خواهید داد. رفته رفته اگر بازدیدکنندگان شما کم شوند و کاربران تجربه خوبی را از سایت شما دریافت نکنند، گوگل هم شما را کم کم از نتایج اولیه حذف خواهد کرد و شما در صفحه های بعدی گوگل ظاهر خواهید شد. یک مثال جالب در رابطه با صفحه دوم گوگل در کل جهان معروف است آن هم این است که اگر میخواهید یک جسد را قایم کنید آن را در صفحه دوم گوگل قرار بدهید. این یعنی اینکه هیچکسی به صفحه دوم سر نمیزند که حتی شما را ببیند.

در طراحی هر سایت خبری در شیراز و دیگر شهرها باید بدانیم که چه مواردی در آن رعایت خواهد شد.

1- پشتیبانی همیشگی سایت های خبری در شیراز

هر وبسایت خبری یا هر نوع سایت دیگری را که در شیراز یا دیگر شهرها سفارش میدهید، حتما و حتما باید پشتیبانی دائم و همیشگی داشته باشند. سایتی که در قرارداد درج نشود که پشتیبانی دارد به هیچ عنوان بدرد شما نمیخورد. پس مطمئن باشید سایت خبری در شیراز را سفارش خواهید داد که همیشه شرکت طرف قرارداد شما، از آن پشتیبانی خواهد کرد. یک سایت احتیاج به پشتیبانی دارد چراکه ممکن است شما بخواهیدامکاناتی را حذف یا ایجاد کنید. پس ارتباطتان نباید با شرکت نرم افزاری مدنظرتان قطع شود. در غیراینصورت، سایتتان کم کم از دستتان خواهد رفت.

2- بهینه بودن سایت های خبری در شیراز

خب سایت خبری خود را راه اندازی کرده اید. باید متوجه این قضیه باشید که کدنویسی سایت شما بهینه باشد. کدنویسی بیشترین تاثیر را روی موتورهای جست و جو از جمله گوگل میگذارد. کدهای شما بهینه باشد بر روی سرعت سایت هم تاثیرگذار خواهد بود. در هر صورت به غیر از کدنویسی که دست شرکت تولیدکننده میباشد، شما باید بعد از اینکه سایتتان را در اختیار گرفتید، مباحث سئو را روی آن انجام دهید تا در نتایج اولیه گوگل بالا بیاید. از طریق اینکار شما به دنیای آنلاین معرفی خواهید شد و حتی به ندرت و به طور پیوسته میتوانید به یک برند تبدیل شوید. سئو باعث افزایش فروش و افزایش بازدیدکننده میشود. از طریق بهینه سازی سایت خود برای موتورهای جست و جو که در ایران بیشتر از گوگل استفاده میشود، میتوانید مخاطبان هدف خود را به سمت سایت و محصولات و خدماتتان بکشانید.

شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر مقاله بهینه سازی سایت را بخوانید.

3- داشتن ui زیبا در سایت های خبری

در سایت های خبری به این دلیل که خبرهای بسیار در این نوع سایت ها قرار میگیرند باید بتوان ظاهری زیبا برای آنها قرار داد تا مخاطب را خسته نکند. یک ظاهر خوب برای سایت ها، مدت ماندگاری مخاطب را چندبرابر خواهد کرد. اگر شما برای سایتتان یک ظاهر خوب قرار ندهید، کاربر متوجه خواهد شد که برای او ارزشی قائل نشدید و از سایت شما خارج خواهد شد.

4- داشتن ux کاربردی

همانگونه که داشتن یک ui مناسب در طراحی سایت خبری در شیراز یا هر شهر دیگری مناسب و پراهمیت است، به قسمت ux آن هم باید اهمیت زیادی بدهیم. چرا که ux همان تجربه کاربری است که هر کاربری با ورود به سایت شما آن را تجربه خواهد کرد. اگر کار با سایت شما برای کاربران راحت و آسان نباشد، آنها سایت شما را ترک خواهند کرد و دیگر به آن برنخواهند گشت. پس باید در هنگام کدنویسی به این نکات بسیار توجه شود.

5- امنیت وبسایت های خبری در شیراز

سایت های خبری در شیراز یا هر استان و شهر دیگری باید از امنیت بسیار بالایی برخوردار باشند و اطمینان کاربران را تقویت کنند. اگر این سایت ها امنیت داشته باشند و به سمت هک شدن فرستاده شوند ممکن مطالب را کاملا تغییر دهند و یا بتوانند اطلاعات افراد را بیرون بکشند. به همین دلیل هم موتور جست و جوی گوگل و هم مدیران وبسایت ها به امنیت سایت بسیار اهمیت خواهند داد و با نصب پروتکل https این مورد را ح خواهند کرد.

6- طراحی سایت خبری در شیراز به صورت ریسپانسیو

از آنجایی که بیشتر سرچ ها از طریق گوشی بالا رفته است، گوگل هم از مدیران وبسایت ها میخواهد که سایتشان را برای اجرا روی گوشی های موبایل و تبلت ها هم بهینه کنند. یعنی سایت خبری شما باید در گوشی واضح نشان داده شود و کاربران به راحتی بتوانند با وبسایت خبری شما کار کنند.

7- سایت خبری در شیراز با سرعت بالا

یکی از دلایلی که هر سایتی ممکن است کاربران خود را از دست بدهد، سرعت پایین سایت است. سرعت وبسایت رابطه مستقیی با سئو ندارد ولی رابطه مستقیم و حیاتی با فروش شما خواهد داشت. از آنجایی هم که هدف نهایی، فروش است پس باید سایت خودمان را از نظر سرعت لودشدن بهینه کنیم. وقتی کاربری بخواهد خبری را بخواند دوست دارد به سرعت به اخبار دسترسی داشته باشد و سریعا از ماجرا مطلع شود. مثلا فکر کنید فردی بیمار است و به سایت شما مراجعه میکند که مقاله ای در رابطه با بیماری اش بخواند. اگر سایت شما سریع لود نشود، فرد بیمار حوصله ماندن ندارد و سریعا سایت شما را میبندد. البته این را بگویم که کاربران اینترنتی بی حوصله هستند. ربطی به این ندارد که بیمار باشند یا نه. در هر صورت به اینترنت مراجعه کرده اند که هم نیازشان برطرف شود و هم در وقتشان صرفه جویی شود. پس شما باید به سرعت سایت خبری خود در شیراز یا هر شهر دیگری اهمیت بدهید که بتوانید منفعت داشته باشید.

8- ساخت سایت خبری در شیراز با هاست و دامنه خوب و مطمئن

از سایتی هاست بخرید که مطمئن باشد و از همه مهم تر پشتیبانی بالا و مفیدی را ارائه دهد. یکی از مهم ترین مواردی که باید در انتخاب هاست دقت کنید، پشتیبانی آن است و اینکه بتواند در بحرانی ترین حالتها، ساده ترین و سریع ترین راه حل ها را ارائه دهد. شما باید بتوانید یک دامنه مناسب یا یک نام مناسب و قابل درکی را برای سایت خود انتخاب کنید. البته این موارد را شرکت مدنظر شما در این راستا برای شما به نحو احسنت انجام خواهند داد و میتوانید به شرکت موردنظرتان اعتماد کنید.

قابلیت RSS در طراحی یک سایت خبری در شیراز یا دیگر شهرها به چه صورت میباشد؟

در واقع قابلیت rss در سایت های خبری وجود دارد و تقریبا تمام سایت های خبری از آن استفاده میکند. این قابلیت بسیار خوب و کاربردی عمل میکند.

وجود این قابلیت در سایت های خبری چه نفعی دارد؟

در واقع rss خبرهای جدید را از سایت هایی که بخواهیم را به ما میدهد. شاید به خودمان بگوییم که خب خودمان در سایت ها میگردیم و جدیدترین اخبار را برمیداریم.

خب این برای 1 الی 3 سایت برای ما صادق باشد. اما ما میخواهیم که اگر سایت خبری داریم بتوانیم از سایت های بیشتری خبرجدید دریافت کنیم که هم از رقبایمان عقب نیفتیم و هم اینکه خبرهای زیادی را در دست داشته باشیم.

پس برای مثلا 50 الی 100 سایت این وقت را هم ندارید که به دنبال اخبار جدید باشیم. زمان شما هدر میرود و ممکن هم هست در سایتی وقت خود را هدر دهید که حتی خبر جدیدی را منتشر نکرده است.

پس شما باید برای وقت و زمانتان ارزش قائل شوید و این کار به rss بسپارید. این را هم بدانیم که تکنولوژی پیشرفت میکند که ما هم در کارهایمان بیشتر پیشرفت کنیم و همچنین زمان خودمان را سامان دهی کنیم برای کارهای بهتر و بزرگتر که به زمان بیشتری نیاز دارند.

وظیفه rss چیست؟

در طراحی سایت خبری در شیراز یا دیگر استان ها، وظیفه نشر و گردآوری را دارد.

در واقع نشر را برای سایت خودتان انجام میدهد و زمانی که شما بخواهید مطلبی را منتشر کنید، این کار را برعهده خواهد گرفت.

و همچنین وظیفه گردآوری را دارد که مطالب جدید را از دیگر سایت‌ها گردآوری میکند و در اختیار شما قرار میدهد.

چگونه کاربر را باید به یک سایت خبری جذب کرد؟

برای طراحی سایت خبری در شیراز یا هر شهر دیگری باید بتوانید از طرق مختلف، به جذب کاربران در سایت خبری کنید. سایت های خبری باید مقاله ها و خبرهای جدید را ارائه بدهند. در واقع وظیفه اصلی یک سایت خبری در شیراز یا هر شهر و استان دیگری به همین صورت میباشد.

راهکارهایی که شما میتوانید یک کاربر را به سایت خبری خود جذب کنید:

  • تولید مقاله های باکیفیت با عنوان های بسیار جذاب
  • بهینه سازی وبسایت خبری از نظر سئو
  • کامل بودن اخبار
  • صحت داشتن خبر
  • داشتن سایتی زیبا که بتوان با آن راحت هم کار کرد.
  • سرعت خوبی داشته باشد. چراکه کاربران با فهمیدن این موضوع که سایت سرعت خوبی ندارد و وقت آنها را میگیرد، به سرعت آن سایت را میبندند و به سراغ رقبای شما خواهند رفت.

و ...

من به عنوان یک کاربر در صورتی در یک سایت خبری میمانم و از آن سایت استفاده میکنم که اگر همان لحظه در حال مطالعه یک مقاله باشم، دیگر مقاله هایی هم که در اطراف سایت هستند را میبینم. اگر عنوان مقاله های دیگر هم جذاب بود و من را ترغیب به خواندن کرد تصمیم به مطالعه دیگر مقاله ها هم خواهم گرفت. پس متوجه این موضوع باید بود که باید و باید برای کاربرانتان ارزش قائل شوید و از الفاظ و متونی استفاده کنید که کسل کننده نباشند و باعث شود که کاربران ادامه مطلب را هم بخوانند.

قیمت سایت خبری در شیراز چقدر است؟

در واقع برای اینکه مشتریان بدانند که طراحی یک سایت خبری چگونه قیمت گذاری میشود باید مراحل آن را بدانند تا با دانش و آگاهی بیشتری تصمیم به سفارش بگیرند.

برای قیمت دهی به پروژه های سایت های خبری باید در ابتدا دقیقا تمام نیازهای مشتریان توسط شرکت مربوطه تحلیل و بررسی شود. در واقع قیمتی متغییر وجود خواهد داشت. چراکه نیازها و دغدغه ها متفاوت از یکدیگر هستند و قیمت دهی هم متفاوت است. پس در مرحله اول نیازمند مشاوره تلفنی و یا حضوری خواهید بود که بتوانیم تمام نیازها را رصد کنیم و براساس آنها پلن بریزیم.

heartشما را به صرف یک چایی در کنار خودمان دعوت میکنیم و به شما مشاوره میدهیم. حتی اگر قصد سفارش سایت خبری را نداشته باشید.heart

زمان طراحی سایت تبلیغاتی به چه صورتی میباشد؟

این مورد را هم براساس نیاز کاربران مشخص میشود. برای انتخاب کردن تم سایت توسط هر مشتری زمانی اختصاص می یابد که ممکن است این زمان از طرف هر مشتری متفاوت باشد.

به غیر از تم سایت موارد دیگری هم وجود دارد که در واقع همان نیازهای کاربری میباشد و باید براساس آنها بتوان زمان مشخصی را به مشتری داد.

داشتن اپلیکیشن برای یک سایت خبری الزامی میباشد؟

وجود اپلیکیشن در کنار هر وبسایت، مزیتی است برای آن وبسایت. در واقع بسیاری از کاربران دوست دارند اپلیکیشن وبسایت موردنظرشان را روی گوشی های همراه خود نصب کنند و از آن استفاده کنند.

داشتن اپلیکیشن باعث میشود که شما خدمتی فراتر از نیاز کاربران را به آنها بدهید و اگر رقبای شما این امتیاز را نداشته باشند، این یک وجه تمایز میان شما و رقبایتان خواهد بود.

این روزها کاربران زیادی هستند که به دنبال جدیدترین خبرها و اخبار تازه هستند. شما میتوانید علاوه بر بهنه کردن وبسایت خبری خود، اپلیکیشن را هم بهینه کنید و کاربران را به آن جذب کنید و حس تمایل به نصب اپلیکیشن را در آنها بوجود بیاورید.

یک سایت خبری در شیراز میتواند با داشتن application در وبسایت خود، کاربران و علاقه مندان بیشتری را جذب کند که هم بازدید از اپلیکیشن بالا رود و هم در سایت.

کسانی که قصد سفارش سایت خبری را داشته باشند میتوانند برنامه ریزی داشته باشند که همزمان اپلیکیشن آن را هم بالا بیاورند. اما همچنان داشتن اپلیکیشن برای یک سایت خبری در شیراز، الزامی نیست.

برای اطلاعات بیشتر مقاله طراحی اپلیکیشن اندروید را بخوانید.

مقاله طراحی اپلیکیشن IOS را بخوانید.

با داشتن سایت خبری در شیراز، چه منفعت هایی را میتوانیم برای خودمان به ارمغان بیاوریم؟

  • تبلیغات

با داشتن یک سایت خبری در شیراز میتوانید تبلیغات بگیرید و از سایت خبری خود، درآمد کسب کنید. شما میتوانید تبلیغات را به عنوان بنرها در سایت خود قرار بدهید تا در دید عموم قرار بگیرد. شما میتوانید یا با قراردادن این بنر در سایت، مبلغ را دریافت کنید. یا میتوانید براساس تعداد کلیک هایی که روی بنر صورت گرفته است، هزینه را برآورد کنید.

شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر در رابطه با تبلیغات به مقاله طراحی سایت تبلیغاتی مراجعه کنید.

  • محتوا

شما میتوانید محتوا را بفروشید. میتوانید با نوشتن و تولید مقاله های جذاب و ترغیب کننده کاربران زیادی را به خود جذب کنید. با نوشتن محتواهای خوب که بتوان نیاز کاربر را در آن برطرف کرد میتوانید کسب درآمد کنید.

  • رپورتاژ آگهی

اگر سایت خبری که راه اندازی کرده اید را به خوبی بهینه کنید و از سایت های معتبر شناسایی شوید، میتوانید با رپورتاژ آگهی ها کسب درآمد کنید. به این صورت که افراد مقاله هایی را تولید میکنند و از شما میخواهند که مقاله شان را روی سایت خود قرار دهید و به آنها بک لینک بدهید.

اگر نمیدانید بک لینک چیست میتوانید به مقاله بک لینک چیست و چه تاثیری بر سایت دارد را بخوانید.

  • افزایش بازدیدکنندگان

شما با داشتن سایتی  معتبر و ارائه محتواها و مقاله های خوب میتوانید بازدیدکنندگان بسیاری را به سمت سایت خود بکشانید. اینکار باعث میشود که مشتریان زیادی را برای تبلیغات داشته باشید و در نتایج گوگل بالا بیاید و امتیازات خوبی را کسب کنید.

 

این مقاله در حال بروزرسانی میباشد.
برای مشاوره رایگان طراحی سایت خبری در شیراز با ما تماس بگیرید.
09907104568
09359840831
 

نظرات

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟